Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

NTL Radomsko

NTL Radomsko - Niezależna Telewizja Lokalna.

NTL Radomsko - Niezależna Telewizja Lokalna – regionalna stacja telewizyjna, nadająca dawniej na terenie 6 powiatów: radomszczańskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, pajęczańskiego, częstochowskiego i włoszczowskiego. Obecnie stację można oglądać na terenie całej Europy poprzez system nadawania satelitarnego FTA. Od  grudnia 2015 roku poprzez uruchomienie kolejnych nadajników Naziemnej Telewizji Cyfrowej NTC stacja zwiększyła zasięg o kolejne miasta, m.in. Łódź, Pabianice, Zgierz i Wieluń.

W maju 1994 roku stacja otrzymała koncesje na nadawanie. Od początku należała do lokalnego biznesmena Tadeusza Dąbrowskiego, który 14 grudnia 2005 roku odsprzedał ją Grupie ITI. Początkowo wchodziła w skład sieci lokalnych stacji TV Odra. Od powstania w 1998 roku Naszej Telewizji retransmitowała jej program, następnie od kwietnia 2000 roku – TV4, mając zagwarantowane własne pasma lokalne. We wrześniu 2005 roku stacja zmieniła strategię i podpisała umowę z TVN na retransmisję programu, a po paru miesiącach Grupa ITI wykupiła w niej udziały.

Od 2 lipca 2015 r. NTL Radomsko jest własnością amerykańskiego koncernu Scripps Networks Interactive.

Obecnie NTL nie retransmituje już sygnału stacji TVN. 18 maja 2015 na wniosek nadawcy KRRiT dokonała zmiany w obowiązującej koncesji naziemnej kanału poprzez dodanie zapisu o rozpowszechnianiu stacji w sposób rozsiewczy satelitarny, od 14 czerwca 2015 roku kanał można oglądać w całej Europie, został uruchomiony jako FTA na satelicie Hot Bird.

Mateusz Bugajski
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN