"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Świąteczny przewodnik TVN

Świąteczne koncerty gwiazd, dokumenty i filmowe hity. To wszystko zobaczymy w okresie świąt Bożego Narodzenia na kanałach grupy TVN. Na widzów czekają świąteczne koncerty Dawida Podsiadło i Meli Koteluk, filmowe premiery takich filmów jak "Megamocny" oraz "Za jakie grzechy", dokument "Ameryka, jakiej nie znacie", specjalne odcinki "Wawy Non Stop", czy też sprawdzone hity jak "Madagaskar 2".

24 grudnia

TVN świąteczną ramówkę rozpocznie o godz. 16:35. Wtedy nadawany zostanie film "Narodziny". Film opowiada o dwóch latach życia Maryi i Józefa, których kulminacyjnym momentem będzie podróż z Nazaretu do Betlejem i narodziny Jezusa.

Na okres świąt Bożego Narodzenia w TVN nadal będzie można oglądać serial "Wawa Non Stop". 3 specjalne odcinki nadane zostaną 24, 25 oraz 26 grudnia o godz. 18:30.

Wieczorem na widzów czeka z kolei animowana produkcja "Madagaskar 2". O godz. 20:00 Alex, Melman, Gloria i Marty będą próbować wrócić do Nowego Jorku. Gdy ich samolot ulega awarii i rozbija się na terenie Afryki, Alex poznaje swoich rodziców.

Tego samego dnia o 23:55 zobaczymy również "Morderstwo w Białym Domu". W prywatnych apartamencie Prezydenta zostaje zamordowana młoda kobieta, sprawa jest poważna i grozi nie tylko skandalem. W zabójstwo być moze wpolątany jest syn prezydenta powszechnie znany zromansów. Śledztwo z ramienia policji prowadzi detektyw Regis a wspiera go agentka Chanse z ochrony prezydenta.

25 grudnia

Boże Narodzenie w TVN rozpocznie "Koncert kolęd" o godz. 8:00. Podczas “Gra kolęda! Świąteczne granie z Krakowa” usłyszymy Dawida Podsiadło, Melę Koteluk, Lilly Hates Roses, Monikę Borzyn, Włodka Kiniora Kiniorskiego, Wojciecha Koniukiewicza, Trebunie-Tutki i Przyjaciele oraz Małe  Trebunie-Tutki. Koncert poprowadzi Krzysztof Trebunia-Tutka.

Zaraz po kolędowaniu o 9:30 stacja zaprosi na kultową już produkcję "W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju". Clark Griswold chce dla swojej rodziny zorganizować idealne Boże Narodzenie. Przeszkadza mu w tym nieustannie prześladujący go pech.

Co by było, gdyby klucz do Twojego sukcesu leżał w wyobraźni Twojej córki? Gdy pewien magnat finansowy dostrzega, że jego imperium zaczyna się powoli rozpadać, zwraca się o pomoc do swojej siedmioletniej córki oraz jej fantazyjnego świata bajkowej księżniczki. "Wyobraź sobie" będzie można zobaczyć o godz. 11:25.

Atrakcją może się okazać emisja "Potopu" Jerzego Hoffmana. Młody chorąży, Andrzej Kmicic, musi zdobyć się na wiele poświęceń, nie tylko w walce z wrogami ojczyzny, ale i w miłości. Na I część filmu stacja zaprosi widzów o godz. 13:35. Dzień później o godz. 13:50 część II.

O 20:00 jedna ze świątecznych premier TVN - komedia "Za jakie grzechy" z Renée Zellweger. Ambitna pracowniczka dużej firmy ma za zadanie dopilnować reorganizacji jednej z fabryk. Oznacza to przeprowadzkę ze słonecznej Florydy do zaśnieżonej Minnesoty.

Tego samego dnia o 22:00 "Sahara". Dirk Pitt trafia na ślad legendarnego skarbu z czasów wojny secesyjnej ukrytego gdzieś wśród piasków pustyni Sahary. W poszukiwaniach pomagają mu przyjaciel Al oraz doktor Eva Rohas.

26 grudnia

Ostatni dzień świąt o godz. 8:00 otworzy "Przygoda na Alasce". Amerykańska rodzina przenosi się z Chicago na Alaskę. Ojciec odbywa służbowy lot nad górami, jego samolot ulega katasrofie. Ekipy ratunkowe nie potrafią odnależc wraka, syn i córka rozpoczynają poszukiwania na własną rękę.

A o godz. 10:00 świąteczna produkcja "Elf". Buddy jeszcze jako niemowlę zostaje przygarnięty przez elfy Świętego Mikołaja. Gdy zaczyna dorastać, sieje spustoszenie na Biegunie Północnym z powodu swoich rozmiarów. Musi więc przenieść się do świata ludzi, dlatego wyjeżdża do Nowego Jorku w poszukiwaniu ojca i swojego miejsca na ziemi. Okazuje się jednak, że życie w wielkim mieście nie należy do przyjemności. Jego biologiczny ojciec jest chciwym sknerą, a ośmioletni przyrodni brat Buddy'ego nie wierzy w Świętego Mikołaja.

