Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
Intymne zakupy online
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Olga Olesek gospodynią Wstajesz i Weekend

Od 1 lipca br. poranne pasmo TVN24 w weekendy nadawane jest w odświeżonym studiu oraz prowadzone jest przez dwie osoby oraz serwisanta. Do prowadzących pasmo dołączyła Olga Olesek.

fot. tvnfakty.pl

Olga Olesek jest reporterka oraz prowadząca w TVN24. Dotychczas prowadziła programy "Teleserwis", "15 na żywo" oraz "Strefa Kibica". Ze stacją związana od listopada 2015 roku, wcześniej pracowała w Superstacji i TVP Warszawa. Od dziecka chciała być dziennikarką. Najbardziej interesują ją meandry polskiej polityki, a najwięcej radości dają relacje na żywo. W wolnych chwilach bywa aktorką i modelką.

fot. tvnfakty.pl

"Wstajesz i Wiesz" oraz "Wstajesz i Weekend" - poranne pasma informacyjne TVN24. Oprócz Olgi Olesek pasma te w stałej obsadzie prowadzą Robert Kantereit, Radosław Mróz, Marta Kuligowska oraz Marcin Żebrowski. W przeszłości pasma te prowadzili Jarosław Kuźniar, Igor Sokołowski, Jakub Porada, Paweł Łukasik, Anita Werner oraz Katarzyna Werner.

