"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Prawo Agaty" i "Kobieta..." powrócą

Wiemy już, iż TVN zdecydował się na kolejne kontynuacje swoich programów. Jesienią zobaczymy kolejną, 6 już serię serialu "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant. Również wtedy ruszy emisja 6 sezonu programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata". Oprócz tego jesienią na pewno zobaczymy kolejne sezony programów "Mam Talent!", "MasterChef", "Perfekcyjna Pani Domu" oraz serialu "Lekarze".

Zdjęcia do nowej serii "Kobiety na krańcu świata" już ruszyły. Ekipa odwiedziła Indie, Tajlandię oraz Bułgarię, gdzie zrealizowano odcinek o obchodach święta św. Teodora, podczas którego cnota dziewczyn jest sprzedawana na targu. W kolejnych odcinkach produkcja odwiedzi między innymi Iran, Tanzanię oraz Chiny, gdzie zostanie pokazane matriarchalne plemię Mosuo. Nowa seria liczyć będzie 10 odcinków.

Zielone światło dostał też serial "Prawo Agaty", do którego trwają obecnie prace scenariuszowe. Piszą je Tomasz Titkow, Monika Trzósło, Marta Szymanek, Piotr Szymanek, Katarzyna Tybincka pod nadzorem Barbary Palki. Zdjęcia do nowej serii potrwają do połowy października. Główna obsada serialu nie zmieni się.

Jak już wcześniej informowaliśmy jesienią zobaczymy też 5 sezon serialu "Lekarze", do którego zdjęcia już ruszyły. W sezonie jesiennym powrócą również "Mam talent" oraz "MasterChef", do ktorych trwają obecnie pre-castingi. Pewna jest także 5 edycja "Perfekcyjnej Pani Domu" (obecnie trwają zgłoszenia do programu). Jesienią powinna pojawić się także 10 edycja "Kuchennych rewolucji", do których nadal przyjmowane są zgłoszenia. Zielone światło na dalszą emisję dostał również "Project Runway" jednak nie wiadomo czy pojawi się już jesienią, czy dopiero wiosną. Z kolei "Sama słodycz" nie powróci już na ekrany, a w miejsce serialu z Piotrem Adamcyzkiem planowany jest inny, nowy serial.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się