W samo południe o 12:00 przygoda produkcja "Alex Rider: Misja Stormbreaker". Alex Rider to 14 letni, osierocony chłopiec, wychowywany przez wuja. Po tym jak jego wuj zostaje zabity, chłopak czuje się zmuszony do współpracy z brytyjskim wywiadem MI6.

O 16:40 z kolei premiera animacji "Megamocny". Po unicestwieniu swojego jedynego wroga Metro Mena Megamocny tworzy jeszcze silniejszego przeciwnika, który wymyka mu się spod kontroli.

Wieczór o godz. 20:00 rozpocznie polska produkcja Julisza Machulskiego "Pieniądze to nie wszystko". Biznesmen Tomasz Adamczyk postanawia, ku niezadowoleniu wspólnika, odejść z branży. Na domiar złego zostaje porwany.

Na zakończenie świat o godz. 22:10 "Showtime". Dwaj stróże prawa, żądny sławy Trey oraz wrogo nastawiony do mediów Mitch, biorą udział w reality show o policji.

24 grudnia

Wigilijny maraton filmowy o godz. 20:00 rozpocznie produkcja "Podróż do wnętrza Ziemi". Sean Anderson wraz z wujkiem wyrusza w podróż, aby odnaleźć zaginionego ojca.

Z kolei o 21:55 western "Appaloosa". Dwaj rewolwerowcy przybywają do miasteczka terroryzowanego przez bandę bogatego ranczera. W rolach głównych  Ed Harris ,  Renée Zellweger  oraz Viggo Mortensen.

25 grudnia

Filmowe Boże Narodzenie o godz. 10:00 rozpoczną popularne bliźniaczki Olsen w produkcji "Świąteczna ucieczka". Niesforne bliźniaczki postanawiają dać chwilę odpoczynku swojej mamie. Bez jej wiedzy wyruszają w podróż do babci.

Natomiast o 11:55 klasyka kina - "Rzymskie wakacje" z  Audrey Hepburn . Księżniczka Anna spędza incognito dzień w Rzymie. Towarzyszy jej dziennikarz, który zna jej prawdziwe nazwisko.

O 14:15 film Agnieszki Holland - "Tajemniczy ogród". Wzruszająca opowieść o przyjaźni trojga dzieci.Pewnego dnia Mary znajduje opuszczony i zaniedbany ogród. Wraz z pomocą miejscowego chłopca, Dickona udaje jej się przywrócić go do życia. Postanawia, że odtąd będzie to miejsce wspólnych zabaw.Zaprasza tam też swego kalekiego kuzyna Colina. Udaje im się stworzyć baśniową oazę pełną pięknych kwiatów, zielonych drzew i krzewów. Jednocześnie umacnia się ich przyjaźń.

Komediowe pasmo o 18:10 rozpocznie "Różowa Pantera", produkcja o mocno gamoniowatym inspektorze Clouseau, który wspólnie ze swoim asystentem Pontonem prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia legendarnego diamentu, tytułowej różowej pantery i zabójstwa trenera narodowej drużyny piłki nożnej. Robią to, można powiedzieć, niezbyt udolnie...

Tom Hanks i Leonardo DiCaprio o godz. 20:00 pojawią się w hicie "Złap mnie, jeśli potrafisz". Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.

Dzień zwieńczy o godz. 22:50 musicial "Blues Brothers". Po wyjściu z więzienia Jake Blues organizuje powrót swojego starego zespołu muzycznego, by zebrać pieniądze na uratowanie sierocińca, w którym wychował się ze swoim bratem, Elwoodem.

26 grudnia

Drugi Dzień Świąt o godz. 9:50 rozpoczną "Święta Dennisa Rozrabiaki". Młody chłopiec Dennis wciąż nie potrafi się dogadać ze swoim sąsiadem, w związku z tym postanawia mu uprzykrzyć święta.

Tego dnia Audrey Hepburn pojawi się natomiast w Oscarowej produkcji "Sabrina" o godz. 11:20. Sabrina jest córką szofera państwa Larrabee. Nieszczęśliwie kocha się w Davidzie - hulace i kobieciarzu. Jako nastolatka udaje się do Paryża. Po dwóch latach wraca jako dojrzała kobieta i zawraca w głowie nie tylko Davidowi, który ma się żenić, ale także myślącemu tylko o pieniądzach Linusowi.

Natomiast o 13:35 "Loch Ness". Amerykański zoolog Jonathan Dempsey zajmuje się poszukiwaniem zaginionych gatunków, co przysparza mu sławy wśród tropicieli nieznanych istot, ale też sporo kłopotów na macierzystej uczelni, gdy kolejne wyprawy kończą się fiaskiem. Po kilku wpadkach dalsza kariera naukowa Dempseya stoi pod znakiem zapytania. Jego przełożony daje mu jednak szansę zrehabilitowania się: Dempsey ma jechać do Szkocji i udowodnić ostatecznie, że w słynnym jeziorze Loch Ness nie ma żadnego potwora.

