"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Projekt: wiosna!

Mimo że pozostał prawie miesiąc do marca, jednak już dziś poznaliśmy szczegóły wiosennej ramówki telewizji TVN. Na antenie pojawią się trzy nowości – „Project Runway”, „Efekt Domina” oraz nowy serial „Sama słodycz”. Nie zabraknie znanych propozycji, m.in. „Bitwy o dom”, „X Factor”, „Kuchennych rewolucji” czy „Prawa Agaty”. Co zobaczymy już od marca?

 Najważniejszą nowością wiosennej ramówki będzie show dla młodych projektantów – Project Runway. Znani projektanci Tomasz Ossoliński i Mariusz Przybylski, właścicielka marki LaMania – Joanna Przetakiewicz oraz światowej klasy top modelka – Anja Rubik, która poprowadzi program, będą oceniać młodych projektantów. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli wykonać zupełnie inną kreację. Wiosną uczestnicy będą rywalizować o wysoką nagrodę pieniężną, publikację zdjęć w czołowym magazynie mody oraz półroczne wsparcie w przygotowaniu własnej kolekcji w renomowanej firmie odzieżowej. 

PROJECT RUNWAY | PREMIERA | NIEDZIELE, 21:00 


Kolejną nowością jest serial obyczajowy z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Sama słodycz to opowieść o samotnym ojcu – Fryderyku, który wychowuje kilkuletniego syna Stasia. Główny bohater jest zamkniętym w sobie nauczycielem języka włoskiego, którego pasją jest gra na saksofonie Oprócz Adamczyka w nowej produkcji zobaczmy m.in. Natalię Klimas, Marcina Hycnara, Mateusza Damięckiego i Adrianę Kalską, Romę Gąsiorowską i Ilonę Ostrowską. Autorką scenariusza jest „matka” Przepisu na życie – Agnieszka Pilaszewska.

SAMA SŁODYCZ | PREMIERA | PONIEDZIAŁKI, 21:30

Ostatnią nowością jest program Dominiki Lubomirskiej. W "Efekcie Domina" zobaczymy od kulis pracę fundacji i wolontariuszy, którzy pomagają ludziom w najbiedniejszych zakątkach świata. W każdym odcinku ekipa telewizyjna odwiedzi inny kraj, aby pokazać problemy zwykłych ludzi. Ich dramaty związane z biedą, w jakiej żyją. Dotrze między innymi do Kambodży, Nikaragui, na Madagaskar i Filipiny. Jednak nadrzędnym celem programu jest wskazanie działań, które realnie mogą zmienić życie tych ludzi na lepsze.

EFEKT DOMINA | PREMIERA | NIEDZIELE, 11:00

 Wiele zmian wiosną czeka filar ramówki TVN – X Factor. Po wielu miesiącach oczekiwań w programie pojawi się nowa jurorka. Młoda, przebojowa, ze świetnym głosem – Ewa Farna dołączy do Czesława Mozila, Tatiany Okupnik i Kuby Wojewódzkiego w czwartej już odsłonie muzycznego show. Ale to nie koniec zmian! Pojawienie się nowej jurorki oznacza zmiany w kategoriach  - uczestnicy będą podzieleni według nowego klucza – Dziewczyny (16-24), Chłopaki (16-24), 25+ oraz zespoły – w tym nowość – zespoły instrumentalno-wokalne. Inny będzie też sposób wyboru 12, która trafi do domów jurorskich. Na scenie pojawi się 5 krzeseł. Jeśli dany występ uczestnika spodoba się jurorowi danej kategorii i stwierdzi on, że ów uczestnik zasługuje na przejście do etapów na żywo – zostaje poproszony o zajęcie miejsca na krześle. Schody zaczną się, gdy wszystkie pięć krzeseł zostanie zajętych. Jeśli kolejny – szósty – występ będzie zachwycający, juror może zdecydować, że ten uczestnik, który się właśnie zaprezentował – zajmie miejsce kogoś, kto już siedzi na krześle. W ten sposób – do samego końca tej rundy – nie będzie wiadomo, która piątka uczestników każdej kategorii przejdzie do kolejnego etapu, czyli domów jurorskich. W kolejnym etapie, każdy z jurorów wybierze trzech uczestników, którzy wystąpią w programach na żywo. W przeciągu pierwszych czterech koncertów z programu odpadać będą dwa podmioty – jeden decyzją głosów widzów – drugi decyzją jurorów, którzy będą musieli wybrać między spośród kolejnych  dwóch najsłabszych uczestników. W IV edycji X Factor programów na żywo będzie sześć, a nie jak do tej pory siedem. 


