"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Październikowy wysyp premier

To będzie wyjątkowo premierowy miesiąć w TVN. W październiku na widzów czeka aż 10 filmowych premier. Wśród nich między innymi "Transformers 3", "Captain America: Pierwsze starcie", "Paranormal Activity 2", "Los numeros", "Drużyna potępionych", "Pożyczony narzeczony" oraz "Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga'Hoole".

Już po raz trzeci na ekrany powrócą Autoboty, którch zadaniem będzie obronić Ziemię przed Decepticonami. Autoboty kontra Decepticony, dobro przeciw złu - to wszystko w premierze hitu "Transformers 3".

Emisja: 4 października, piątek, godz. 20:00

Kolejną premierą będzie "Captain America: Pierwsze starcie", gdzie Steve Rogers stara się zaciągnąć do wojska w czasie II wojny światowej. Tajny eksperyment czyni go siłaczem przysposobionym do walki z nazistami.
Emisja: 18 października, piątek, godz. 20:00

Nowością jest również "Jonah Hex", w którym tytułowy bohater musi odnaleźć i powstrzymać Quentina Turbnulla, który chce wyzwolić konfederackie południe.
Emisja: 18 października, piątek, godz. 22:35


Sporo akcji czeka widzów w premierze filmu "The Losers: Drużyna potępionych". Wysoce wykwalifikowana drużyna CIA zostaje napadnięta przez własną agencję i zostawiona na pewną śmierć. Członkowie zespołu postanawiają dowiedzieć się, czemu zostali zdradzeni oraz zemścić się za wyrządzone krzywdy.
Emisja: 25 października, piątek, godz. 22:00

W październiku znajdzie się też miejsce dla polskiej premiery filmu "Los numeros" z Lesławem Żurkiem. Historia policjanta Kuby, który trafia na kumulację loterii, ale zamiast otrzymać wygraną w wysokości 17 milionów, zostaje oskarżony o próbę jej wyłudzenia.
Emisja: 24 października, czwartek, godz. 22:30


Dla fanów romansu przygotowano z kolei premierę hitu "Pożyczony narzeczony". W dniu urodzin Rachel bydzi się obok Dexa, narzeczonego jej najlepszej przyjaciółki.
Emisja: 5 października, sobota, godz. 21:40

Październik w TVN zdecydowanie należeć będzie do horrorów. Jedną z premier jest "Paranormal Activity 2", czyli kolejna część popularnego paradokumentalnego horroru.
Emisja: 4 października, piątek, godz. 23:20

Na ekrany powróci również Freddy Krueger w nowej wersji "Koszmaru z ulicy Wiązów". Historia grupy nastolatków prześladowanych w snach przez Freddy'ego. Dopóki czuwają, mogą siebie ochronić. Jednak w śnie nie ma dla nich ratunku.
Emisja: 5 października, sobota, godz. 23:55

Dla najmłodszych widzów premiera animacji "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Holle". Soren to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole. Gdy ze starszym bratem wypada z gniazda, ich nadzieją jest odnalezienie legendarnych wojowników.
Emisja: 20 października, niedziela, godz. 14:55


Oprócz premier w TVN zobaczymy także największe hity z ubiegłych lat. W piątkowym Superkienie pojawi się bowiem "Shrek 2", "Shrek Trzeci", "Troja" oraz wspomniane już "Paranormal Activity 2", "Transformers 3", "Captian America: Pierwsze starcie", "Jonah Hex" oraz "Drużyna potępionych".

W środowe wieczory po emisji "Bitwy o dom" zobaczymy "Krucjatę Bourne'a", "Mrocznego Rycerza", "Zmierzch", "Ultimatum Bourne'a" oraz "Sagę Zmierzch: Księżyc w nowiu".


W czwartki kolejna porcja polskich hitów - "Nigdy w życiu!", "Ile waży koń trojański?", "Komedia małżeńska", "Los numeros" oraz "Idealny facet dla mojej dziewczyny".


Sobotnie wieczory upłyną pod znakiem komedii. Po emisji "Mam Talent" zobaczymy takie pozycje jak "Miss Agent", "Wpadka", "Evan Wszechmogący" i "Pożyczony narzeczony". Około północy z kolei "Carrie", "Dom woskowych ciał", "Coś" i "Koszmar z ulicy Wiązów".


Niedzielne popołudnia to czas na kino familijne, a w nim "Step Up 3", "Shrek 2", "Shrek Trzeci" oraz "Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". Natomiast o 23:00 "Król Skorpion 2: Narodziny wojownika", "Droga bez powrotu", "Żądła" i "Przypadek 39".

Znane i lubiane pozycje filmowe będzie można zobaczyć również w TVN7. W październiku będą to między innymi "Wakacje Jasia Fasoli", "Droga do szczęścia", "Elżbieta: Złoty wiek", "Alex Rider: Misja Stormbreaker", "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Dziewczyny z drużyny 5: Walcz do końca", "Państwo młodzi: Chuck i Larry", "Grudniowi chłopcy" oraz "S. Darko".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się