"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Sierpień filmów w TVN

W sierpniu na antenie TVN na widzów czeka wiele hitów ostatnich lat - "Harry Potter i Książę Półkrwi", "Zapowiedź", "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I", "Znów mam 17 lat", "Superman: Powrót", "Prestiż" oraz "Duchy moich byłych". Pojawią się również premierowe pozycje - "Cud historii", "Żona terrorysty", czy też "Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak".

Jedną z premier będzie komedia "Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak". Pełna ciepła, zabawna historia o miłości dwojga nastolatków. Ona - ekscentryczna hodowczyni kurczaków i fanka przesiadywania na drzewach; On - kompletnie nie rozumie jej świata. Jednak w ósmej klasie coś się zmienia...

Emisja: niedziela, 17 sierpnia, godz. 16:15

Stacja pokaże też dokument Katarzyny Kolendy-Zaleskiej "Cud historii". Film przypomina okoliczności wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku. Pokazuje tło społeczne i historyczne tego wydarzenia, oraz zmiany, jakie nastąpiły w naszym kraju przez ostatnich 10 lat.

Emisja: wtorek, 26 sierpnia, godz. 23:15

Po raz pierwszy w TVN także "Czyja to kochanka?". Parkingowy i top-modelka udają parę, by ocalić małżeństwo milionera, z którym kobieta została przyłapana.

Emisja: sobota, 23 sierpnia, godz. 22:05

Premierowo również "Żona terrorysty". Historia Karli Ben Yakin, której mąż uprowadził syna, Hamy'ego. Zdesperowana kobieta postanawia odzyskać dziecko.

Emisja: czwartek, 28 sierpnia, godz. 21:50

Charlize Theron pojawi się po raz pierwszy w TVN w filmie "Kobieta na skraju dojrzałości". Młoda kobieta wraca po rozwodzie do rodzinnego miasteczka. Stara się wskrzesić romans z byłym partnerem, ale on inaczej ułożył sobie życie i nie jest zainteresowany.

Emisja: sobota, 9 sierpnia, godz. 22:55

W piątkowym superkinie kolejne części klasyków, czyli "Harrego Pottera" i "Zabójczej broni". W sierpniu zobaczymy "Zabójczą broń 2", "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi", "Zabójczą broń 3", "Harrego Pottera i Insygnia Śmierci: Część I" oraz "Zabójczą broń 4".

Z kolei w drugiej części pasma "Ojciec chrzestny III", "Prestiż", "Kongo", "Wyrok śmierci" oraz "Człowiek pies".

W sobotnie wieczory kino komediowe - "Cztery wesela i pogrzeb", "Złap mnie jeśli, potrafisz", "Duchy moich byłych", "Dwa tygodnie na miłość" i "Znów mam 17 lat".

Również w soboty po 22 będzie komediowo. Pokazane zostaną "Czarna owca", "Książę w Nowym Jorku", "Kobieta na skraju dojrzałości", "Złote dziecko", "Trener", "Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty", "Czyja to kochanka?", "Cela", "Dom nad jeziorem" oraz "Cela 2".

Niedziela wieczór to produkcje takie jak "Książę w Nowym Jorku", "Ostatni bastion", "Vinci", "Cast Away: Poza światem" i "Zapowiedź".  Po 22 natomiast będą to "Dziecko Rosemary", "Oko za oko", "Śledztwo nad przepaścią", "Nietykalni" oraz "Ucieczka z Los Angles".

Popołudniami młodsi widzowi odnajdą dla siebie kino familijne. Nie zabraknie też filmów o tematyce wojennej - "Bitwa o Anglię", "Kochaj i tańcz", "Tylko dla orłów", "Złote dziecko", "Wielka ucieczka", "Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak", "O jeden most za daleko", "Dwa tygodnie na miłość", "Znów mam 17 lat" oraz "W rytmie hip-hopu". Dodatkowo 15 sierpnia stacja pokaże "Mrówkę Z", "Tajemniczy ogród", "Szybki jak błyskawica" i "Atramentowe serce".

W tygodniu sporo pozycji z kina sensacyjnego. We wtorki "Zmiana pasa", "Ronin", "Święty", "Córka generała" i "Cud historii". W środy "Zaginiony w akcji 3", "Parszywa dwunastka", "Superman: Powrót", "Zabójcza broń 3", "Toqrue: Jazda na krawędzi", "Pitch Black", "Dzień zagłady" i "Złodziej życia".

W czwartki dalsza część cyklu filmów katastroficznych - "Wieża ognia", "Żądła", "Poszukiwacze Bursztynowej Komntaty" oraz "Żona terrorysty".

Z kolei w TVN7 pojawią się między innymi "Dziewczyna z ektraklasy", "Ben Hur", "Nie lubię poniedziałku", "Dziecko Rosemary", "Firewall", "Północ - północny zachód", "Podróż do nowej ziemi", "Marsjanie atakują" oraz "Polowanie na Czerwony Październik".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się