X FACTOR | 4 EDYCJA | SOBOTY, 20:00Inną zmianą jest nowa pora emisji hitowego serialu TVN – Lekarze. Od marca kolejne perypetie Alicji Szymańskiej i lekarzy toruńskiego Copernicusa będzie można oglądać w niedziele o godzinie 20:00. Jak Alicja poradzi sobie po tragicznym wypadku Maksa? Jakie zmiany wprowadzi nowy ordynator (w tej roli Wojciech Mecwaldowski)? Co dalej z Piotrem i jego uzależnioną od narkotyków żoną? Odpowiedzi na te pytania już w marcu.

LEKARZE | 4 SERIA | NOWA PORA EMISJI – NIEDZIELE, 20:00 

Po rocznej przerwie wracają niesforne dzieciaki! Nowa pora emisji, nowe problemy i jeszcze bardziej surowi rodzice. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów TVN - "Surowi Rodzice".

SUROWI RODZICE | 3 SERIA | NOWA PORA EMISJI - PONIEDZIAŁKI, 22:30Po przerwie z nową energią powraca mecenas Agata Przybysz, czyli główna bohaterka „Prawa Agaty”. Czy w końcu Agata i Marek będą razem? Dorota szybko odkryje, że życie na emigracji nie jest łatwe, Okońska, by wygrać sprawę złamie prawo, a do drzwi Agaty zapuka niespodziewany gość... 

PRAWO AGATY | 5 SERIA | WTORKI, 21:30

Jak zwykle bezkompromisowy, zadający kontrowersyjne pytania. Po zimowych feriach na swoją ekskluzywną kanapę wraca Kuba Wojewódzki! Nowi goście oraz nowa „Wodzianka” – to wszystko już od marca we wtorkowe, wiosenne, wieczory!

KUBA WOJEWÓDZKI | WTORKI, 22:30


Ten program pokazuje, że nawet najskrytsze marzenia mogą się spełnić. Już po raz trzeci kilkanaście rodzin będzie walczyć o swoje własne mieszkanie na warszawskim osiedlu. Kogo tym razem pokochają widzowie? W wyborze rodziny, która zwycięży w III serii „Bitwy o dom” pomogą jurorzy – Tomasz Pągowski, Natalia Nguyen i Małgorzata Rozenek.

BITWA O DOM | 3 SERIA | ŚRODY, 21:30

Tylko ona potrafi rzucić talerzami w złego kucharza, zmienić nazwę restauracji na „Obora”, czy kompletnie zmienić menu i wystrój restauracji. Postrach polskich restauratorów, mistrzyni czterodniowych rewolucji powraca! Magda Gessler w dziewiątym już sezonie „Kuchennych Rewolucji” znów wywróci do góry nogami życie właścicieli nierentownych restauracji i postara się, by biznes na siebie zarabiał.

KUCHENNE REWOLUCJE | 9 SERIA | CZWARTKI, 21:30

Ten program podbił serca widzów. Czwórka nieznajomych sobie ludzi z jednego miasta przygotowuje wystawną kolację. Przeciwnicy oceniają się nawzajem, a ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów, wygrywa pięć tysięcy złotych.  W nowej serii zobaczymy mieszkańców Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Grudziądza, czy Częstochowy oraz, w specjalnym odcinku, obcokrajowców, którzy zamieszkali w Polsce!

UGOTOWANI | 6 SERIA | NIEDZIELE, 18:00


O tym, co w show-biznesie najważniejsze wie Ona -  Agnieszka Szulim powraca ze swoim autorskim programem. „Na językach” to cotygodniowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń w świecie gwiazd, relacje z premier  i pokazów, wywiady oraz dyskusje ekspertów.

