"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Rekrutacja do Policji - Zostań policjantem

Mimo ubiegłorocznych zmian, które dotyczyły uprawnień emerytalnych w służbach mundurowych, w tym roku wciąż nie brakuje chętnych do pracy w policji. W 2013 roku w policji znajdzie zatrudnienie około 5 tys. osób. Będzie to 10 proc. wszystkich tych, którzy ubiegają się o pracę w tej formacji.

Testy do policji

Komendy policji w całej Polsce prowadzą nabór na wolne stanowiska. Aby dostać się do policji, trzeba spełnić kilka podstawowych wymagań. Należy mieć polskie obywatelstwo i nieposzlakowaną opinię, być niekaranym i korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, zdolność fizyczną i psychiczną do służby, a mężczyźni powinni mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Po sejmowym wystąpieniu premiera, zainteresowanie rekrutacją do policji wzrosło jeszcze bardziej. Nabór przejdą więc tylko najlepiej przygotowani kandydaci. Pomocne w zdaniu egzaminu policyjnego mogą się okazać zestawy najnowszych testów egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami oraz materiały szkoleniowe z poradnikami.

Najnowsze, sprawdzone testy do policji, wraz z poradnikami, można otrzymać m.in. za pośrednictwem strony http://www.odpowiedzi.com.pl/10-testy-do-policji.html. Oferowane testy zawierają aktualną bazę pytań wraz z odpowiedziami z zakresu: funkcjonowania władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej oraz z bezpieczeństwa publicznego. Dla kandydatów, którzy przystąpili do rekrutacji przed 11 marca, dodatkowo są pytania i odpowiedzi obejmujące: administrację publiczną, funkcjonowanie policji, bezpieczeństwo publiczne, tematykę Unii Europejskiej, klęski żywiołowe oraz wiedzę ogólną.

Testy do policji

Oprócz testów, portal Odpowiedzi.com wysyła również m.in. zadania do rozwiązania przy komputerze, poradnik zachowania się na egzaminie, zadania na refleks i spostrzegawczość, zarys pytań zadawanych przez psychologa, przebieg testu sprawnościowego i komisji lekarskiej, a także wyliczenie wymaganych dokumentów, wzór podania oraz życiorysu. Dzięki testom i poradnikom, oferowanym przez Odpowiedzi.com, wielu kandydatów zdało już egzaminy i pracuje w policji. Potwierdza to wysoką jakość i skuteczność oferowanych materiałów.

Wśród policjantów i rekrutów coraz większą popularnością cieszy się forum policyjne, znajdujące się pod adresem http://www.forumpolicyjne.com.pl/. Użytkownicy forum napisali już kilkaset postów w wątkach, dotyczących naboru do służby. Forumowicze chętnie służą pomocą i odpowiadają na rozmaite pytania, dotyczące rekrutacji i pracy w policji. Jak wynika z wrześniowych badań CBOS, aż 72 proc. Polaków pozytywnie ocenia działalność policji. Badani znacznie wyżej ocenili policję od pozostałych instytucji wymiaru sprawiedliwości – sądów czy prokuratur. Służba w policji staje się zatem nie tylko coraz atrakcyjniejsza finansowo, ale zyskuje uznanie i szacunek społeczeństwa.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się