"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Sześć lat, 3 miesiące, 27 dni, 17 godzin

Sukces. Słowo w pełni oddające to, co przez sześć lat w TVN i TVN24 osiągnęła Beata Tadla. Wszystko zaczęło się 13 października o 10:30. Radiowy głos, który przez czternaście lat informował słuchaczy, zaczął informować tych, którzy włączali TVN24. To były jej sześć lat, trzy miesiące, 27 dni i 17 godzin. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Złego dobre początki

Pracę w TVN24 Beata Tadla zaczęła we wrześniu 2005 roku (wcześniej w TVN Style) na stanowisku redaktora. Zajmowała się pisaniem tekstów, które były bazą dla dziennikarzy tworzących serwisy informacyjne. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że za miesiąc, to ona będzie informowała widzów. Docelowo została zatrudniona do prowadzenia wieczornych informacji. W związku z chorobą Anity Werner, 13 października 2005 roku zadebiutowała w "Dniu na żywo". Dziesięć dni później siedziała już za stołem, nie jako zastępczyni, a jako dziennikarka "Dnia na żywo".

Wszystko, co ważne 24 godziny na dobę

Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 2006 roku dziennikarka zadebiutowała w 60-minutowym programie publicystyczno-informacyjnym - "24 Godziny". To tam przepytywała polityków i ekspertów. Program prowadziła do końca jego nadawania - na zmianę z Anną Jędrzejowską i Bogdanem Rymanowskim.

Takie są Fakty

Takiego awansu jeszcze nie było! Niecałe dwa lata od debiutu na antenie TVN24 Beata Tadla otrzymuje propozycję prowadzenia "Faktów" TVN. Kamil Durczok mówi wtedy:

"Beata Tadla z jednej strony jest bardzo nowoczesna, wzbudza pozytywne emocje, z drugiej strony jest bardzo profesjonalna, bardzo dobrze reaguje na nieprzewidziane sytuacje. Z Piotrem stanowią bardzo dobry tandem".

Od początku zdobyła sympatię widzów. Oglądający cenili ją za profesjonalizm, tempo, dykcję, osobowość i urodę. W 2008 roku po raz pierwszy poprowadziła program sama. Od stycznia 2010 roku była również prowadzącą pasmo publicystyczne "Fakty po Faktach" w TVN24.

Wstajesz i wiesz

W 2009 roku Beata Tadla zaczęła prowadzi serwisy w porannym paśmie TVN24. To tam dała się poznać widzom jako ciepła, empatyczna i pełna humoru osoba. Widzów budziła trzy razy w tygodniu z Jakubem Poradą i Jarosławem Kuźniarem. 

Jest 16:00. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia.

W marcu 2010 roku Beata Tadla dołączyła do grona prowadzących "Fakty po południu". Ponad godzinny program na żywo z relacjami, materiałami, rozmowami, pogodą i sportem wymagał od Beaty ogromnego skupienia. Zawsze się udawało. Jak sama przyznała ostatni rok był ogromnym rozwojem tego programu. Tym programem pożegnała się również z widzami 27 kwietnia.

10 kwietnia 2010

To miał być pogodny poranek. Nikt nie myślał, że dwie godziny po starcie programu przyjdzie informować o narodowej tragedii. Tego dnia Beata Tadla prowadziła poranny serwis informacyjny. Jak sama przyznaje, to był najtrudniejszy dzień w jej zawodowym życiu.

Pierwszą informację - początkowo tylko o problemach z lądowaniem - podał w TVN24 Jarosław Kuźniar o 9:19. Prowadzący "Poranka TVN24" połączył się z Rafałem Poniatowskim, który oczekiwał w Katyniu na parę prezydencką i pozostałych zaproszonych gości. O godzinie 9:26 MSZ poinformowało, że samolot rozbił się. 15 minut później agencja Reutera poinformowała, że w katastrofie zginęło 87 osób. Wciąż nie było jednak wiadomo czy ktokolwiek przeżył wypadek. O 9:54 Beata Tadla przekazała widzom, że nikt nie ocalał.

Od dziś proszę mówić do Beaty Tadli - mistrzyni

Życie potwierdziło ludową mądrość, że pracą ludzie się bogacą. Przyszedł czas na nagrody. Beata Tadla w 2010 roku została uhonorowana prestiżową nagrodą "Mistrz Mowy Polskiej". Obecnie, poza dziennikarką, w TVN24 może poszczycić się tylko dwóch dziennikarzy. 

- Zespół jest niesamowicie ważny, myślę, że w tej pracy nie ma miejsca na samotnych żeglarzy. Bez wsparcia załogi nie uda się dopłynąć do brzegu - mówiła dwa lata temu Beata Tadla.

Ale na koniec jeszcze jedno. Od nas. Dziękujemy.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się