"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

 • "Wydarzenia" Polsatu
 • "Wiadomości" TVP
 • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Rusza PROJEKT PLAŻA 2015!

Już po raz siódmy ekipa telewizji TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu, by przez najbliższe osiem weekendów bawić urlopowiczów. W tym roku „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Świnoujście, Szczecinek, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Ustka, Jastarnia oraz Olsztyn. Pierwsza lokalizacja już od 3 do 5 lipca 2015 roku.

„Projekt Plaża” od wielu lat podczas wakacji odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. W wyznaczonych strefach, w ciągu dnia będzie można odpocząć i zrelaksować się, a wieczorem wziąć udział w imprezie tanecznej w specjalnie przygotowanym namiocie klubowym.

W tym roku, relacje z wydarzenia będą prezentowane w „Dzień Dobry wakacje”, "Co za Tydzień", na antenie TTV w programie "Tymczasem na plaży" oraz TVN Meteo Active „Studio active na wakacjach” oraz na stronie internetowej http://projektplaza.tvn.pl/.

Tegoroczne miasteczko TVN odwiedzi następujące miejsca:

 • Świnoujście(03-05.07)
 • Szczecinek (10-12.07)
 • Kołobrzeg ( 17-19.07 )
 • Mielno - Sarbinowo (24-26.07)
 • Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (31.07-02.08)
 • Ustka (07-09.08)
 • Jastarnia (14-16.08)
 • Olsztyn (21-23.08)

Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

8:30 - 9:00  jogging - poranna rozgrzewka

09:00 – „Dzień Dobry Wakacje” - oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych

09:00 – 17:00 aktywna plaża, konkursy z nagrodami / rozgrywki sportowe
oraz czas relaksu

20:00 otwarcie części wieczornej

22:00 występy muzyczne „X Factor”, impreza wieczorna

02:00 zamknięcie miasteczka

W niedzielę miasteczko jest czynne do godziny 17.00.

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak -  Pomorze Zachodnie, Pepsi,  T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lays, Lech, Electrolux oraz InPost, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów. Wstęp na teren imprezy jest darmowy.

W ramach Projektu Plaża wszyscy odwiedzający miasteczko TVN będą mogli również wziąć udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Główną koncepcją strefy T-Mobile będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu oraz jej bohaterami, która mobilizuje wszystkich do wspólnej aktywności fizycznej w celu zebrania największej liczby kilometrów w historii. Wszystko po to aby pomóc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W strefie akcji, uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także poznać kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia. Będą mogli również spotkać się z ambasadorami akcji, m.in. Joanną Jabłczyńską, Aleksandrą Goss, Robertem Korzeniowskim, Beatą Sadowską, Przemkiem Cypryańskim, Rafałem Maślakiem czy nawet wziąć udział w treningu razem z Anią Lewandowską. Szczegóły akcji można znaleźć na stronie projektu www.kilometrami.pl oraz na fanpage’u akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

W Świnoujściu, Szczecinku, Kołobrzegu, Sarbinowie oraz Darłowie do wspólnej zabawy zaprasza  gospodarz - Pomorze Zachodnie, które promuje aktywny i rodzinny wypoczynek.  W strefie Pomorza Zachodniego  będą przekazywane informacje o atrakcjach w okolicy i wydarzeniach, odbywających się w regionie w okresie letnim.  Każdy będzie mógł poznać  tajniki chodzenia po rozciągniętej nad ziemią taśmie o szerokości 25-50 mm (gibbon),  podnieść swoje umiejętności motoryczne podczas ćwiczeń na trickboardzie, a także wystartować w wyścigu wodnym  SUP (Paddlelboard) i zgarnąć niespodzianki od Pomorza Zachodniego.

