"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Podsumowanie 2013 roku

Rok 2013 obfitował w wiele wydarzeń związanych z Grupą TVN. Nie ominęły nas zmiany w zarządzie TVN Media, nawiązanie współpracy z CNN, powstanie platformy satelitarnej nc+ czy też jubileusze Kingi Rusin jak i serialu „Na Wspólnej”. Programy jak i osoby związane z TVN otrzymały wiele nagród, a telewizja TVN zmieniła oprawę audiowizualną.

John Driscoll / fot.TVN /

W minionym roku w spółce TVN Media zaszło kilka zmian w zarządzie - John Driscol zastąpił Piotra Waltera na miejscu prezesa TVN Media, a wśród nowych członków pojawili się Maciej Maciejowski i Waldemar Ostrowski.

fot. tvnfakty.pl

W styczniu swoje 10-lecie obchodził serial „Na Wspólnej”, a kilka dni później, 5 lutego 20-lecie pracy zawodowej świętowała Kinga Rusin. W lutym rozpoczęła się również współpraca z Turner Broadcasting System Europe Limited, czyli nadawcą CNN - od tego czasu na antenach stacji TVN możemy oglądać materiały video ze stacji CNN. Miesiąc później, 21 marca ruszyła nowa platforma satelitarna nc+, powstała w wyniki połączenia się platform N i Cyfra+. Start nie należał jednak do udanych a w przeciągu 6 miesięcy platforma straciła 300 tys. abonentów.

W marcu telewizja TVN opuściła WIG20 na rzecz mWIG40 by we wrześniu znowu trafić do największego indeksu na warszawskim parkiecie - WIG30, który docelowo zastąpi WIG20. Również we wrześniu telewizja TVN zmieniła swoją oprawę audiowizualną a w grudniu nadawanie zakończyło TVN CNBC.

Filip Chajzer, Jarosław Kuźniar, Marcin Prokop, Agnieszka Cegielska, Wojciech Szumowski, Michał Przedlacki, Maja Popielarska, Bożena Walter, czy też Justyna Pochanke - to tylko niektóre osoby, które w minionym roku zostały uhonorowane nagrodami. Wśród nagrodzony znalazła się również aplikacja TVN Player, telewizja TVN24 za program „Kropka nad i” czy też serial „Na Wspólnej”. TVN24 otrzymało dodatkowo „Złotą Telekamerę”, a według członków kapituły Konkursu Złotych i Kryształowych Anten stacja została kanałem tematycznym roku 2013. „Fakty” z kolei uznano za najlepszy program informacyjny.

Poniżej prezentujemy zestawienie udziałów w rynku za rok 2013 w porównaniu z rokiem 2012. Jak widać tracą przede wszystkim kanały „wielkiej czwórki”, a wszystkie pozostałe pozostają na podobnych poziomach poza TTV, które zanotowało duży wzrost i poza TVP Info, które z kolei zanotowało duży spadek - od września 2013 roku, po starcie TVP Regionalnej, zasięg TVP Info został mocno ograniczony.

Teraz z kolei porównujemy zestawienia grup TVN, Polsatu i TVP. Warto mieć na uwadze, że od września 2013 roku do Grupy Polsat wliczane są również dane TV4 i TV6, które należały do Polskich Mediów, a zostały zakupione przez Telewizję Polsat (spółka Polskie Media była od wielu lat powiązana z Telewizją Polsat). Warto zauważyć, że gdyby nie zakup tej spółki, wyniki Grupy Polsat byłyby gorsze niż w 2012 roku.

Dane nt. udziałów stacji telewizyjnych i grup medialnych: Nielsen Audience Measurement dla TVN S.A.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się