"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Nowości na "Dzień Dobry..."

Z nimi pobudka wcale nie jest trudna, kawa smakuje lepiej, a ranek mógłby trwać w nieskończoność. „Dzień Dobry TVN” to skuteczny sposób, aby ciężkie poranne chwile zamienić w dobry początek dnia, a to dzięki ulubionym prowadzącym i ciekawym cyklom specjalnym. Nie zabraknie kuchni, pogody w wykonaniu Bartka Jędrzejaka czy też przeglądu prasy.

Każda z redakcji – codzienna i weekendowa – już szykuje arsenał pomysłów, gości i tematów. Zapowiada się prawdziwa poranna uczta, bo oprócz interesujących reportaży i nowych cykli, jak zwykle doświadczymy bliskich spotkań z gwiazdami, muzyki na żywo, kulinarnych odkryć i odpowiedzi na trudne pytania, których nie boją się zadawać ulubieni przez widzów prowadzący.

W serii poświęconej „tacierzyństwu” przedstawiony zostanie ojciec, który samotnie wychowuje syna. Kamera będzie mu towarzyszyła w różnych aspektach życia dokumentując jego codzienność. Jak to jest być tatą na pełen etat? Znalezienia odpowiedzi na to pytanie podjęła się ekipa „Dzień Dobry TVN.”

Raz w tygodniu, zobaczymy też relację z pracy nad szczuplejszą figurą byłej uczestniczki programu „Top Model. Zostań modelką” – Anny Bałon. Modelka postanowiła, że rozpocznie kurację odchudzającą razem z „Dzień Dobry TVN”. Dzięki temu cała Polska ujrzy jak zmienia się jej ciało i psychika. Czy uda jej się powrócić do sylwetki z czasów programu „Top Model”?

Dla fanów mody i tych, którzy są z nią na bakier redakcja proponuje spotkania z przewodniczką modową – Zofią Ślotałą. Jej zadaniem będzie odwiedzać pracownie młodych, aspirujących polskich projektantów w poszukiwaniu inspiracji. Ślotała udowodni, że moda nie musi być niedostępna i droga. Wręcz przeciwnie, jest adresowana do każdego.

„Dzień Dobry TVN” już od 31 sierpnia - w dni powszednie od 8:00 do 11:10, a w weekendy od 8:30 do 10:55. Program prowadzą: Kinga Rusin & Bartosz Węglarczyk, Magda Mołek & Marcin Meller, Dorota Wellman & Marcin Prokop oraz Jolanta Pieńkowska & Robert Kantereit.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się