"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Przewodnik filmowy: kwiecień 2013

W kwietniu w TVN czeka nas całkowite „Zaćmienie”, podczas którego do walki staną „Potwory kontra Obcy”. Towarzyszyć im będą „Nieproszeni goście” tacy jak „Iron Man” i „Wielki Mike” próbujący po raz czwarty „Oszukać przeznaczenie”. Mimo iż może się wydawać, że jest to „Mission: Impossible”, to wszyscy na koniec powiedzą tylko „Och, życie”. Zachęcamy to zapoznania się z filmowym przewodnikiem na nadchodzący miesiąc.

Po raz pierwszy na dużym ekranie do zobaczenia będzie druga część hitu „Iron Man” z Robertem Downey’em Jr. Tym razem Tony Stark będzie musiał stawić czoło Ivanowi Wanko, znanemu jako Whiplash.

Emisja: piątek, 12 i 26 kwietnia, godz. 20:00

W kwietniu TVN pokaże też hit „Wielki Mike. The Blind Side”, który przyniósł Sandrze Bullock Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę. Anne Toughy (Sandra Bullock) postanawia pomóc w realizacji marzeń bezdomnemu, czarnoskóremu nastolatkowi. Otoczenie go opieką powoduje, że chłopak wyrasta na gwiazdę futbolu amerykańskiego.

Emisja: sobota, 27 kwietnia, godz. 21:45

Kolejną premierą będzie komedia „Och, życie” z Katherine Heigl i Joshem Duhamelem w rolach głównych. Jako dwoje singli dowiadują się nagle, że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Co więcej, wyznaczyli ich w testamencie jako opiekunów swojej córki.

Emisja: sobota, 4 kwietnia, godz. 21:45

TVN nie zapomina też o widzach lubiących mocne wrażenia. Już w kwietniu zobaczyć będzie można „Oszukać przeznaczenie 4”. Tym razem do tragicznego wypadku dochodzi na torze wyścigów samochodowych. Główny bohater ma jednak wcześniej wizję całej sytuacji. W porę udaje mu się uratować 12 innych osób. Czy śmierć zdoła dokończył dzieło?

Emisja: piątek, 26 kwietnia, godz. 22:35

Na ekranach także premiera reebotu klasycznego horroru „Piątek 13-ego”. Grupa młodych ludzi postanawia spędzić czas na obozie nad jeziorem. Pozorny spokój zamienia się w koszmar, w którym każdy staje się celem maniaka znanego jako Jason Voorhees.

Emisja: niedziela, 21 kwietnia, godz. 23:00

W kwietniu obejrzeć będzie można kontynuację popularnej sagi „Zmierzch” – „Księżyc w nowiu” oraz „Zaćmienie”. W kolejnych częściach Bella będzie musiała ostatecznie wybrać pomiędzy miłością do wampira Edwarda a przyjaźnią z wilkołakiem Jacobem.

Emisja: piątek, 5 i 19 kwietnia, godz. 20:00

W niedzielne popołudnia stacja pokazywać będzie familijne produkcje takie jak „Potwory kontra Obcy”, „Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie”, „Kłamca kłamca”, „Akademia Policyjna 3: Ponowne szkolenie”. Całą rodziną spędzić będzie można też wielkanocny poniedziałek z takimi hitami jak „Happy Feet: Tupot małych stóp”, „Maska”, „Sknerus”, „Nieoczekiwana zmiana miejsc”, „Dwaj bracia”, „Kung Fu Panda” i „Szybcy i wściekli”.

W tygodniu również będzie filmowo. W środy zaplanowano pasmo sensacyjne, w którym „Na własną rękę”, „Nico: Ponad prawem”, „Za szybcy, za wściekli” i „Wygrać ze śmiercią”.

W czwartki natomiast „Oszukać przeznaczenie 2”, „Zapowiedź”, „Matrix” i „Pocałunek smoka”. W piątki oprócz wspomnianych już produkcji do zobaczenia „Mission: Impossible”, „Krwawy sport” i „Turbulencja”. Z kolei w niedziele po 23 „Życzenie śmierci 4”, „Nieodebrane połączenie” oraz „Nieproszeni goście”.

W sobotnie wieczory obejrzeć będzie można ponadto „P.S. Kocham Cię”, „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Flet Street” oraz „Błękitną głębię”.

Premiery przygotowała także stacja TVN7. Po raz pierwszy na antenie produkcja „Stary, kocham cię”, w której Peter Klaven będzie musiał znaleźć świadka, aby móc ożenić się z kobietą swych marzeń.

Emisja: czwartek, 4 kwietnia, godz. 20:00

Drugą premiera będzie komedia „Złap, zakapuj, zabłyśnij”, w której szef ochrony Ronnie pragnie zdobyć odznakę policyjną. Jego marzenia poddane zostaną próbie, kiedy do centrum handlowego wkroczy ekshibicjonista. O chwale, jaką dać może złapanie przestępcy marzy także detektyw Harrison. Ronnie musi, więc złapać ekshibicjonistę zanim zrobią to inni.

Emisja: czwartek, 4 kwietnia, godz. 23:15

Ostatnią premierą będzie produkcja „Kapitana Drake’a wyprawa po nieśmiertelność”. Legendarny korsarz Francis Drake od dawna rywalizuje ze swoim odwiecznym wrogiem, kapitanem Donem Sandovate'em. Obaj otrzymują możliwość dalszego współzawodnictwa dzięki pewnemu tajemniczemu syryjskiemu sułtanowi. Wyzwaniem okazuje się wyprawa, której celem jest znalezienie lekarstwa dla umierającego syna.

Emisja: piątek, 5 kwietnia, godz. 20:00

Oprócz tego TVN7 przygotował takie hity filmowe jak „Ochroniarz amator”, „Batman: początek”, „Dzieci gorszego Boga”, „Adwokat diabła”, „Uwierz w ducha”, „Hulk”, „Klątwa”, „Gwiezdny pył”, czy „Chłopiec z latawcem”.

Autor: Adrian Jabłoński

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się