"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Style na każdą jesień

Znamy już propozycje programowe pozostałych stacji ze stajni TVN na nadchodzącą jesień. Czas najwyższy zaprezentować ofertę telewizji TVN Style. Główna linia programowa pozostanie bez zmian - stacja stawia na kontynuacje obecnych programów i na dokumenty. Nie znaczy to jednak, że zabraknie nowości. Nic bardziej mylnego. Start nowej ramówki już 1 września.

fot. TVN

Już pierwszego dnia września pojawi się nowy program Mai Sablewskiej - „Sablewskiej sposób na modę”. 12 odrębnych Pań, a co za tym idzie, 12 odrębnych historii i rewolucji modowych. Czy każda rewolucja okaże się udana?

„Sablewskiej sposób na modę” od 1 września w niedziele o godz. 11:50

We wtorki na antenie stacji pojawi się kolejny się cykl „44 szaleństwa młodości”. Każdy z nas był kiedyś młody. Co było dla nas szaleństwem? Co było szaleństwem naszych rodziców?

„44 szaleństwa młodości” od 3 września we wtorki o godz. 22:25

Wielu z nas mierzy się ze swoimi kompleksami, mamy wstydliwe problemy takie jak widoczne blizny czy nadmierne owłosienie. Każdy z odcinków nowego programu poświęcony będzie jednemu z tych problemów.

„Życie bez wstydu” od 6 września w piątki o godz. 22:30

„Zdrowie bez tajemnic” to propozycja idealna dla wszystkich chętnych informacji o zdrowiu i jego pochodnych - jak nie chorować, a jak już się przydarzy przeziębienie to jak się wyleczyć.

„Zdrowie bez tajemnic” od 8 września w niedziele o godz. 7:05

Jesienią w stacji pojawi się również nowy program kulinarny Pascala Brodnickiego, oraz program o tytule „Projekt Tyszka” w którym kamery podejrzą codzienną pracę Marcina Tyszki, który również uczestnikom programu przekaże niezbędną wiedzę szybkiego i dobrego fotografowania.

fot. TVN

Na antenie stacji nie zabraknie również kontynuacji innych hitów stacji. Kasia Bosacka wie, co je i wie, co kupuje - my Polacy również, bo oglądamy program Kasi Bosackiej coraz chętniej, dlatego jesienią pojawią się nowe odcinki programu. Będziemy również świadkami kolejnych szokujących poczynań osób uważających się za „Idealne nianie”. Z kolei Karolina Korwin-Piotrowska wspólnie z Tomaszem Kinem pod „Magiel Towarzyski” wezmą kolejne osoby, a Piotr Najsztub, znany z tego, że słucha kobiet, wysłucha kolejnych historii. Kto tym razem pójdzie pod jego ognisty krąg pytań?

Wspólnie z TVN Style odkryjemy również „Tajemnice showbiznesu”, poznamy osoby, które zyskały nowy wygląd i zarazem nowe życie, a o wychowaniu dzieci dowiemy się wiele z amerykańskiej serii programu „Superniania”. Nie zabraknie również programów kulinarnych. Oprócz planowanego nowego programu Pascala Brodnickiego w ramówce stacji znajdzie się „Szalona kuchnia Hestona” i „Najgorszy kucharz świata”.

Paulina Młynarska-Moritz i Dorota Wellman zaproszą nas do kolejnej serii „Miasta Kobiet”, Anna Nowak-Ibisz pokaże nam najnowsze gadżety w programie „Pani Gadżet”, a Anna Orłowska i Ewelina Rydzyńska zabiorą nas do „Kliniki urody”. Agnieszka Szulim zaprosi z kolei na nowe odcinki „Stylowego magazynu” a Anna Wendzikowska w nadchodzącym sezonie powie o czym się mówi.

TVN Style pokaże również pierwszą serię programu „Ostre cięcie” znanego z TTV oraz szereg produkcji dokumentalnych takich jak m.in. „Bad girls. Cela 77”, „Niezwykłe historie kliniczne”, „Chorobliwa otyłość”, „Ekstremalne porody”, „Śmierć z przejedzenia” czy też  „Ekstremalne pasje”.

O kolejnych nowościach będziemy informować na bieżąco.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się