"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Serialowa jesień w TVN

Choć wakacje jeszcze się nie rozpoczęły, to stacje telewizyjne już szykują nowości, które znajdą swoje miejsce w jesiennych ramówkach. Telewizja TVN przygotowała aż 3 serialowe premiery, które prawdopodobnie od września zagoszczą w ramówce stacji.

W marcu br. poinformowano, że ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego z elementami komedii pt. "Układ Warszawski". Osią serialu są losy młodego komisarza Marka Opornego (Lesław Żurek), który dowiaduje się, że jego stryjem jest najsłynniejszy europejski złodziej, Antoni "Łapa" Rylski (Jan Englert). W produkcji pojawią się również Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Alan Andersz oraz Grażyna Szapołowska.

Kolejną nowością będzie sitcom "Wszyscy kochają Romana", powstały na licencji amerykańskiego hitu "Everybody Loves Raymond". W serialu wystąpią Bartek Kasprzykowski, Aneta Tudorczuk-Perchuć oraz raper Tede. Więcej TUTAJ.

Ostatnią premierą będzie produkcja, w której główną rolę zagra niezapomniana "Niania", Agnieszka Dygant, która wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Serial, o roboczej nazwie "Agata", ma być opowieścią o prawniczce i jej życiu.

Każdy odcinek będzie osobną sprawą prawną dla Agaty. Zdjęcia ruszają już w czerwcu. - powiedziała Agnieszka Dygant, w wywiadzie dla Ewy Wojciechowskiej, redaktor naczelnej portalu Plejada.pl i dziennikarki "Dzień Dobry TVN".

Jesienią zobaczymy także dwie emitowane już produkcje - "Prosto w serce" z Anną Muchą i Filipem Bobkiem, oraz kolejny już sezon serialu "Na Wspólnej", który na antenie TVN jest obecny od 2003 roku. Ruszyły również prace na II serią "Przepisu na życie", który również zobaczymy we wrześniu.

We wrześniu powrócą również popularne show, "Taniec z Gwiazdami", "Mam Talent!" i "Top Model - Zostań modelką!". Już wkrótce poinformujemy szerzej o jesiennej ramówce.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się