"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Przewodnik świąteczny: Wielkanoc 2013

W czasie tegorocznych świąt zarówno TVN jak i stacje tematyczne przygotowały specjalną na tę okazję ramówkę. Zobaczyć będzie hity filmowe jak „Incepcja”, „Kung Fu Panda”, czy też „Znów mam 17 lat”. Do tego premiery głośnych dokumentów oraz specjalne odcinki znanych i lubianych programów jak „Wojciech Cejrowski. Boso”. Zapraszamy do zapoznania się ze świąteczną ramówką stacji TVN.

 

TVN otworzy świąteczną ramówką dużą premierą. Bowiem w piątek zobaczyć będzie można premierowo „Incepcję” z Leonardo Di Caprio. Misja przeprowadzenia incepcji, czyli zaszczepienie w umyśle nowej idei to niecodzienna oferta, którą otrzymuje Cobb i jego zespół. Czy zdołają ją wykonać?

Emisja: piątek, 29 marca, godz. 20:00

Również w piątek kolejna premiera – „Babylon A.D.” W czasie, gdy cywilizacji grozi zagłada Toorop dostaje akcję przywiezienie z azjatyckiej części Rosji do Nowego Jorku dziewczyny o imieniu Aurora. Nie wie on jednak, jakimi zdolnościami obdarzona jest kobieta.

Emisja: piątek, 29 marca, godz. 23:05

Z kolei w sobotę bootcampowy odcinek show „X Factor”, w którym jury wyłoni najlepszą 15, która znajdzie się w Domach Jurorskich. O tym, kogo wybierze Tatiana, Czesław i Kuba przekonamy się już w święta!

Emisja: sobota, 30 marca, godz. 20:00

A zaraz po talent-show komedia dla każdego – „Znów mam 17 lat”, gdzie Mike (Zac Efron) budzi się pewnego dnia ponownie jako siedemnastolatek. Czy wykorzysta szansę zmienienia swojego życia?

Emisja: sobota, 30 marca, godz. 21:40

Filmowo będzie też w kolejne dni. W niedzielę zobaczymy takie produkcje jak „Agencie, podaj łapę”, „Akademia Policyjna”, „Historia Kopciuszka”, „Happy Feet: Tupot małych stóp” oraz „Król Skorpion 2: Narodziny wojownika”. Z kolei w poniedziałek na widzów czekają „Dwaj bracia”, „Sknerus”, „Maska”, „Kung Fu Panda”, „Nieoczekiwana zmiana miejsc”, a także „Szybcy i wściekli”.

W niedzielę jak zawsze będzie można zobaczyć produkcje TVN. Od 20 na antenie „Surowi rodzice”, „Przepis na życie”, a także „Na językach”. W święta zabraknie jednak emisji „Ugotowanych”.

 

Przez całe święta hity filmowe nadawać będzie również TVN7. Już w Wielki Piątek hit dla całej rodziny „Kroniki Spiderwick”, a zaraz po nim „Dzika banda”. Z kolei w Wielką Sobotę zobaczyć będzie można takie produkcje jak „Gwiezdny pył”, „Jak uratowano Dziki Zachód”, a także „Ochroniarz amator”.

Z kolei w Wielkanocną Niedzielę na widzów czekają „Mrówka Z”, „Beethoven 6: Wielka ucieczka”, „Niekończąca się opowieść: Następny rozdział”, „Rio Bravo” i „Ścigany”.

Ostatniego dnia świąt stacja zaprezentuje kolejne pozycje filmowe - „Fantom”, „Czarny książę”, „Tristan i Izolda”, a także „Chłopiec z latawcem”.

 

W Wielki Piątek premiera dokumentu „Kobieta o gigantycznych nogach”, w którym poznamy losy Mandy Sellars, której nogi są trzy razy większe od nóg przeciętnej osoby. Historia kobiety, która walczy o normalne życie. Pomoc, jakiej udzieliła jej Fundacja Pomocy Osobom z zespołem Proteusza pozwoliła jej na znalezienie wsparcia, którego tak długo szukała.

Emisja: piątek, 29 marca, godz. 20:30

Od samego rana w Wielką Sobotę widzowie TVN Style będą mogli przypomnieć sobie całą serię „Pysznej Wielkanocy” Anny Starmach, która przez cały marzec podpowiadała jak przyrządzić świąteczne potrawy.

Emisja: sobota, 30 marca, godz. 8:30

Z kolei o tym jak wybrać najlepszą kiełbasę i co wymyślają handlowcy, żeby zniszczyć jej smak opowie Katarzyna Bosaka w „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

Emisja: sobota, 30 marca, godz. 13:15

Również w sobotę premiera dokumentu „Cherry i utrata dziewictwa”, w którym poznamy Cherry Healey pragnącej dowiedzieć się, jaki wpływ to jedno doświadczenie ma na przyszłość. Dowiemy się, czy utrata dziewictwa to coś więcej niż tylko współżycie po raz pierwszy.

Emisja: sobota, 30 marca, godz. 20:15

Za to w Niedzielę Wielkanocną na widzów czeka „Wojciech Cejrowski. Kura”. Dowiemy się, dlaczego kury śpią na grzędach, ile jajek są w stanie znieść za jednym razem i dlaczego jedzą kamienie.

Emisja: niedziela, 31 marca, godz. 17:15

Święta w TVN Style to też okazja, aby przypomnieć sobie całą 2 serię programu „Wojciech Cejrowski. Boso”, w której podróżnik udał się do Jerozolimy.

Emisja: niedziela, 31 marca, godz. 13:00 oraz poniedziałek, 1 kwietnia, godz. 12:45 

Po raz pierwszy w święta zadebiutuje nowy program znanego aktora – „Winne podróże Marka Kondrada”, w którym przeniesiemy się do malowniczej Hiszpanii, Sardynii i Portugalii. Kursy degustacji i sekrety winogron odkrywać będzie przed nami Marek Kondrat.

Emisja: niedziela, 31 marca, godz. 18:00

Na antenie TVN24 niewielkie zmiany w okresie świąt Wielkanocnych. W Wielki Piątek o 22:00 zamiast „Szkła kontaktowego” stacja wyemituje dokument „Wcześniaki. Cena życia”. W niedzielę wielkanocną o 12:20 w ramach cyklu „Ewa Ewart Poleca” zobaczymy dokument „Nauka uzdrawiania”. Również w poniedziałek wielkanocny o 12:10 stacja planuje wyemitować film dokumentalny, jednak na chwilę obecną nie jest podany tytuł tego filmu.

Autorzy: Adrian Jabłoński, Mateusz Bugajski

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się