"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Styczniowy przewodnik filmowy

W styczniu w TVN na dobre zagoszczą powtórki. Zabraknie również wielu premier filmowych. Pojawią się za to znane i lubiane pozycje. Wśród nich zobaczymy takie jak "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Opór", "Matrix", "Infiltracja" oraz "Mission: Impossible". Premierowo natomiast zobaczymy "Prognozę na życie" oraz dokument "Strateg".

Jedną z premier stycznia będzie "Prognoza na życie" z Nicolasem Cage'em. Prezenter pogody z Chicago podejmuje pracę w innym mieście, co uniemożliwia mu godzenie życia osobistego i zawodowego.
Emisja: 25 stycznia, sobota, godz. 22:35

W TVN pojawi się też premiera dokumentu Katarzy Kolendy-Zalewskiej "Strateg". Czterech Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, 39. prezydent Stanów Zjednoczonych, byli i obecny prezydenci Polski, amerykańscy sekretarze stanu i doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego. To między innymi oni kreślą portret wybitnego politologa i analityka, doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta Jimmy Cartera  Profesora Zbigniewa Brzezińskiego. To opowieść o polityce, trudnych wyborach i o tym jak w odpowiedzialnie moralny sposób wpływać na bieg wydarzeń na świecie. Film opowiada o negocjacjach pokojowych w Camp David, zimnej wojnie i interwencji radzieckiej w Afganistanie, dramatycznej akcji odbicia amerykańskich zakładników w Teheranie, o Solidarności i wyborze Papieża Jana Pawła II. To także opowieść o nieprzeciętnych więzach rodzinnych, miłości i trudach godzenia pracy z wychowywaniem dzieci.
Emisja: 6 stycznia, poniedziałek, godz. 22:20

Jednym ze styczniowych hitów będzie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia człowieka, który zamiast starzeć się - młodniał.
Emisja: sobota, 4 stycznia, godz. 20:00

W Superkinie zobaczymy natomiast "Matrix" oraz "Matrix Reaktywację". Haker komputerowy Neo dowiaduje się od tajemniczych rebeliantów o tym, że świat, w którym żyje, jest tylko obrazem przesyłanym do jego mózgu przez roboty.
Emisja: 10 i 31 stycznia, piątek, godz. 20:00

W piątkowe wieczory pojawi się też Tom Cruise w filmach "Mission: Impossible" oraz "Mission: Impossible 2". Agent CIA, niesłusznie oskarżony o zdradę, musi odkryć i zdemaskować prawdziwego szpiega.
Emisja: 3 i 24 stycznia, piątek, godz. 20:00

Oprócz "Mission: Impossible", "Mission: Impossible 2", "Matrix" i "Matrix Reaktywacji" w piątkowym Superkinie zagoszczą też "Amerykański Gangster", "Żółtodziób", "Infiltracja", "Blade - wieczny łowca", "Nawiedzony" oraz "W sieci kłamstw".

Sobota to przede wszystkim czas komedii. W styczniu będą to "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Diukowie hazzardu", "Bridget Jones: W pogoni za rozumem", "Facet z ogłoszenia", "Francuski pocałunek", "Nadchodzi Polly", "P.S. Kocham cię" i "Prognoza na życie".
Zaś po północy pasmo horrorów - premierowo "Rzeźnia na szynach", ale także "Królowa potępionych", "Smętarz dla zwierzaków" oraz "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek".

Niedzielne popołudnia upłyną pod znakiem komedii i produkcji familijnych. Zobaczymy "Nagą broń", "Vinci", "Nagą broń 2 1/2", "Dwóch braci", "Nagą broń 33 1/3", "Drużynę specjalnej troski", "Akademię policyjną 2: Pierwsze zadanie" oraz "Piramidę strachu".

Na zakończenie tygodnia zaś "Mroczna dzielnica", "Zabójcza gra", "Wydział pościgowy", "Uśpieni", "Patriota", "Kula w łeb", "Egzekutor" oraz "Duch".

Najlepsze pozycje filmowe emitowane będą również w tygodniu. We wtorki na ekranach zagoszczą takie produkcje jak "Śmiertelna wyliczanka", "Krytyczna decyzja", "Zawód: Szpieg" i "Opór".  W środy będą to natomiast "Krwawa profesja", "Piekielna głębia", "Odważna" oraz "Czarny pies". Natomiast w czwartki zobaczymy "Całkowite zaciemnienie", "Śmierć z otchłani", "Lawina", "Wirus Apokalipsy" i "Zdobycz".

Filmowo będzie również w styczniowe dni świąteczne. 1 dnia stycznia widzowie TVN zobaczą "Wyspę skarbów", "Złoto dla zuchwałych", "Kosmiczny mecz", "Od sklepowej do królowej" i "Legalną blondynkę 2". Wieczorem zaś będą to "Gniew oceanu" i "Siła magnum". Natomiast 6 stycznia w Święto Trzech Króli przygotowano produkcje "Vinci", "Billy Madison", "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie", "Legalne blondynki", "Kuloodporny" oraz "Strateg".

W TVN7 w styczniu zobaczymy między innymi "Hotel dla psów", "Śniadanie u Tiffany'ego", "Stary, kocham cię", "Rodzina Addamsów", "Historia przemocy", "Elżbieta: Złoty wiek", "Rój", "Za pięć dwunasta", "Rodzinna Addamsów 2", "Sahara", "Droga do szczęścia", "Grudniowi chłopcy", "Marsjanie atakują" oraz premierowo animację "Gwiazdka Laury i tajemniczy smok Nian".

Premierę w TVN7 będzie miał też melodramat z Robertem Pattinsonem "Twój na zawsze". Poturbowany przez policjanta Tyler postanawia w akcie zemsty uwieść córkę funkcjonariusza.
Emisja: 27 stycznia, poniedziałęk, godz. 20:00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się