"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Serialowy marzec w Siódemce

Marzec w TVN 7 zapowiada się niezwykle emocjonująco - pojawi się wcześniej nieemitowany sezon, długo wyczekiwanego serialu „Kobra – oddział specjalny”. To nie jedyna premiera jaką przygotowała stacja. - na antenie zagoszczą nowe odcinki zagranicznych seriali. Pojawi się również znany, lubiany i najpopularniejszy polski serial -  „Czterej pancerni i pies”.

 

Od 2 marca stacja zaprasza wszystkich sympatyków do oglądania serialu „Czterej pancerni i pies”.  Film niezmiennie plasuje się wysoko we wszystkich plebiscytach na najlepszy polski serial wszechczasów. Emisja: od 2 marca, w soboty, o godzinie 14.15.

5 marca rusza premierowy 4 sezon serialu „Nie z tego świata”, który opowiada historię dwóch braci Sama i Deana Winchesterów, którzy po śmierci matki postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki. Emisja: od 5 marca, we wtorki, o godzinie 22.10.

Od 7 marca dalszy sezon „Agentów NCIS”, serialu opowiadającego o perypetiach grupy dochodzeniowej tropiącej tajemnice amerykańskiej Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej. W premierowym sezonie do zespołu kierowanego przez agenta specjalnego Leroya Jethro Gibbsa dołączą m.in. agent Brent Langer z FBI  oraz Daniel Keating, specjalista do spraw cyberprzestępczości. Emisja: od 7 marca, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.05.

18 marca na antenie TVN 7 rozpocznie się kontynuacja niezwykłych przypadków medycznych w 3 sezonie serialu „Doktor House”. Hugh Laurie wcielający się w główną postać to tradycyjnie najbardziej nieobliczalna osoba w całym szpitalu, ale jego geniusz stale zaskarbia mu ogromny szacunek wśród pozostałych pracowników. Nikt z jego zespołu nie potrafi dorównać mu w rozwiązywaniu największych i najtrudniejszych tajemnic medycyny. Emisja: od 18 marca, w dni powszednie, o godzinie 19.00.

To nie jedyny medyczny serial na antenie Siódemki. W 3 sezonie „Ostrego dyżuru”, na lekarzy czekają nowe wyzwania, zwycięstwa i ludzkie tragedie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Emisja: od 22 marca, w dni powszednie, o godzinie 15.55.

25 marca na antenie TVN7 pojawi się długo wyczekiwany najnowszy sezon serialu „Kobra – oddział specjalny”, opowiadającego o przygodach policjantów patrolujących autostradę, którzy często uczestniczą w ciężkich sprawach kryminalnych i szalonych pościgach. Emisja: od 25 marca, w poniedziałki, o godzinie 22.35.

„Przyjaciele” to ekipa z Manhattanu w Nowym Jorku, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W TVN7 powrót do 3 sezonu – podobno najlepszego ze wszystkich jak twierdzą fani serialu. Emisja: od 30 marca, w sobotnie poranki.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się