W wybranych lokalizacjach projektu „Projektu Plaża” TVN pojawi się ekipa Wyzwania Smaku Pepsi, która będzie zachęcać do wspólnej zabawy przy próbowaniu napojów i odkrywaniu, który bardziej nam smakuje. Dodatkowo z okazji trzeciej edycji tej legendarnej kampanii w Polsce przewidziane są liczne atrakcje, takie jak Arena Wyzwania Pepsi, na której będzie można podejmować wyjątkowe wyzwania. Cała zabawa na Arenie zostanie zarejestrowana przez ponad 100 smartfonów, a każda osoba, która podjęła wyzwanie otrzyma wyjątkowe zdjęcie 3D, którym będzie mogła podzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Integralną częścią miasteczka TVN będzie strefa obchodzącej w bieżącym roku 25. urodziny firmy iRobot. Plażowicze będą mieli możliwość zapoznania się z robotami marki iRobot, w tym m.in. z robotami sprzątającymi - Roomba, Braava, Scooba i Looj, robotami militarnymi, które brały udział w misjach wojskowych w Iraku i Afganistanie, jak również innymi projektami marki, które powstały w okresie ostatniego ćwierćwiecza. Zwiedzającym informacji nt. robotów udzielą wykwalifikowani przedstawiciele firmy DLF – autoryzowanego importera i dystrybutora robotów domowych iRobot w Polsce. Ponadto urlopowicze będą mieli możliwość zrelaksowania się przy konkursach i animacjach, m.in. będą mogli wziąć udział w wyścigach robotów, narysować robotem Roomba Art Machine abstrakcyjny rysunek, jak i wziąć udział w turnieju strzeleckim piłki nożnej.

W punkcie InPost będzie można wziąć udział w grach i konkursach, które przybliżą funkcjonowanie poczty – zarówno od strony tradycyjnej, jak i nowoczesnej, sygnowanej przez Paczuchę InPost. Dla zwycięzców przewidziane jest wiele atrakcyjnych nagród. Zabawy będą pokazywały jak istotne w dobie komputerów i telefonów jest przekazywanie sobie pozytywnych emocji poprzez osobiste gesty, jak na przykład odręczne napisanie listu (do czego wspaniałą okazją są właśnie wakacje). Wszyscy, od najmłodszych do najstarszych, będą mogli się o tym przekonać biorąc udział w licznych zajęciach, takich jak wysyłanie indywidualnie zdobionych kartek lub przygotowanej i podpisanej własnoręcznie pamiątki-niespodzianki do przyjaciół czy rodziny.

Dodatkowo w czterech lokalizacjach projektu „Projektu Plaża” -  Świnoujściu, Szczecinku, Kołobrzegu i Mielnie pojawi się ekipa Lay’s, która będzie zachęcać do wspólnej zabawy m.in. przy próbowaniu Letnich Smaków oraz głosowaniu na swój ulubiony Smak Lata.  W każdej lokalizacji na odwiedzających czekają różne atrakcje: maszyna mierząca poziom pozytywnych emocji, Giga Twister – mega zabawa dla każdego, frisbee oraz wiele innych, dzięki którym uczestnicy strefy przekonają się, że Lato Smakuje Lepiej z Lay’s!”

Strefę niekończącej zabawy stworzy marka Kubuś, zdecydowany lider rynku soków i napojów dla dzieci, której limitowane letnie edycje Kubusia Play Lemoniada w tym roku opanują bałtyckie plaże. Głównymi atrakcjami strefy jest specjalnie przygotowany tor do skimboardu oraz stanowisko do ćwiczeń na deskach trickboardowych. Można będzie również spróbować swoich sił podczas rozgrywek na plażowym dmuchanym boisku do piłki nożnej, a później odpocząć w cieniu palm na wygodnych sofach i leżakach.

Electrolux rozpoczyna kolejny etap kampanii Tajemniczy Składnik. Tym razem wyruszamy w poszukiwaniu Tajemniczego Składnika pod nazwą akcji „#parawruch”. W swojej strefie Electrolux pokaże zalety gotowania na parze. W ramach strefy uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Karinę Zuchorę oraz pracować będą na urządzeniach marki Electrolux. Co tydzień wraz z Electroluxem i zaproszonymi gośćmi odkrywać będziemy Tajemnicze Składniki. Wśród gości pojawią się znani szefowie kuchni i blogerzy kulinarni m.in. Martin Gimenez Castro, Paweł Wałęsa, Agata Jędraszczak – Kuchnia Agaty, Agata Ziemnicka i Kasia Kępka.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się