Mateusz Bugajski

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Wyświetlone 1-10 z 18 rekordów.
18
~ Jola17 września 2017, 09:52
Olga Olesek przeszkadza mi w odbiorze programu. Szkoda, bo go lubię. Proszę przeanalizować to, co robi z rękoma i jakie głupawe robi miny podczas, kiedy wypowiadają się goście - wyraz jej twarzy, uśmiechy nie zawsze w odpowiednich momentach wyraźnie pokazują, że czuje się nieswojo w studio, że najważniejszą kwestią jest dla niej świadomość pracującej kamery i pozy jaką w związku z tym powinna przyjąć, aby dobrze wyglądać. Dla mnie słabo i sztucznie. Uroda nie musi być jedynym warunkiem przydzielania programów. Uważam, że jeżeli osoba prowadząca fajny w swojej formule program wzbudza kontrowersje, irytacje czy inne negatywne odczucia, to powinna zniknąć.
17
~ Petter10 września 2017, 07:19
Dzień dobry, znalazłem się tu tylko po to, żeby napisać to co większość poprzedników. Pan Marcin przez to, że dokoptowano mu Panią Olgę osowiał. Oglądanie teraz mojego ulubionego programu jest co najmniej o 70% mniej przyjemne, niż wtedy gdy Pan Marcin był sam. Gdzie się podział jego cięty dowcip, gdzie ta przyjemna dla ucha elokwencja? Wiem gdzie się podziała. Została zduszona przez obecność ładnej, ale sztywnej i na siłę starającej się być dowcipną nowej współprowadzącej. Niestet Pani Olgo, tego nie można zagrać, to trzeba mieć.
16
~ MM10 września 2017, 06:06
Pani Olgi. Wniosła Pani do wstajesz i wiesz dużo świeżości. Program prowadzicie wspaniałe. Jest luz i w takiej formie podane wiadomości w wolne od pracy poranki są świetne. Brawo dla Was i dla tego co wymyslil taka wlasnie formę programu :)
15
~ MM10 września 2017, 05:52
Pani Olgo! Wniosła Pani świeży powiem do wstajesz i weekend. Program prowadzony na luzie jest trochę nieprzewidywalny przez dwoje świetnych dowcipnych ludzi. Ogląda się go świetnie . I proszę nieprzejmowac się wpisami bo jak widać ludzie zazdroszczą Pani i są zawistni. Kłaniam się nisko i życzę równie świetnych programów :)
14
~ qwerty.07 września 2017, 14:24
Pani Olgo proszę się nie przejmować tymi wpisami. Jest Pani przesympatyczna. Pozdrawiam.
13
~ AREK5 września 2017, 09:15
Ja również uważam, że "Wstajesz i wiesz" prowadzone tylko przez Pana Marcina Żebrowskiego, który ma wspaniałe poczucie humoru, a jednocześnie jest bardzo kompetentny z udziałem Pani Małgosi Kukuły i prezentera lub prezenterki pogody był o wiele ciekawsze. Obecna Pani współprowadząca jest irytująca, nie pasuje do tego programu.
12
~ Monika2 września 2017, 09:56
Pani Olga jest ładną kobietą, ale przeszkadza w prowadzeniu programu . Jej miny i komentarze są irytujące
11
~ pit26 sierpnia 2017, 23:47
z przykrościa przyłączam sie do poniższych komentarzy, krytycznych pod adresem Pani Olgi ... Współczuję prowadzącemu koledze, który ewidentnie juz nawet nie ma siły zabierać głosu . Aby do końca wakacji ! mysle, że Superstacja z pewnością jest najlepszym miejscem dla tej Pani. Nie da się oglądać tego programu. tvn24 przyzwyczaił nas do innej - lepszej jakości ...
10
~ RobertZdanowicz26 sierpnia 2017, 07:35
Szanowne Panie komentujące poniżej: otóż my mężczyźni z kolei chcemy na ekranie oglądać piękne kobiety takie jak Dagmarę Kaczmarek, Katarzynę Zdanowicz, Gosię Kukułę, Olgę Olesek , Olgę Bierut , Kingę Rusin (jak by TVN zaprosiła do współpracy Olę Rosiak i Marcelinę Zawadzką to by stacja miała najpiękniejsza załogę w skali światowej). A Panów o wyglądzie i marnym dowcipie (z całym szacunkiem) w styku p. Żebrowskiego a wcześniej p. Kuźniara ma my na co dzień w pracy, na ulicy niestety jeszcze na ekranie. Pewnie Ktoś Myślący w TVN24 doszedł do wniosku, że tak dalej nie może być, że mężczyźni to też ludzie i zaprosił te piękne kobiety do współpracy. Tak się składa, iż wiadomości dnia są te same w każdej stacji, oglądalność zwiększa tylko prowadzący/prowadząca wraz ze swoim ubiorem, a ponieważ wygląd ma znaczenie, to im więcej pięknych kobiet na ekranie (najlepiej kobieco ubrane, nie w spodniach) tym większa oglądalność. P.S. Jak bym był doradcą wydawcy TVN24 i TVN BIS to na pewno pomógł bym podnieść oglądalność co najmniej x2. Więc szanowne Panie komentujące, zostawmy podział Kobiet i mężczyzn na ekranie 50/50 by było sprawiedliwie, jak stworzycie telewizję tylko dla kobiet to prowadzących możecie wtedy dać samych mężczyzn. Bez urazy.
9
~ kdzone26 sierpnia 2017, 07:07
SUPER! bardzo dobrze że jest luźno i troche śmiesznie, troche nieprzewidywalnie. Żebrowski oczywiście jest bogiem tvn24. Ale on ma swoj własny żart lekki i ze smakiem i dobrze współgra z każdym na kogo trafi w studio. Jemu nic się nie stanie, a wręcz może się bardziej popisać, a prowadzenie w parze jest na plus i ogląda sie to z zaciekawieniem (jest troche nieprzewidywalnie, więc wychodzi bardziej "na żywo"). Młode dziewczyny które są w TVN... Czego wy ludzie chcecie? TVN stawia na mlode i ładne. i co? to ma być grzech? Profesjonalizmu się zdążą nauczyć. Każdy kiedyś zaczynał. Dla was musi być stara i gruba i z 40 latami stażu???? Dajcie spokoj.... Żebrowskie też kiedyś zaczynał i też musiał się wyrobić...
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN