"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Telewizja TVN  »  Spoty

SPOTY TVN

Od jesieni 2008 roku, co pół roku, zespół autopromocji TVN przygotowuje spoty, które w ciągu minuty mają zaprezentować to, co będzie można zobaczyć w danym sezonie. Co ciekawe, promocyjne spoty były obecne dużo wcześniej – już około 1999 roku stacja w taki sposób promowała m.in. letnie prognozy pogody, filmy, czy finał reality-show „Big Brother”. Pierwsze reklamówki, nieco przypominające te obecne, pojawiły się w 2005 roku, gdy na antenę stacji wprowadzono trzy nowe seriale – „Niania”, „Magda M.” i „Anioł Stróż”. 


ROK 2008

 >JESIEŃ

 

Pierwszy spot TVN, emitowany od sierpnia 2008 roku, do tej pory jest uznawany przez sympatyków stacji jako kultowy. Motywem przewodnim reklamówki był taniec – pomiędzy poszczególnymi scenami z gwiazdami TVN, wmontowane były króciutkie etiudy taneczne w wykonaniu finalistów II edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. W spocie wystąpił Hubert Urbański („Milionerzy”), Paweł Małaszyński i Magdalena Walach („Twarzą w twarz”), Katarzyna Maciąg, Agata Buzek, Marta Żmuda Trzebiatowska i Jan Wieczorkowski („Teraz albo nigdy!”), Julia Kamińska („BrzydUla”), Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński („Taniec z Gwiazdami”), Szymon Majewski („Szymon Majewski Show”), Weronika Marczuk, Agustin Egurola, Michał Piróg i Kinga Rusin („You Can Dance – Po prostu tańcz!”), Agnieszka Dygant i Tomasz Kot („Niania”), Ewa Gawryluk, Waldemar Obłoza, Joanna Jabłczyńska, Anna Korcz, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur i Anna Guzik („Na Wspólnej”), Kuba Wojewódzki oraz Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i znów Kuba Wojewódzki („Mam Talent!”). Zdjęcia do spotu zrealizowano w różnych miejscach Warszawy oraz w Barcelonie – fragment z jurorami „You Can Dance”, a gwiazdy w rękach trzymały tabliczki z nazwami programów. W spocie trwającym minutę zaprezentowano 11 pozycji TVN.

Muzyka: Imogen Heap - "Just for now".


ROK 2009

>WIOSNA

   

 Druga reklamówka ramówki TVN miała zupełnie inny charakter. Spot ten do dziś jest uważany jako najlepszy, a piosenka będąca tłem stała się wielkim hitem w Polsce. Gwiazdy TVN wystylizowane na lata 20. XX wieku są w fikcyjnym miasteczku, zorganizowanym w studiu. W scenografii można zauważyć m.in. fasady budynków, karuzelę, stare auto, czy huśtawkę. Wiosną TVN reklamował 11 programów – show „Kuby Wojewódzkiego”, „Na Wspólnej” (Joanna Jabłczyńska, Ewa Gawryluk, Kuba Wesołowski i Mieczysław Hryniewicz), „Szymon Majewski Show”, „BrzydUla” (Julia Kamińska), „Teraz albo nigdy!” (Katarzyna Maciąg, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Damięcki i Rafał Królikowski), „You Can Dance – Po prostu tańcz!” (Weronika Marczuk, Agustin Egurola i Michał Piróg), „Milionerzy”, „Hela w opałach” (Anna Guzik i Agata Kulesza), „Niania” (Agnieszka Dygant),  „Taniec z Gwiazdami” (Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński ) oraz „39 i pół” (Alan Andersz i Tomasz Karolak). 

Muzyka: Lenka – „The Show”.

>JESIEŃ

Spot promujący jesienną ofertę TVN tym razem został zrealizowany w ogromnym ogrodzie, gdzie aktorzy, jurorzy i dziennikarze się bawili – m.in. na trampolinie, ogromną piłką, czy grali w gigantyczne szachy. W trwającym minutę spocie wystąpili – Kuba Wojewódzki, promujący swój program oraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską („Mam Talent!”), ekipa „Na Wspólnej” (Anna Korcz,  Marta Wierzbicka, Bożena Dykiel, Michał Tomala i Waldemar Obłoza), Szymon Majewski, Julia Kamińska, Filip Bobek i Małgorzata Socha („Brzydula”), Agnieszka Dygant i Tomasz Kot („Niania”), Hubert Ubrański, gospodarz „Milionerów”, Daria Widawska, Marina Łuczenko, Antonii Królikowski, Tomasz Karolak i Alan Andersz, promujący „39 i pół”, Katarzyna Maciąg, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Damięcki i Rafał Królikowski („Teraz albo nigdy!”), odtwórca głównej roli w „Naznaczonym” – Piotr Adamczyk, jury „Tańca z Gwiazdami” oraz Agnieszka Dygant – tytułowa „Niania”. 

 Muzyka: Regina Spector – „Two Birds”.


TVN TAK!
ROK 2010

 >WIOSNA

To chyba najbardziej kontrowersyjny spot TVN. Użytkownicy forum tvnfakty.pl nie zostawili na nim suchej nitki. Trwa tylko 38 sekund, promuje dużo mniej pozycji i jest zrealizowany przy pomocy techniki green box. Jury „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski, tytułowa „Majka” – Joanna Osyda oraz gwiazdy nowych seriali stacji – Anna Przybylska, Monika Buchowiec, Anna Dereszowska i Dominika Łakomska („Klub Szalonych Dziewic” oraz Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć a także Sonia Bohosiewicz i Wojciech Mecwaldowski – ekipa „Usta, Usta” zostali pokazani na tle w kolorach żółto-niebieskim, od czasu do czasu na ekranie pojawiają się koła- symbol TVN oraz epitety określające każdą propozycję TVN. Od tego spotu hasłem reklamującym TVN zostało "TVN TAK!".

Muzyka: Modest Mouse – „Dashboard”.

>JESIEŃ

Tym razem gwiazdy TVN wystąpiły w fikcyjnej przestrzeni miejskiej, gdzie m.in. malują graffiti, grają w kosza czy robią sobie zdjęcia. W czterdziestopięciosekundowym filmiku pojawili się prowadzący „Top Model – Zostań Modelką” – Magdalena Mielcarz i Michał Piróg, jury „Mam Talent!”, odtwórczyni roli „Majki” – Joanna Osyda, aktorzy serialu „Usta, Usta” – Magdalena Różczka, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Magdalena Popławska, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski oraz Magda Gessler. 

Muzyka: Delphic – „Clarion Call”. 


ROK 2011

Maszyna Rude Goldberga motywem przewodnim spotu? Otóż tak! Skomplikowany mechanizm skonstruowany przez studentów Politechniki Warszawskiej oprowadza widzów po propozycjach TVN na wiosnę. Początkowo widzimy Kubę Wojewódzkiego, który rowerem napędza w ruch maszynę, następnie pojawia się Szymon Majewski, Katarzyna Olubińska – prowadząca „Wipeout – Wymiatacze”. Następnie Anna Mucha z „Prosto w serce” jedzie na fotelu, który uruchamia koła z nazwą „You Can Dance”, gdzie w tle poduszkami obrzucają się jurorzy programu. Każdy element uruchamia kolejny. W spocie wystąpili również Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Magdalena Różczka („Usta, Usta”), Magdalena Kumorek i Borys Szyc („Przepis na życie”) oraz Jarosław Kuźniar i Czesław Mozil („X Factor”). Na końcu, ogromne logo TVN wypełnia się pomarańczowymi piłeczkami.

Muzyka: Vampire Weekend – „Run”.


I tu, i tu

>JESIEŃ

   

Tym razem motywem przewodnim reklamówki były gwiazdy obserwowane kamerą internetową – ma to związek z nowym portalem – tvnplayer.pl i jeszcze większą obecnością stacji w Internecie. Wśród podglądanych znalazły się gwiazdy dwóch nowych seriali – Bartek Kasprzykowski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Seniuk i Joachim Lamża z „Wszyscy Kochają Romana” oraz Olga Bołądź, Lesław Żurek i Jan Englert z „Układu Warszawskiego”. Ponadto pojawili się również Joanna Krupa – gwiazda „Top Model – Zostań Modelką”, Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk („Przepis na życie”), odświeżona ekipa „Tańca z Gwiazdami” – Piotr Galiński, Iwona Pavlović, Janusz Józefowicz, Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski i Natasza Urbańska, jury „Mam Talent!”, Magda Gessler  i Kuba Wojewódzki. Spot realizowano w różnych miejscach – m.in. w studiu „Dzień Dobry TVN”, restauracji czy atelier projektanta mody. Powstały dwie wersje spotu - przeznaczona do telewizji oraz internetowa. W tej drugiej niektóre nazwy programów były zmienione, m.in. na "Tap Madl" czy "Taniec z ***". Od jesieni 2011 roku hasłem promującym TVN jest „I tu, i tu”.

Muzyka: Miles Cane – „Come Closer”.


ROK 2012

>WIOSNA

Wielka domówka gwiazd TVN! Wiosenne promo zostało zrealizowane w podwarszawskiej willi, gdzie na imprezie spotkały się osoby związane z najważniejszymi programami stacji – jury i prowadząca „You Can Dance – Po prostu tańcz”, Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Borys Szyc z „Przepisu na życie”, wychodząca z lodówki Magda Gessler, prowadzący „Milion w minutę” – Marcin Prokop, aktorzy „Prawa Agaty” – Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Leszek Lichota, Kuba Wojewódzki i pozostali jurorzy „X Factor”- Czesław Mozil i Tatiana Okupnik, a także Szymon Majewski.

Muzyka: Real Estate – „It’s real”.


TVN…WSZĘDZIE!

>JESIEŃ

Ten spot był zupełnie różny od poprzednich – nie reklamował pojedynczych pozycji programowych, ale gwiazdy i TVN jako stację. Zmieniło się hasło – od teraz jest nim „TVN…Wszędzie!”.  Osoby, które wystąpiły w reklamówce rozdawały mieszkańcom Warszawy ulotki na których znajduje się logo TVN oraz trzy urządzenia do odbioru stacji – telewizor, smarfon i laptop. W role rozdających wcielili się prowadzący „Mam Talent!”, którzy jechali furgonetką, Małgorzata Rozenek  - „Perfekcyjna Pani Domu” która wstąpiła do klubu dla motocyklistów, Magda Gessler jadąca na rowerze, serialowi „Lekarze” – Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński, którzy rozdawali baloniki dzieciom, Kuba Wojewódzki zaczepiający kierowców oraz Daria Widawska, Leszek Lichota i Agnieszka Dygant z „Prawa Agaty”, którzy pompowali ogromny balon w kształcie telewizora, smartfona i laptopa.

Muzyka: The Jam – „Start!”.

ROK 2013

>WIOSNA

Ten spot jest dosyc charakterystyczny. Dlaczego? Otóż każdy z reklamowanych programów bądź seriali realizowany jest w nieco ironicznej formie - np. Magda Gessler marudząca nad zupą czy Tatiana Okupnik uciekająca przed fałszywym śpiewem (aluzja do jej interpretacji utworu Adele - "Skyfall"). Spot reazlizowany był w studiu Transcolor. Do emisji na antenie TVN trafił 22 lutego. W spocie udział wzięli: Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Małgorzata Rozenek, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz statyści.

Muzyka: Czesław Mozil - "Wszędzie się kręci TVN" (piosenka skomponowana na potrzeby spotu).

 >JESIEŃ

Zanim mogliśmy obejrzeć jesienny spot TVN, przez 3 tygodnie oglądaliśmy jego zapowiedź. Teaser jak i sam spot w głównej mierze składają się z wykładu, prowadzonego przez jednego z profesorów (w tej roli Marcin Prokop). W części głównej spotu, przesłanie przedstawiane przez profesora trafia do gwiazd i możemy ich podziwiać w niecodziennych dla nich zajęciach. W spocie i teaserze na postawie pomysłu Łukasza Grzegorzeka występuje plejada gwiazd TVN - m.in. Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim, Magda Gessler, Michel Moran, Natalia Nguyen, Kuba Wojewódzki, czy też aktorzy seriali "Lekarze", "Prawo Agaty" oraz "Przepis na życie". Muzykę do spotu i teasera stworzył Jimek - Radzimir Dębski.

ROK 2014

 >WIOSNA

Ten spot idealnie nawiązuje do hasła TVN - "Wszędzie". w trakcie 70 sekund materiału video przemierzamy całą Polskę od gór do morza. Ekipa realizująca materiał filmowy przejechała blisko 12 tys. kilometrów by sfilmować nasz kraj. Wykorzystano do tego specjalną technologię, dzięki której kręcony materiał można obracać o 360 stopni w poziomie. W trakcie wędrówki widać również gwiazdy TVN, które nagrano w greenboxie i wklejono na materiał filmowy. W spocie udział wzięli jurorzy programów "X Factor" i "Bitwa o dom" oraz Ewa Drzyzga, Magda Gessler, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim, Anja Rubik, Marcin Prokop wspólnie z aktorami seriali "Lekarze", "Prawo Agaty" i "Sama słodycz".

Muzyka: Haim - "Forever".

Coś więcej!

>JESIEŃ

Tym razem główną rolę w spocie promocyjnym TVN gra... Pan Kulka. Wielki, niebieski, włochaty! Z jednymi sypia, z innymi gotuje, a z jeszcze innymi dobrze się bawi! Ten Pan Kulka to właśnie "coś więcej". W spocie zobaczyć można również plejadę gwiazd TVN - Borysa Szyca, Magdalenę Różdzkę, Szymona Bobrowskiego, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Szulim, Leszka Lichotę, Agnieszkę Dygant, Małgorzatę Rozenek, Magdę Gessler, Annę Starmach, Michela Moran, Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurrolę.

Muzyka: Elton John - "I'm still standing".

ROK 2015

 >WIOSNA

Wiosenny spot TVN to kontynuacja przygód Pana Kulki z jesiennego spotu. Tym razem Pan Kulka dojrzał i przemówił ludzkim głosem, więc znowu mamy "coś więcej". W spocie zobaczyć można również plejadę gwiazd TVN - Kubę Wojewódzkiego, Marcina Perchucia, Magdalenę Schejbal, Anję Rubik, Małgorzatę Rozenek, Magdę Gessler, Marcina Prokopa, Szymona Hołownię, Kingę Rusin, Michała Piróga, Agustina Egurrolę, Leszka Lichotę, Agnieszkę Dygant, Joannę Brodzik, Aleksandrę Popławską, Zogię Dłuska, Filipa Chajzera, Agnieszkę Chylińską i Katarzynę Bujakiewicz.

Muzyka: The Do - "Despair".

Dla Ciebie!

 >JESIEŃ

Jesienią w TVN nie oglądaliśmy już kolejnych przygód Pana Kulki. Tym razem Gwiazdy TVN występowały razem ze zwykłymi ludźmi, przedstawiając nowe hasło programowe - "Dla Ciebie!", które pokazuje bardziej familijne oblicze TVN, dzięki programom z udziałem dzieci czy też serialom takim jak "Aż po sufit". W reklamówce TVN wystąpili m.in. Magda Gessler, Kamil Szeptycki, Alicja Juszkiewicz, Michel Moran, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Martyna Wojciechowska, Anna Starmach, Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki, Krzysztof Chodorowski, Erika Karkuszewska, Karolina Staniec, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola. 

Muzyka: The Stranglers „Golden Brown”.

SPOTY KANAŁÓW TEMATYCZNYCH TVN

ITVN

TTV

TVN STYLE

TVN TURBO

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się