"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Październikowe kino TVN

W październiku na widzów TVN czekają takie premiery jak "Czarownica" oraz "Godzilla". Będzie też trylogia "Kac Vegas", "Thor: Mroczny świat", dwie części "Toy Story", "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "300". 

Premierowy październik otworzy "Godzilla". Porucznik Brody wyjeżdża do Japonii, gdzie jego ojciec próbuje wyjaśnić zagadkę śmierci żony. Według niego rząd Japonii ukrywa istnienie potężnej siły, która jest odpowiedzialna za śmierć kobiety.
Obsada: Aaron Taylor-Johnson, CJ Adams, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston
Emisja: piątek, 7 października, godz. 20:00

Tydzień później premiera "Jack Ryan: Teoria chaosu". Analityk CIA, Jack Ryan, udaje się do Moskwy, gdzie odkrywa spisek rosyjskiego oligarchy, który ma na celu zniszczenie amerykańskiej gospodarki.
Obsada: Chris Pine, Keira Knightley, Kevin Costner
Emisja: piątek, 14 października, godz. 20:00

Premierowo także "Czarownica". Zdrada, której doświadczyła Diabolina, zmienia jej czyste serce w kamień. Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowo narodzoną córkę króla wrogiego królestwa.
Obsada: Angelina Jolie, Elle Fanning, Imelda Staunton
Emisja: sobota, 29 października, godz. 21:55

W piątkowym Superkinie zobaczymy kolejno takie filmy jak "Godzilla", "Jack Ryan: Teoria chaosu", "Hobbit: Niezwykła podróż" i "Hobbit: Pustkowie Smauga".

Zaś w drugiej części pasma będą to "300", "Armageddon", "Blade, wieczny łowca" oraz "Blade, wieczny łowca 2". Po godzinie 1 w nocy będzie można zobaczyć też "Kolekcjonera" i "10 000 lat przed naszą erą". 

Sobotnie wieczory po "Mam talent!" to kolejno "Kac Vegas", "Kac Vegas w Bangkoku", "Kac Vegas 3", "Narzeczony mimo woli" i "Czarownica". Z kolei około północy zobaczymy za to "Thor: Mroczny świat", "Godzilla", "Jack Ryan: Teoria chaosu", "300", "Zapowiedź" oraz "Jeździec bez głowy".

W niedzielne popołudnia około godz. 16:00 stacja pokaże "Toy Story" (po raz pierwszy w TVN),"Willow" (po raz pierwszy w TVN), "Znów mam 17 lat", "Toy Story 2" (po raz pierwszy w TVN) i "Czarownica". Dodatkowo 2 października o 11:55 będzie można obejrzeć dokument "Klonowanie - sposób na nieśmiertelność" z Marcinem Prokopem.

Natomiast po serialu "Na noże" zobaczymy "Oszukać przeznaczenie 5", "Kolekcjoner", "Zapowiedź", "Hobbit: Niezwykła podróż" i "Hobbit: Pustkowie Smauga".

W środy o godz. 23:00, czyli po "Azja Express" stacja pokaże "Con Air: Los skazańców", "Kac Vegas 3", "Armageddon" i "Tylko mnie kochaj".

W czwartkowe wieczory po "Kuchennych rewolucjach" pasmo filmowe z takimi hitami jak "Thor: Mroczny świat", "10 000 lat przed naszą erą", "Strzelec" oraz "Władcy ognia" (po raz pierwszy w TVN). Począwszy od 10 października filmy będzie można oglądać także w poniedziałki o godz. 23:30. Zobaczymy "Kac Vegas w Bangkoku", "Strzelca" i "Narzeczonego mimo woli". 

TVN7 w październiku pokaże między innymi "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Moulin Rouge" (po raz pierwszy w TVN7), "Kowboje i obcy", "Tylko mnie kochaj", "Rezolucja 819", "Transformers", "Transformers: Zemsta Upadłych", "Transformers 3", "Jestem na tak", "Dzień dobry TV", "Świadek koronny", "Dziewczyna z tatuażem" oraz "Sex Story".

Po raz kolejny Siódemka pokaże premierowe filmy dokumentalne. Pierwszy z nich to "Sprawa O.J. Simpsona: Taśmy prawdy". Nowe spojrzenie na głośny proces sprzed 20 lat. Po raz pierwszy widzowie będą mogli usłyszeć potajemnie nagrane wyznania Simpsona.
Emisja: poniedziałek, 3 października, godz. 21:55

Tydzień później "Cały ten cukier", czyli dokument opowiadający o oddziaływaniu cukru na ludzki organizm.
Emisja: poniedziałek, 10 października, godz. 22:15

Kolejna premierowa pozycja to "Zatoka delfinów". Grupa naukowców obserwuje zatokę koło Taijii w Japonii, by ujawnić znęcanie się nad delfinami i związane z tym zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.
Emisja: poniedziałek, 17 października, godz. 22:20

Premierowo także "Priscilla: Wyprawa po wolność". W 1994 roku niskobudżetowy film fabularny „Priscilla, królowa pustyni” podbił serca widzów na całym świecie. To opowieść o transwestytach oraz transseksualiście, którzy różowym autokarem przemierzają australijską pustynię i zarabiają na życie występami na scenie. Po drodze napotykają wiele trudności oraz w ludzi, którzy często nie akceptują ich takimi jakimi są naprawdę.
Dokument „Priscilla: wyprawa po wolność” pokazuje jak ta odważna i kontrowersyjna produkcja, zmieniła stosunek społeczeństwa do środowisk transseksualnych.
Emisja: poniedziałek, 24 października, godz. 22:20

Ostatnim dokumentem będzie "Człowiek na linie". Dokument opowiadający o francuskim linoskoczku, który w 1974 roku przeszedł po linie rozciągniętej między zbudowanymi wówczas bliźniaczymi wieżami World Trade Center.
Emisja: poniedziałek, 31 października, godz. 22:10

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się