"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Ostry dyżur III" w Siódemce

Szpital County General w Chicago to miejsce w którym lekarze dzień po dniu stawiają czoła największym wyzwaniom. „Ostry Dyżur” to kronika życia i śmierci wpleciona w losy pracowników i ich pacjentów. Trzeci sezon kultowego serialu oglądać można od dziś, 22 marca, od poniedziałku do piątku o godzinie 15.55 na antenie telewizji TVN7.

fot. TVN

Doktor John Carter (Noah Wyle) właśnie ukończył medycynę i odbywa praktykę na chirurgii. Jest w lepszej sytuacji, niż jego koledzy stażyści. On od dawna zna ten szpital i kierującego oddziałem chirurgii doktora Petera Bentona (Eriq La Salle). Benton nie stosuje taryf ulgowych, u niego wszyscy muszą ciężko pracować. Na szczęście Dennis Gant (Omar Epps), kolega z większym doświadczeniem pomaga Carterowi w najtrudniejszych chwilach. Niestety, dawny konflikt pomiędzy Carterem i jego rywalem Dale'em Edsonem (Matthew Glave) odnawia się ze zdwojoną siłą.

Przystojny uwodziciel, doktor Douglas Ross (George Clooney), bezskutecznie próbuje przekonać rozwiedzionego niedawno doktora Marka Greene'a (Anthony Edwards), do uroków stanu wolnego, czyli do romansów.

Pracująca jako pomoc medyczna, Jeanie Boulet (Gloria Reuben) dowiaduje się, że zaraziła się od męża wirusem HIV. Benton, który miał z nią romans domaga się od niej, aby powiadomiła o tym szpital.

Wszyscy pracownicy szpitala najbardziej obawiają się plotek o zamknięciu ich placówki. Najbardziej przeżywa to kierująca personelem pomocniczym siostra Carol Hathaway (Julianna Margulies). Niedawno, aby zaprotestować przeciwko panującej w służbie zdrowia biurokracji, siostra Hathaway zamierzała rzucić pracę.

Doktor Mark Greene znów popada w konflikt z arogancką doktor Kerry Weaver (Laura Innes), która awansowała i teraz ma w szpitalu taką samą pozycję jak on. Weaver kłóci się nie tylko z Greene'em, ale również z szefową intensywnej terapii doktor Susan Lewis (Sherry Stringfield). Szpital żyje nie tylko pracą, poza nią każdy z lekarzy stara się znaleźć swoje szczęście i miłość. W tak ekstremalnych warunkach w jakich żyją na co dzień odrobina bliskości jest każdemu z nich bardzo potrzebna…

OSTRY DYŻUR III
EMISJA: TVN 7, poniedziałek – piątek, godzina 15.55

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się