"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Taniec z gwiazdami" - to już 10 lat!

16 kwietnia 2005 roku, sobota, godzina 21:00. Ruszyła 1 edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawiło się 8 par, a widzów przywitali Hubert Urbański i Magda Mołek. Po 10 latach wiele się zmieniło. Program zmienił stację na Polsat, godzinę emisji na piątek (a wcześniej na niedzielę), a także kilkukrotnie prowadzących. W 10 rocznicę emisji 1 odcinka podsumujemy wszystkie lata trwania programu.

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2005 roku, kiedy w TVN zadebiutowała 1 edycja "Tańca z gwiazdami". Program był wtedy emitowany w soboty o 21:00, zaraz po serialu "Kryminalni". Polska wersja "Dancing with the Stars" od razu zyskała sporo widzów. 1 odcinek obejrzało 2,8 mln widzów, ale widownia stale rosła - finałowa rozgrywka przyciągnęła już 3,8 mln Polaków. Zasady widowiska były łatwe - w kolejnych odcinkach gwiazdy wykonywały nową choreografię, a czteroosobowe jury oceniało ich w skali od 1 do 10. Na wyniki wpływ mieli także widzowie. Wtedy w programie wystąpiło jedynie 8 uczestników - wśród nich gwiazdy "Na Wspólnej" - Anna Korcz, czy Robert Kudelski, ale także Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Carlos, czy Andrzej Nejman. W finale znaleźli się zaś Olivier Janiak i Kamila Kajak oraz Witold Paszt i Anna Głogowska. 1 odsłonę show wygrał dziennikarz TVN. Pierwsze historyczne cztery "10" zdobyła zaś Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Hakielem za paso doble - edycję później aktorka zastąpiła Magdę Mołek w roli prowadzącej.

2 edycja wystartowała już jako hit stacji. Program przeniósł się na niedzielne wieczory, a liczbę par zwiększono do 10. Na swoim miejscu pozostali jurorzy (Beata Tyszkiewicz, Piotr Galiński, Zbigniew Wodecki i Iwona Pavlović) oraz Hubert Urbański. Od samego początku w gronie faworytów były tylko dwa nazwiska - Katarzyna Cichopek i Małgorzata Foremniak. Finalnie wygrała gwiazda "M jak miłość" pokonując między innymi Piotra Gąsowskiego, Patrycję Markowską, Kubę Wesołowskiego, czy Pawła Deląga. Do dziś 2 odsłona show uznawana jest za najbardziej rozkochaną - zwyciężczyni show wyszła za mąż za swojego partnera tanecznego Marcina Hakiela, a Piotr Gąsowski do tej pory jest w związku z Anną Głogowską. Dość długo parą byli także Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Liczne romanse i zacięta rywalizacja dały efekty - finałowy odcinek obejrzało aż 7,7 mln widzów, co jest absolutnym rekordem wszystkich edycji. Średnia edycji wyniosła zaś ponad 5 mln widzów.

Kolejne dwie edycje był równie huczne i spektakularne co druga. Wystąpili w nich między innymi Joanna Koroniewska, Joanna Jabłczyńska, Marcin Mroczek, Maria Wiktoria Wałęsa, Przemysław Sadowski, Joanna Liszowska oraz Aneta Kręglicka. W 3 edycji w finale zwyciężył Rafał Mroczek z Anetą Piotrowską pokonując Aleksandrę Kwaśniewską i Rafała Maseraka. Edycję później wygranymi okazali się Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, którzy pokonali Petera Lucasa i Dominikę Kublik-Marzec. Również czwarta odsłona przyniosła kolejne "dziecko Tańca z gwiazdami" - finalista Peter Lucas związał się bowiem z producentką show Agnieszką Konecką, z którą mają dziecko. Zarówno 3 jak 4 odsłona notowały rekordowe wyniki oglądalności. Większość epizodów oglądało po 6-7 mln widzów, a średnie edycji wyniosły kolejno 6,7 i 6,3 mln widzów.

Na fali popularności TVN zorganizował również w 2006 roku "Finał Finałów", który był częścią "Sopot Festival" (4 dzień Festivalu, poniedziałek). Na deskach Opery Leśnej pojawili się finaliści pierwszych 3 edycji show. Każdy zaprezentował od 2 do 5 pokazów konkursowych. W decydującej rundzie najlepsi okazali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy pokonali Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską.

