"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Taki był #CZASDECYZJI

Ubiegły tydzień obfitował w wiele politycznych wydarzeń - w poniedziałek debata Szydło-Kopacz, we wtorek debata ośmiu komitetów, w piątek podsumowanie kampanii a w niedziele wybory parlamentarne 2015 a co za tym idzie „Wieczór Wyborczy”. Wszystkie ważne wydarzenia transmitowane były przez TVN24 i TVN24 Biznes i Świat.

Debatę Szydło-Kopacz w miniony poniedziałek w TVN24 oglądało 1,02 mln widzów, a starcie ośmiu komitetów wyborczych 735 tys. widzów. Debaty te organizowane były przez stacje TVN, TVP i Polsat a prowadzone były przez Justynę Pochanke, Grzegorza Kajdanowicza, Dianę Rudnik, Piotra Kraśko, Dorotę Gawryluk i Jarosława Gugałę.

W piątek TVN24 przez cały dzień podsumowywało kampanie wyborczą. Wielu relacji nie zabrakło w specjalnym wydaniu „Dnia na żywo” prowadzonym przez m.in. Dagmarę Kaczmarek-Szałkow czy specjalnym, dwugodzinnym wydaniu „Faktów po południu” prowadzonych przez Radosława Mroza. O godz. 20:00 przez 4 godziny trwał finalny program specjalny „Czas Decyzji” prowadzony przez Katarzynę Zdanowicz i Konrada Piaseckiego ze wsparciem Aleksandry Janiec.

Najważniejszym wydarzeniem ( i to nie tylko medialnym) był jednak Wieczór Wyborczy #CZASDECYZJI. O godz. 19:20 rozpoczął się program specjalny będący rozszerzeniem „Faktów” który poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. Po 19:30 prowadzenie programu przejęli Marta Kuligowska oraz niepojawiający się od 4 lat na antenie TVN24 Jakub Porada. Para ta przedstawiała nam zakulisowe przygotowania do Wieczoru Wyborczego, który rozpoczął się o 20:45, a który poprowadzili Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Monika Olejnik, Małgorzata Łaszcz, Marcin Żebrowski i Piotr Jacoń. Z danych Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że TVN24 pomiędzy godz. 20:00 a 1:45 oglądało 645 tys. widzów.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się