NA JĘZYKACH | 3 SERIA | NIEDZIELE, 22:00

W wiosennej ramówce TVN nie zabraknie nowych odcinków „Na Wspólnej” – serialu, który już 11 lat bawi i wzrusza! Czy Zuza i Kamil poradzą sobie z wychowaniem adoptowanej córki? Jak poradzi sobie siostra Weroniki, która jest ofiarą przemocy domowej? Jak potoczy się romans Basi ze Smolnym? Czy Magda Gessler zrobi rewolucję w barze Włodka i Marysi? W serialu pojawią się nowi bohaterowie grani m.in. przez Annę Cieślak i Mariusza Zaniewskiego czy... Wujka Samo Zło! 

 

NA WSPÓLNEJ | PON – CZW, 20:10 

Już 10 lutego pojawią się  nowe odcinki W11 – Wydział Śledczy, Ukrytej Prawdy, Szpitala oraz Wawa Non Stop. Przypomnijmy – „W11 – Wydział Śledczy” otrzymał Telekamerę 2014 dla najlepszego serialu paradokumentalnego! Nowe, jeszcze trudniejsze sprawy czekają krakowskich policjantów w nowym sezonie serialu.

W 11 – WYDZIAŁ ŚLEDCZY | PN – CZW, 20:50

W nowym„Ukrytej Prawdy” kolejne, często mrożące krew w żyłach historie oparte na prawdziwych wydarzeniach. Zdrady, narkotyki, problemy z dziećmi – takie tematy będą poruszane w każde wiosenne popołudnie.

UKRYTA PRAWDA | V SERIA |PN – PT, 15:00Od września możemy śledzić losy kilku młodych ludzi, którzy w pogoni za marzeniami przyjechali do Stolicy i tu rozpoczęli nowe życie. Kolejne perypetie Dobrusi, Macieja, Leny, Oliwii, Janka, Piotra oraz ich przyjaciół już wiosną!

WAWA NON STOP | PN – PT, 17:00

Nowe przypadki, nowi pacjenci i nowe ludzkie dramaty. Bohaterowie najsłynniejszego szpitala w Polsce nie mają nawet chwili wytchnienia.

SZPITAL | PN – PT, 18:00

Wiosną nie zabraknie programów, które są filarami ramówki TVN. Już od 10 lutego kolejne kontrowersyjne tematy poruszane przez Ewę Drzyzgę w „Rozmowach w toku”. Z kolei reporterzy „Superwizjera” zajmą się nowymi, jeszcze bardziej poruszającymi sprawami.

ROZMOWY W TOKU | PN – PT, 16:00
SUPERWIZJER | WTORKI | 23:30

Jak zwykle codziennie już od 8:00, a w weekendy pół godziny później, najskuteczniejszy telewizyjny budzik czyli „Dzień Dobry TVN”! Codzienna porcja porad, rozmów, przepisów i informacji serwowana przez cztery duety prowadzących – Kingę Rusin i Bartka Węglarczyka, Magdę Mołek i Marcina Mellera, Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita oraz Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

DZIEŃ DOBRY TVN | PN – PT, 8:00, WEEKENDY 8:30

Już od wielu lat, co niedzielę przedstawia najważniejsze wydarzenia z show-biznesu. Relacje z pokazów, wydarzeń kulturalnych i koncertów. Zaprasza Olivier Janiak.

CO ZA TYDZIEŃ! | NIEDZIELE, 11:30Wiosną oczywiście nie zabraknie codziennej porcji najważniejszych informacji w „Faktach” oraz nierzadko kontrowersyjnych reportaży przygotowanych przez zespół programu „Uwaga!

FAKTY | CODZIENNIE O 19:00
UWAGA | PN – PT, 19:50, WEEKENDY 19:45

Wiosną bogata będzie również oferta filmowa. Na antenie TVN zobaczyć będzie można m.in. "Dziewczynę z tatuażem", "Red", "Mission:Impossible IV", "Przetrwanie", "Kod nieśmiertelności", "Kota w butach" oraz "Super 8".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się