Kryzys nadszedł w 5 odsłonie. Otwarcie mówiono nawet, że kolejnej już nie będzie. Mimo, że widownia spadła do poziomu 5 mln widzów, show nadal był niezwykle popularny. Wygrał ją Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak, dla której było to już drugie zwycięstwo. Aktor okazał się lepszy od Ivana Komarenko, Kasi Tusk, Ewy Wachowicz, Omeny Mensah, czy Anny Samusionek.

Zaraz po finale 5 edycji programu odbył się specjalny odcinek "Najpiękniejsze tańce", w którym 6 gwiazd zaprezentowało najlepsze tańce ostatnich 3 edycji. Na parkiecie pojawili się Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Liszowska, Przemysław Sadowski, Kinga Rusin oraz Krzysztof Tyniec. Najlepsza okazała się rumba w wykonaniu Kingi Rusin i Stefano Terrazzino. Do tego swój show dali jurorzy, których ocenili Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki i Kazimiera Szczuka.

Po średnio przyjętej 5 odsłonie nadszedł czas na wielkie zmiany. Zmiany krótkotrwałe - 6 edycja miała być bowiem ostatnią i tak też ją reklamowano. Zwiększono liczbę uczestników do 14, dodano nowe tańce (american smooth, salsa, czy tango argentyńskie), a także zmieniono nieco zasady gry. W pierwszych dwóch odcinkach występowali jedynie kolejno panowie i panie - po raz 1 już w 1 odcinku z rywalizacją żegnała się jedna z gwiazd. Do tego planowano również finał, w którym miały zmierzyć się 3, a nie 2 pary - w trackie edycji jednak z tego pomysłu zrezygnowano (ze względu na skrócenie edycji poprzez rezygnację gwiazd kontuzjowanych). Sporym echem odbiła się również rezygnacja Huberta Urbańskiego z roli prowadzącego. Zastąpił go wtedy Piotr Gąsowski, który wcześniej był uczestnikiem show. Urbański pojawił się jednak w finale programu, gdzie zapowiedziano wtedy wielki powrót "Milionerów".  Kontrowersji nie było końca - po raz pierwszy zamiast córek polityków wystąpili politycy - Krzysztof Bosak oraz Sandra Lewandowska. Głośno komentowano także udział nieznanej wtedy nikomu Isis Gee, którą posądzano o zmianę płci. 6 edycja okazała się być edycją kontuzji - z rywalizacją pożegnać musieli się Jacek Stachursky oraz Halina Młynkowa. Od samego początku w gronie faworytów była jednak całkiem inna obsada - Mateusz Damięcki, Justyna Steczkowska oraz Anna Guzik. Finałowy pojedynek pań przyciągnął aż 6,6 mln widzów - tym samym show powrócił do swojej szczytowej formy. Wygrana Anny Guzik podobnie jak Kingi Rusin była dość szeroko komentowano - obie bowiem nie należały do grona faworytów jury. Mimo to Guzik zebrała dużo większą sympatię widzów niż Daria Widawska, Helena Vondrackova, Jacek Kawalec, Rafał Bryndal, czy Tomasz Kammel. Dodatkowo od tej edycji na stronie internetowej programu można było śledzić na żywo wyniki głosowania telewidzów.

Jednocześnie z 6 odsłoną "Tańca z gwiazdami" wystartował "You Can Dance: Po prostu tańcz", który w kolejnym sezonie miał zastąpić gwiazdorskie popisy gwiazd. Finał 1 edycji "YCD" odbył się symbolicznie w niedzielę po zakończeniu 6 odsłony "Tańca". Zaś w kolejnym tygodniu postanowiono połączyć oba programy - do rywalizacji stanęły 4 pary połączone z najlepszych uczestników "Tańca" i "YCD". W jury zasiedli Agustin Egurolla, Michał Piróg, Iwona Pavlović oraz Piotr Galiński, a show poprowadzili wspólnie Kinga Rusin, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Rywalizację wygrali Anna Guzik w parze z Rafałem Kamińskim.

