"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Szpilki i kalosze Mai Popielarskiej"

Z anteny TVN znana głównie jako pogodynka. Od paru lat, jako zapalony ogrodnik, pokazuje nieco szerzej swoje zainteresowanie w programie „Maja w Ogrodzie”, który od tego sezonu nadawany jest premierowo 2 razy w tygodniu. Ale to nie wszystko - od 7 kwietnia nowy program Mai Popielarskiej - „Szpilki i kalosze Mai Popielarskiej”.

fot. TVN

Prezenterka i ogrodniczka tym razem porozmawia z ciekawymi ludźmi o ich pasjach, stylu życia i miejscu przyrody w ich życiu. W nowym programie Maja nie będzie sadzić ani podlewać, nie będzie też odwiedzać ogrodów. Tym razem to właściciele ogrodów przyjadą do Mai.

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie – mówi Maja Popielarska. Do tej pory to ja gościłam w ogrodach, teraz mogę porozmawiać z gośćmi na naszej werandzie, w naszym wirtualnym studiu. To będą niezwykle ciekawe rozmowy, bo sami goście to osoby interesujące, o nietypowych pasjach. Jesteśmy ciekawi, jaki wpływ na ich życie i pracę ma przyroda. Mam nadzieję, że zdradzą nam co nieco!

Wspólnie z Mają, widzowie będą mogli sprawdzić, czy zaproszeni do programu artyści w ogrodzie raczej wypoczywają, czy poszukują inspiracji. Czy któryś z gości traktuje ogród tylko jako dodatkowy letni salon, czy raczej w kaloszach i z konewką ochoczo rusza do pracy?

Mamy nadzieję, że widzom spodoba się nasza nowa produkcja – powiedział Jakub Goller, szef kanału TVN Meteo, a jednocześnie pomysłodawca magazynu. Takiego programu jeszcze nie było, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami, będziemy chcieli przygotować kolejną serię „Szpilek i Kaloszy”.

W pierwszej serii powstaje 8 odcinków programu. Premierę przewidziano na niedzielę, 7 kwietnia, na godzinę 11:35. W tygodniu będzie można obejrzeć powtórki odcinka, magazyn pojawi się też na stronie tvnmeteo.pl.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się