"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Październikowe nowości serialowe

TVN7 nie próżnuje i na jesień przygotowane zostały ciekawe propozycje serialowe. Wśród nowości pojawi się serial „Dziadek z przypadku” a na antenie Siódemki przypomnieć sobie będzie można 3 kultowe wręcz seriale - „Przyjaciele”, „Gotowe na wszystko” oraz „Zagubieni”. Stacja również kontynuować będzie cykl emisji filmów dokumentalnych.

„Dziadek z przypadku” - główny bohater, Jimmy Martino (grany przez znanego z serialu „Pełna Chata” John’a Stamosa) to cieszący się powodzeniem u kobiet właściciel restauracji. Prowadzi beztroskie, pełne przyjemności życie. Nagle dowiaduję się, że ma dorosłego syna Geralda oraz dwuletnią wnuczkę Edie. W jaki sposób upora się z nową sytuacją? Jak bardzo zmieni ona jego dotychczasowe życie?

Emisja: czwartek, godz. 20:00

Drugą propozycją stacji są znane i lubiane perypetie mieszkańców luksusowego przedmieścia Fairview. W październiku na ekranach widzów zagoszczą „Gotowe na wszystko”, perfekcyjne panie domu - Lynette, Bree, Gabrielle i Susan, które odkryją mroczne tajemnice sąsiadów i stawią czoła niebezpiecznym wyzwaniom jednocześnie bawiąc widzów do łez.

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 17:00

Kolejną jesienną nowością będzie zagadkowa historia grupy ludzi, którzy po wypadku samolotu lądują na tajemniczej wyspie. „Zagubieni” to serial pełen intrygujących zwrotów akcji i nieprzewidzianych sytuacji. Bohaterowie muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach jednocześnie stawiając czoło licznym przeciwnościom i niebezpieczeństwom, które skrywa wyspa. Ich losy będzie można śledzić od października.

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 16:00

Na antenie TVN7 zagoszczą również ulubieńcy widzów – „Przyjaciele”. Monica, Rachel, Chandler, Joey, Phoebe oraz Ross tworzą grupę znajomych, którzy mieszkają w Nowym Jorku. Cała szóstka spędza razem wolny czas w ulubionej kawiarence lub jednym z mieszkań i wplątuje się w różne zabawne sytuacje życiowe. Na ekranach już w październiku!

Emisja: sobota-niedziela, godz. po 21:00

W swojej ofercie na najbliższe miesiące stacja przygotowała również kilka ciekawych filmów dokumentalnych, m.in. „Cały ten cukier”„Zatoka delfinów” oraz „Człowiek na linie”.

„Cały ten cukier” jest przedstawieniem eksperymentu Damon’a Gameau, autora, reżysera i jednocześnie głównego bohatera filmu, dotyczącego cukru oraz jego wpływu na człowieka. Żeby precyzyjnie przedstawić skalę problemu, Damon Gameau samego siebie uczynił obiektem eksperymentu i zaczął konsumować 40 łyżeczek cukru dziennie przez 60 dni. Co ciekawe bohater żywił się tylko tzw. „zdrowym” jedzeniem, które tak naprawdę również jest bogate w cukier. Jak to się stało, że tytułowa substancja zdominowała naszą dietę i kulturę? Jakie są tego skutki dla naszych umysłów i ciał?

Amerykański film dokumentalny „Zatoka delfinów” ukazuje wyprawę słynnego tresera delfinów do Japonii. Richard O’Barry wraz z grupą naukowców, wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt, jadą aby ujawnić szokujące fakty dotyczące znęcania się nad ssakami i uświadomić ludziom jakie zagrożenia dla ludzkiego zdrowia niesie ten brutalny proceder.

„Człowiek na linie” czyli artystyczne przestępstwo stulecia, to amerykańsko-brytyjski film dokumentalny, który opowiada historię Philippe’a Petita, francuskiego linoskoczka. Marzeniem mężczyzny było przejście po linie rozciągniętej między zbudowanymi wówczas niedawno bliźniaczymi wieżami World Trade Center. W 1974 roku jego marzenia się spełniają. Kulisy przygotowań do tego przedsięwzięcia i historia niezwykłych relacji międzyludzkich wkrótce na antenie stacji!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się