"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Agnieszka Szulim idzie do sądu

Nie milkną echa pobicia, którego dopuściła się piosenkarka, Dorota Rabczewska. Jej ofiarą jest dziennikarka TVN - Agnieszka Szulim. Do zajścia doszło na rozdaniu nagród "Niegrzeczni 2014" w Chorzowie. Jak zapowiada Szulim - skieruje sprawę do sądu. To nie pierwszy przypadek, gdy Rabczewska stosuje przemocy.  

W czasie gali Rabczewska najpierw próbowała zrzucić ze sceny Szulim, następnie zaatakowała dziennikarkę w toalecie. Rabczewska w rozmowie z portalem MilonKobiet.pl bagatelizuje całą sprawę. 


O całej sprawie Agnieszka Szulim opowiedziała dziś w "Dzień Dobry TVN".  - Poszłam do toalety, na szczęście z koleżanką, kiedy wychodziłyśmy, okazało się, że toaleta jest zablokowana, od zewnątrz, na co są świadkowie, od środka blokował drzwi albo pani Doroty brat, albo menedżer. Ona była w środku, była z nią koleżanka, która nagrywała wszystko na telefon. Najpierw zaatakowała mnie jakimś pistoletem na wodę, który miała przygotowany, wykrzykując tam różne rzeczy. Ponieważ ja byłam spokojna i nie reagowałam, prawdopodobnie chciała mnie sprowokować, bo kiedy skończyła, to powiedziałam: "Dobrze, skończyłaś, to ja teraz pójdę się wysuszyć" i wróciłam do tej toalety - bo to się działo w korytarzu - a ona poszła za mną i tam się na mnie rzuciła, brat nie pozwolił mi z niej wyjść. Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę. Na szczęście była ze mną koleżanka, która robiła raban, odciągała ją, krzyczała "co wy robicie, puścicie nas.

Agnieszka Szulim całą sprawą jest wstrząśnięta - jak sama mówi, nigdy nie była ofiarą jakiejkolwiek przemocy. Jak zapowiada - wkrótce złoży akt oskarżenia. Przypomijmy - Agnieszka Szulim nie jest pierwszą osobą, która została pobita przez Dorotę Rabczewską. Wcześniej piosenkarka zaatakowała m.in. Monikę Jarosińską, Jakuba Majocha oraz muzyka Tomka Makowieckiego. Głośne były również groźby karalne wypowiadane przez Rabczewską w stosunku do różnych osób. 

Jak zauważa Szulim, Rabczewska czuje się bezkarna - Pani Dorota czuje się tak bezkarna i tak uważa, że wszystko jej wolno, że ja jestem w szoku.To nie była pierwsza napaść Doroty Rabczewskiej i prawdopodobnie nie ostatnia, jeżeli nadal będziemy traktować ją tak, jak do tej pory. To jest promocja osoby, która naprawdę nie waha się używać przemocy wobec innych, ja nie jestem pierwszą osobą. Ja stanę na rzęsach, żeby ona została ukarana.

Nie wiadomo jakie były motywy postępowania Rabczewskiej. Prawdopodobnie chodzi o program Szulim - "Na Językach". Wiosną w audycji zaprezentowano wywiad z przyrodnią siostrą piosenkarki, z którą Dorota Rabczewska nie utrzymuje kontaktów. Z kolei jesienią kilkukrotnie w "Na Językach" odnoszono się do wypadku Rabczewskiej - spadła ze sceny podczas koncertu.

Należy sobie jednak postawić pytanie - czy bycie osobą publiczną daje prawo do stosowania przemocy wobec innych? Czy osoby publiczne mogą czuć się bezkarne? Ciekawym jest również fakt, iż dwa dni po zajściu Dorota Rabczewska zaprezentowała swój nowy teledysk...

fot. Forum
Agnieszka Szulim z TVN jest związana od stycznia 2013 roku. Jest gospodynią programu "Na Językach" - cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń w świecie celebrytów. Oprócz tego prowadzi "Stylowy magazyn" na antenie TVN Style. W wakacje była z kolei prowadzącą "Dzień Dobry Wakacje" oraz "Wielkiego Meczu - Politycy vs. Gwiazdy TVN". Wcześniej Szulim pracowała w TVP.  

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się