"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Sezon ogórkowy czas zacząc

Jak to w zwyczaju bywa, w czerwcu nasze ulubione programy i seriale są zastępowane powtórkami. Nie inaczej będzie w tym roku. Niektóre swoje programy i seriale TVN zakończy już pod koniec maja, a część z nich na początku czerwca, tuż przed piłkarskimi Mistrzostwami Europy organizowanymi wspólnie przez Polskę i Ukrainę. Jakie czekają zmiany na widzów TVN?

28 maja zobaczymy ostatnie w tym sezonie wydanie programu „Szymon na żywo”. Do programu Szymon Majewski zaprasza gości, z którymi rozmawia głównie o nich samych. Ponadto Billguun Ariunbaatar zaprasza społeczność europejską do Polski na Euro 2012. Jednym ze stałych elementów programu jest „Kabaret” - znany wcześniej jako „Rozmowy w tłoku”.

Dzień później, 29 maja zobaczymy ostatni odcinek trzeciej serii „Przepisu na życie” i ostatnie wydanie talk-show Kuba Wojewódzki w tym sezonie. Czy Tadeusz z „Przepisu na życie” oświadczy się Poli? Czy dojdzie do podwójnego ślubu jaki zamarzyła sobie Beatka z „Żabcią”? Czy Anka zdradzi Jerzego, czy to co zobaczy okaże się wielkim nieporozumieniem? Finał tych wydarzeń 29 maja o 21:30.

Ostatniego dnia maja, w czwartek o 21:30 pożegnamy się z Magdą Gessler na 3 miesiące. Czy rewolucja w ostatnim odcinku okaże się sukcesem? A może to będzie spektakularna klapa? Nie możesz tego przegapić - 31 maja o 21:30 finał 5 sezonu programu.

A skoro mowa o finale, to już 2 czerwca przed 22:00 poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu „X Factor”. Spekulacje kto wygra trwają już od dłuższego czasu, ale werdykt zależy tylko od głosowania widzów. Jesteście ciekawi czy jakaś grupa dojdzie do finału - The Chance lub Soul City? A może to będzie rywalizacja między młodszymi a starszymi? Oglądaj koniecznie. Start 2 czerwca o 20:00.

3 czerwca rozstaniemy się na trochę z bohaterami „Prawa Agaty”. Czy Agata odniesie sukces na wokandzie sądowej, czy może nie da rady? Co z jej życiem osobistym. Będzie z Markiem czy może z Maćkiem? Oglądaj „Prawo Agaty” w każdą niedzielę o 21:00.

foto: TVN / Autor: Fot. Agnieszka K. Jurek/East News

6 czerwca o 21:30 finał kolejnego show telewizji TVN - „You can dance - po prostu tańcz”. To właśnie to show jest pełne prawdziwych emocji. To w tym programie zdarza się płakać prowadzącej i jury. Rozstania z wybitnymi uczestnikami są bardzo trudne. Równie trudno będzie wybrać zwycięzcę, wśród tych osób, które dostaną się do finału. To będzie wieczór dla widzów o mocnych nerwach - emocji i wzruszeń będzie co nie miara.

Kolejno 6 i 7 Czerwca na 3 miesiące pożegnamy się z bohaterami „Julii” i „Na Wspólnej”. Czy Marta z „Na Wspólnej” pozbiera się po śmierci Janusza? Czy Kamil i Zuza zdecydują się na dziecko? Czy Weronika nawiąże kontakt z biologiczną matką? A czy w serialu „Julia” dowiemy się kto dokonał włamania do kliniki? Dlaczego Darek zostanie aresztowany? Czy Monika popełni samobójstwo? Nie możesz tego przegapić!

Od 11 czerwca na antenie TVN pojawi się zdecydowanie więcej powtórek. O godz. 11:00 będziemy mogli oglądać „Kuchenne Rewolucje”, po 12:00 Usta Usta i potem Ostry dyżur. „Rozmowy w toku” i „Ukryta Prawda” będą pojawiać się na antenie 30 minut później.

W poniedziałkowe wieczory widzowie TVN będą mogli oglądać 2 odcinki „Agentów NCIS” (20:50, 21:50), „Dowody zbrodni” (22:50) oraz serial „Fringe” (23:50). Z kolei we wtorki o 20:50 TVN pokaże serial „Reguły gry” (od 19 czerwca), o 21:50 „Prawo Agaty”, a o 22:50 „Kuba Wojewódzki”.

W środy od 20:50, w czwartki od 21:50 oraz w piątki, soboty i niedziele o 20:00 na antenie TVN pasmo filmowe w ramach którego zobaczymy m.in. „Notting Hill”, „Zabójczą broń” oraz „Uciekającą pannę młodą”.  W czwartki tuż przed filmem zobaczymy powtórki piątej serii „Kuchennych Rewolucji”. W niedziele po paśmie filmowym o 22:00 zobaczymy „Przepis na życie”, „Detektywa Monka” o 23:00 i o północy 2 odcinki „Tajemnic Smallville”.

Dzień Dobry w czerwcu usłyszymy po raz ostatni w niedzielę 24 czerwca. Od 25 czerwca zamiast „Dzień Dobry TVN” będziemy mogli oglądać powtórki serialu „Na Wspólnej”, teleturnieju „Milion w Minucie”, „Rozmów w toku” i „Kuchennych Rewolucji”. Od 25 czerwca o 11:15 będzie również powtarzany „Sąd rodzinny.” Na razie nie wiadomo, czy w tym roku będzie emitowany program „Dzień Dobry Wakacje”. Na ostatnią sobotę czerwca stacja TVN w czasie emisji DDTVN pokazywać będzie m.in. powtórki „Miliona w Minutę”, „Przepisu na życie”. O ewentualnej emisji programu „Dzień Dobry Wakacje” będziemy jeszcze informować.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się