O 18:05 widzów znów przywita Steve Martin w filmie "Różowa Pantera 2". Inspektor łączy siły, z detektywami z innych europejskich krajów, tak samo nieudolnymi jak on, aby pokonać falę zbrodni przemieszczającą się przez kontynent. Ich misja: zatrzymać owych złodziei, którzy specjalizują się w kradzieży historycznych artefaktów.

Z kolei o godz. 20:00 świąteczny hit "Cztery Gwiazdki". Para usiłuje odwiedzić każdego z czwórki swoich rozwiedzionych rodziców w dzień Bożego Narodzenia.

Święta o 21:50 zakończy "Powódź". Miasteczko Huntingburg nawiedza kataklizm - powódź. Okolice zalane zostają przez wody pobliskiej rzeki. Większość mieszkańców postanawia się ewakuować, miejscowy bank próbuje ocalić gotówkę. Tom i jego starzejący się wuj Charlie wywożą z podtopionego miasta opancerzoną furgonetką 3 mln dolarów, których w porę nie zabezpieczono. W drodze samochód utyka w podnoszącej się z minuty na minutę wodzie. Gdy próbują sprowadzić pomoc, zostają zaatakowani przez uzbrojoną bandę. Powódź tymczasem przybiera na sile.

24 grudnia

Również w TVN24 przygotowano specjalną ramówkę. O 18:10 na widzów czeka 1 część "Gra kolęda - świąteczne granie z Krakowa". Część 2 z kolei o godz. 21:10. O godz. 20:00 będzie można zobaczyć dokument J. Pałasińskiego o papieżu Franciszku. O północy stacja nada na żywo Pasterkę z Watykanu.

25 grudnia 

Specjalnym punktem w Boże Narodzenie będzie "Australia with Simon Reeve". Dokument zostanie nadany tego dnia o godz. 12:25, 15:00 oraz 20:30. Powótorzy zostanie też koncert "Gra kolęda" - o godz. 11:40 oraz 18:20.

26 grudnia

Ostatniego dnia świąt również przygotowano specjalny dokument. "Ameryka, jakiej nie znacie" zostanie wyemitowana o godz. 12:30, 15:00, 18:00 i 20:30.

23 grudnia

23 grudnia o godz. 20:40 wspaniałą rozrywkę zapewni wyjątkowy odcinek „Oli w trasie”. Ola wybiera się na Święta do swoich bliskich, ale nie może jechać z pustymi rękami, rusza więc na poszukiwanie prezentów. Pierwszy z nich, uszy renifera, znajduje w tajemniczych okolicznościach, goniąc bez tchu dwóch Św. Mikołajów… Czy to się dobrze skończy? A jak Święta to i słodkie wypieki! Ola trafia do piernikowej krainy w Świdnicy i nie wychodzi z niej z pustymi rękami. Po chwili odpoczynku na CB radiu znajduje ją zapracowany Mikołaj i wyznacza jej specjalną misję…

24 grudnia

W Wigilię, 24 grudnia o godz. 18:05, zapraszamy na premierę nowego programu „10 życzeń". To bezprecedensowy projekt o przyjaźni i rywalizacji dwóch pięknych kobiet, z ich niesamowitą podróżą w tle. Dwie zupełnie różne bohaterki mają jedyną szansę, aby spełnić swoje najdziksze marzenia! Każda z nich może wskazać i zrealizować pięć życzeń. Otrzymują wspólną kartę bankomatową ze 100 tysiącami dolarów i ruszają w trasę. Jest tylko jedno małe "ale" - do spełnienia swojego marzenia muszą przekonać towarzyszkę podróży. Nie zawsze będzie to łatwe. Czy dwie kobiety pomogą sobie w drodze do spełnienia marzeń? Odpowiedzi na to pytanie codziennie od 24 do 31 grudnia o godz. 18:05 na antenie TTV.

Wigilijny wieczór obfituje w premiery. Kolejna propozycja już o godz. 20:35. Zobaczcie świat, w którym 7-letnie dziewczynki wyglądają jak dorosłe kobiety. Poznajcie „Małe królowe piękności”. Dokument przedstawia trzy uczestniczki dziecięcych konkursów piękności oraz ich mamy. Długie przygotowania, ogromna konkurencja wśród dzieci, a jeszcze większa wśród dorosłych, silne emocje, radość ze zwycięstwa i gorycz porażki. Czasem napady złości małych księżniczek przeważają nad pięknymi pozami, a zakulisowa prawda daleka jest od pięknego show na scenie. Tego nie można przegapić.


 

TVN Style na święta przygotował między innymi dokoment o Łódzkiej Szkole Filmowej - "Słynna szkoła filmowa". Produkcję będzie można zobaczyć 25 grudnia o godz. 17:00 oraz 26 grudnia o godz. 10:50. Oprócz tego czekają nas "Niezapomniane chwile 2013" - emisja 25 grudnia o godz. 18:20 i 18:50 oraz 26 grudnia o godz. 14:25 i 14:55.

 


 


W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się