"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Szkoła masturbacji" w TVN Style

Trzy kobiety spędzają tydzień na intensywnych warsztatach, które obejmują zarówno terapię, jak i ćwiczenia praktyczne. Czy zakończą szkolenie sukcesem? To zapowiedź "Szkoły masturbacji", którą wyemituje TVN Style. - O seksie mówimy bardzo otwarcie – mówi szefowa kanału, Yvette Żółtowska-Darska. Widzowie zobaczą też "Szkołę prawiczków" i "Korepetycje z seksu".

TVN Style pokazywała już dwa sezony brytyjskiego programu "Korepetycje z seksu", teraz czas na kolejny. Czy wielkość stopy ma związek z rozmiarem penisa? Jak prawidłowo założyć prezerwatywę? Czy ludzie po siedemdziesiątce uprawiają seks? Między innymi te tematy poruszone zostaną w kontrowersyjnym cyklu, prowadzonym przez Annę Richardson.

Widzowie na żywych przykładach zobaczą męskie i damskie narządy płciowe. Nie zabraknie tematu homoseksualizmu i homofobii, nastoletnich ciąż oraz chorób wenerycznych. W programie także galeria męskich erekcji. Premiera 14 kwietnia o 22.30.

TVN Style wyemituje również "Szkołę prawiczków". Bohaterem tego dokumentu jest 26-letni James, który jest prawiczkiem i dlatego czuje się wyklęty ze środowiska rówieśników. Zgłasza się więc do "szkoły dla dziewic", w której eksperci pomogą mu odzyskać wiarę w siebie i w swoje możliwości seksualne. Podczas szkolenia ma szansę stracić dziewictwo z jednym z doświadczonych instruktorów… Czy to zrobi? Premiera 12 maja o 22:30. Tydzień później stacja pokaże "Szkołę masturbacji".

Co jeszcze wiosną w TVN Style?

- Ta ramówka jest nadzwyczaj mocna, są nowe programy, jest nowa oprawa i silna kampania reklamowa – zapowiadała na konferencji prasowej Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style.

Hitem ramówki ma szansę zostać polska wersja programu Trinny i Susannah. Brytyjskie stylistki tym razem ubiorą Polskę. Wczoraj przyjechały do Łodzi. – Polki są niewiarygodnie piękne – chwaliła Susannah Constantine. - Młode osoby są całkiem nieźle ubrane, gorzej ze starszymi. To trochę tak, jakby bały się przełamać pewną barierę, a ubrania wyciągały z szafy babci – mówiła z kolei Trinny Woodall.

Z Łodzi stylistki pojadą do Krakowa, Poznania i Warszawy. Trinny i Susannah realizowały swoje programy nie tylko w krajach anglojęzycznych, ale też w Belgii i Szwecji. Przy polskiej edycji programu pracuje 110 osób. - To ekipa większa niż przy “You Can Dance” - zapewnia szefowa TVN Style. Emisja programu "Trinny i Susannah ubierają Polskę" w czwartki o 21:00. Pierwszy odcinek 21 kwietnia.

Trinny i Susannah ubierają Polskę! Od wczoraj można je spotkać w łódzkiej Manufakturze.
fot. Tomasz Stańczak/Agencja Gazeta

Kolejnym polskim programem, adaptowanym na podstawie zagranicznej licencji, będzie serial dokumentalny "Szpital zachodni". Widzowie zobaczą w nim pracę na szpitalnym oddziale ratunkowym w szpitalu w Grodzisku Maziowieckim.

TVN Style pokaże także poradnikowy talk-show "Bojówki i papiloty", który poprowadzą: dziennikarka i była managerka gwiazd, Tatiana Mindewicz-Puacz, zajmująca się twórczością Chopina Marita Alban Juarez oraz Grzegorz Kasdepke, autor książek dla dzieci. Gospodarze wymienią swoje punkty widzenia na nurtujące ludzi tematy, poza tym przewidziano cykl reportaży o paniach biznesmenkach. Emisja w każdą niedzielę o 11:00, premiera – 17 kwietnia.

Znana jako Superniania, Dorota Zawadzka będzie prowadzić autorski talk-show "Dorota Zawadzka. Do tablicy". Program będzie poświęcony szkole, a gośćmi Zawadzkiej będą dyrektorzy szkół, nauczyciele, psychologowie, a także rodzice i dzieci. Talk-show nadawany będzie w niedziele o 12:30, po raz pierwszy ukaże się na antenie 17 kwietnia.

Na nowy program zaprasza również Anna Nowak-Ibisz. W "Pani gadżet" testowane będą kobiece gadżety. Pierwszy odcinek programu zobaczymy 13 kwietnia o 21:15, będzie on emitowany co środę.

Z oferty TVN Style nie znikają "Kino, kanapa, książki" oraz cykl "66…" – tym razem "66 - dobre, bo polskie". Na nową edycję "Miasta kobiet" zapraszają Magda Mołek i Dorotą Wellman. Nadal będą nadawane stałe pozycje TVN Style, takie jak: "Magiel towarzyski", "Lekcja stylu", "Wiem, co jem", "Socjeta", "Zawody", "Rewolucja na talerzu", "Druga strona medalu", czy "SOS Uroda". Zabraknie za to prowadzonego przez Wojciecha Cejrowskiego talk-show "Po mojemu", "Kobiety na zakręcie" Anny Maruszeczko oraz programów "Między nami rodzicami" i "Świat według dziecka".

W kwietniu nowa oprawa graficzna

W pierwszej połowie kwietnia na ekrany trafi zupełnie nowa oprawa graficzna. Dominowały będą w niej kolory: fioletowy, różowy i żółty. Zmianom będzie towarzyszyć nowa kampania wizerunkowa, prowadzona na billboardach. Start kampanii już w piątek.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się