"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Święta w kanałach Grupy TVN

Zbliża się czas świąteczny. Wiele stacji telewizyjnych na ten czas szykuje specjalne ramówki. Nie inaczej jest w Grupie TVN. Specjalne, świąteczne oferty przygotowały stacje TVN, TVN7, TVN24 i TTV. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoże w tym nasz przewodnik po świątecznych ofertach TVN, TVN7, TVN24 i TTV.

TVN jak co roku stawia na ofertę filmową. Wigilijny maraton filmowy rozpoczyna się już od godz. 11:00, a zobaczymy takie filmy jak „Dzień Bałwana”,  „Kopciuszek: roztańczona historia”, „Jack Frost”, „Vabank”, „To właśnie miłość”, „W 80 dni dookoła świata”, a po północy film „Podejrzani”. W I dzień świąt stacja swój maraton filmowy zaczyna już o 7:45 filmem „Rok bez Mikołaja”. Potem do emisji wejdą „Jack Frost”, „Charlie i fabryka czekolady”, „Podróż do wnętrza Ziemi” i „Kod Karola Wielkiego”. O 17:35 maraton krótkometrażowych filmów dla dzieci i całych rodzin: „Kung Fu Panda: Święta, święta i Po”, „Madagwiazdka” oraz „Pada Shrek”. Od 20:00 stacja zaprasza na takie filmy jak „Kod Merkury”, „Fred Claus - brat Świętego Mikołaja”, „Lot „Indrudera”” i „Plan doskonały”. II dnia świąt TVN zaprasza już od godziny 7:00 na filmy „Kochany urwis II”, „Duma i uprzedzenie”, „Kung Fu Panda: Święta, święta i Po”, „Madagwiazdka”, „Pada Shrek”, „Fred Claus - brat Świętego Mikołaja”, „Poszukiwacze świętej włóczni”, „W 80 dni dookoła świata”, „Cztery gwiazdki”, „Plan doskonały”, „Seksmisja” oraz ”Kandydat”. Również w poświątecznym okresie stacja pokaże nieco więcej filmów niż zazwyczaj.

Siódemka podobnie jak TVN stawia na ofertę filmową: dziś już od 20:00 komediowy film „Niania”, a potem „Jedwab” i tuż przed północą premiera filmowa „Appaloosa”. I dnia świąt w TVN7 do obejrzenia „Złote święta”, „Dziedzic maski”, „Babe, świnka z klasą”, „Elf”, „Niania”, „Appaloosa”, „W słusznej sprawie” czy też „Angielski pacjent”.  II dnia świąt stacja pokaże takie filmy jak „Psy i koty”, „Elf”, „Babe, świnka z klasą”, „Zagubieni w kosmosie”, „Expres polarny”, „Angielski pacjent”, „Kryptonim „Nina”” oraz „Chinatown”.

TVN24 na święta przygotowało cykl filmów dokumentalnych i koncerty kolęd. W wigilię o 18:05 i 21:05 na antenie będzie koncert kolęd zespołu Brathanki, a o 23:00 i 23:50 kolędy zespołu Zakopower. Wcześniej, bo o 20:00 film dokumentalny „Na ratunek orce”. W tym dniu wyjątkowo nie będzie „Szkła Kontaktowego”, dlatego o 22:00 będzie magazyn „Dzień po dniu”. I dnia świąt o 12:05 i 16:05 stacja powtórzy koncert zespołu Zakopower. O 13:40 będzie natomiast świąteczne wydanie magazynu „Inny punkt widzenia” Grzegorza Miecugowa. O 20:00 pokazany będzie film dokumentalny „Skradzione hiszpańskie dzieci”.  II dnia świąt stacja pokaże 2 filmy dokumentalne - „Dzieciństwo w cegielni” o godz. 12:00 oraz „Romskie dzieci ulicy” o godz. 20:00.

TTV nie stawia w święta na filmy, a na specjalne programy okolicznościowe.

„Gwiazdy nie tylko od święta” to 3-odcinkowy program, na który składają się rozmowy ze znanymi osobami. Będzie to niebywała okazja, by podpatrzyć jak znani przygotowują się i spędzają święta. Emisja 24,25 i 26 grudnia o 21:10.

24 grudnia Ryszard Cebula porozmawia z Magdaleną Steczkowską i Magdaleną Różczką.

25 grudnia Aleksandra Kutz porozmawia z Andrzejem Mleczko i Adamem Kornackim.

26 grudnia Katarzyna Pisarska porozmawia z Dorotą Gardias i Marią Czubaszek.

Roman Czejarek, gospodarz „Studia TTV” postanowił I dnia świąt zaprosić Macieja Trojanowskiego, Ryszarda Cebulę i Przemysława Kossakowskiego. W tak męskim gronie nie może zabraknąć damy, więc wśród gości znajdzie się również Aleksandra Kutz. O czym będą rozmawiać? O świętach. Co lubią, a co ich drażni. Ale to nie wszystko. W programie zostaną również przedstawione kulisy powstawania programów „Nie do wiary”, „Blisko ludzi”, „Kossakowski. 6. zmysł ” oraz „W trasie”. Z kolei Jan Pirowski, przedstawi wyniki sondy wśród warszawiaków, dla kogo znalazłoby się puste miejsce przy wigilijny stole. Czy warszawiacy chętnie gościli by na Wigilii Katarzynę Waśniewską, Jarosława Kaczyńskiego, o. Tadeusza Rydzyka lub Wojciecha Jaruzelskiego? II dnia świąt u Romana Czejarka gościć będą Weronika Rosati, Tadeusz Cymański, Aldona Jankowska oraz Magda Femme. Świąteczne wydania „Studia TTV” 25 i 26 grudnia o 8:50 i 20:05.

W Wigilię na antenie stacji swoją premierę będzie mieć pierwszy z ośmiu odcinków serialu dokumentalnego "W ostatniej chwili", ukazującego pracę służb ratowniczych. Kamera towarzyszyć będzie w akcjach ratowniczych z udziałem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i karetki Pogotowia Ratunkowego oraz będą śledzić pracę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest Andrzej Roszak. Serial przygotowywany jest we własnym zakresie. Emisja 24 grudnia o 20:40.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się