"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Sierpniowe kino TVN

W sierpniowej ramówce TVN pojawi się kilka wakacyjnych premier filmowych. Wśród nich "Strażnicy marzeń", "Paranoja", "Rock of Ages" czy "Legendy ringu". Oprócz tego na widzów czekają znane już tytuły - trylogia "Madagaskar", "Sherlock Holmes: Gra cieni", "Hugo i jego wynalazek", trylogia "Ojciec chrzestny", "Wojna światów", 2 części "Seksu w wielkim mieście" oraz "Tożsamość". 

Premierowo w TVN "Rock of Ages". Dziewczyna z małego miasteczka przybywa do Los Angeles, by ziścić marzenia o sławie. Wkrótce poznaje chłopaka, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia.
Obsada: Tom Cruise, Julianne Hough, Diego Boneta, Catherine Zeta-Jones
Emisja: sobota, 6 sierpnia, godz. 00:00

Po raz pierwszy także animacja "Strażnicy marzeń". Bohaterowie z baśni dla dzieci, m.in. Święty Mikołaj, Królik Wielkanocny i Jack Mróz, łączą siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności imieniem Mrok, nim sprowadzi on na świat wieczną ciemność.
Emisja: niedziela, 7 sierpnia, godz. 20:00

Premierowo również "Paranoja". Szantażowany przez swojego szefa młody chłopak zostaje zmuszony do szpiegowania konkurencyjnej spółki.
Obsada: Gary Oldman, Harrison Ford, Liam Hemsworth
Emisja: 18 sierpnia, środa, godz. 20:55

Po raz pierwszy również "Legendy ringu". Dwóch dawnych rywali bokserskich postanawia stanąć na ringu po raz ostatni, by wyjaśnić, który z nich jest lepszy.
Obsda: Robert De Niro, Sylvester Stallone
Emisja: 25 sierpnia, czwartek, godz. 21:55

Ostatnią sierpniową premierą będą "Porachunki". Objęty programem ochrony świadków były mafioso żyje w Normandii, próbując wraz z rodziną przystosować się do nowych warunków.
Obsada: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Dianna Agron
Emisja: sobota, 27 sierpnia, godz. 21:00

W piątkowym Superkinie "Mission: Impossible IV - Protokół duchów", "Batman: Początek", "Mroczny Rycerz" oraz "Mroczny Rycerz powstaje".

W drugiej części pasma stacja wyemituje takie produkcje jak "Piętno przeszłości" (po raz pierwszy w TVN), "Ojciec chrzestny", "Ojciec chrzestny 2" oraz "Ojciec chrzestny 3".

W soboty o godz. 21:00 pasmo komediowe - "Seks w wielkim mieście", "Seks w wielkim mieście 2", "Nie wszystko złoto, co się świeci" oraz "Porachunki".

A w drugiej części pasma "Rock of Ages", "Bez smyczy", "W sieci zła" i "Szefowie wrogowie".

W niedzielne popołudnia zobaczymy "Anioły na boisku", "Książę w Nowym Jorku", "Duży" (po raz pierwszy w TVN), "Trzej muszkieterowie" (po raz pierwszy w TVN), "Nie wszystko złoto, co się świeci", "Loch Ness", "Podróż do wnętrza Ziemi" oraz "Podróż na tajemniczą wyspę".

Niedzielne wieczory to czas animacji - "Strażnicy marzeń", "Madagaskar", "Madagaskar 2" oraz "Madagaskar 3". Produkcje te powtarzane będą z kolei w poniedziałki około godz. 8:30.

Zaś w drugiej części pasma około godz. 22:00 zobaczymy "Dziewczynę w czerwonej pelerynie", "Super 8", "Kobietę na skraju dojrzałości" oraz "Testosteron".

We wtorkowe wieczory po "Na Wspólnej" TVN pokaże "Zabójczą broń", "Zabójczą broń 4", "Peacemaker", "Wojnę światów" i "Mroczną dzielnicę".

W środy o godz. 20:55 "Podwójne ryzyko", "Sherlock Holmes: Gra cieni", "Paranoja", "Tożsamość" oraz "World Trade Center" (wyjątkowo o 22:10). A w drugiej części pasma "Epidemia", "Gliniarz z Beverly Hills", "Gliniarz z Beverly Hills 2", "Zabójcze ciało" i "Mroczna dzielnica".

W czwartki po "Kuchennych rewolucjach" zobaczymy "Księcia w Nowym Jorku", "Gliniarza z Beverly Hills", "Gliniarza z Beverly Hills 2" i "Legendy ringu". A w drugiej części pasma "Zabójcza broń", "Zabójcza broń 4", "Peacemaker" oraz "Testosteron".

Filmowo będzie także 15 sierpnia w poniedziałek. W ciągu dnia TVN pokaże "Zew natury", "Zagubieni w kosmosie", "Agencie, podaj łapę", "Madagaskar" oraz "Hugo i jego wynalazek".

A w TVN7 między innymi trylogia "Matrix", "Los numeros", "Rogate ranczo", "J. Edgar", "Hotel dla psów", "Dziewczyna z przedmieścia" i "RoboCop". 

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się