Już podczas trwania 6 odsłony "Tańca" wiadome było, że program tak szybko się nie skończy. Dużo lepsze wyniki oglądalności przyniosły kolejne edycje. Zarówno 7 jak i 8 odsłona notowały podobne wyniki na poziomie 5 mln widzów. Wśród gwiazd znaleźli się Tamara Arciuch, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Robert Janowski, Sylwia Gruchała, Katarzyna Figura, Małgorzata Socha, Krzysztof Włodarczyk, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Agnieszka Cegielska, Wojciech Łozowski, Marek Kaliszuk, Łukasz Zagrobelny, Anna Popek i Ilona Felicjańska. W finale 7 edycji po raz pierwszy pojawił się sportowiec - Mariusz Pudzianowski, który przegrał jednak z Magdaleną Walach. Z kolei w 8 edycji wygrała Agata Kulesza pokonując Natalię Lesz - dla wielu taki finał być sporym zaskoczeniem - od początku faworytami byli bowiem Żmuda-Trzebiatowska i Andersz.

Specjalny odcinek odbył się również zaraz przed rozpoczęciem ósmej odsłony. 31 sierpnia 2008 roku miało miejsce bicie rekordu Guinnessa na krakowskim runku. Zadanie było jedno - jak największa liczba jednocześnie tańczonych par. Kroków cha-chy uczyli Agustin Egurolla i Iwona Pavlović, co przyczyniło się do pobicia rekordu - na rynku pojawiło się 1635 par. Uczestników rozgrzewali także byli uczestnicy "Tańca" - Anna Guzik, Mariusz Pudzianowski, Isis Gee oraz Tomasz Schimscheiner.

Kolejny kryzys przyszedł podczas 9 edycji programu. Tym razem okazał się dużo większy niż przy 5 odsłonie. Liczbę par zmniejszono do 12, widownia spadła zaś do 3,8 mln widzów. Na parkiecie pojawili się wtedy Anna Nowak-Ibisz, Monika Richardson, czy Weronika Książkiewicz, która już w 1 odcinku zdecydowała się opuścić program. W finale znaleźli się Bartek Kasprzykowski i Dorota Gardias. Po raz pierwszy w historii programu obie pary zdobyły maksymalną liczbę 120 punktów w finale (wcześniej udało się to Krzysztofowi Tyńcowi, Justynie Steczkowskiej i Magdalenie Walach). Ostatecznie wygrała Dorota Gardias i Andrej Mosejciuk. Również ta edycja przyniosła kolejne taneczne związki. Łukasz Czarnecki związał się z modelką Francys Sudnicką, z którą ma dziecko. Z kolei zwycięzca 9 odsłony Andrej Mosejciuk jest w związku z tancerką Kamilą Kajak.

Sezon później znów postanowiono ratować program. W jubileuszowej 10 edycji postawiono na najgłośniejsze nazwiska - Radosław Majdan, Weronika Rosati, Otylia Jędrzejczak, Grażyna Wolszczak, czy Zygmunt Chajzer. Od początku rywalizacja toczyła się jednak między 2 paniami - Nataszą Urbańską i Anną Muchą. Na zmianę wygrywały kolejne odcinki, a każda z nich zdobyła rekordową liczbę "40" (każda 11 razy). Finałową walkę obejrzało aż 6,2 mln widzów - tym samym program ponownie powrócił na szczyt. Decyzją widzów wygrała Anna Mucha stosunkiem głosów 50,01% do 49,99%.

Kolejne dwie edycje radziły sobie podobnie jak 7, czy 8 edycja notując średnio 4-5 milionową widownię. Liczbę par w 12 edycji ponownie zwiększono do 14. Na parkiecie w 11 i 12 odsłonie zaprezentowali się między innymi Edyta Górniak, Andrzej Gołota, Dorota Zawadzka, Robert Korzeniowski, Olga Bołądź, Katarzyna Grochola, Łukasz Mróz, Przemysław Saleta, Aleksandra Szwed, Patricia Kazadi, czy Anna Kalata. 11 edycja okazała się równie przykra, co 6 - z programu zrezygnować musiały aż 2 pary - najpierw Artur Barciś, a tydzień później z powodu ciąży Oceana, która od początku notowała rekordowe oceny jurorów (Piotr Galiński każdy z jej tańców ocenił na 10). W finale 11 odsłony zmierzyli się Katarzyna Glinka oraz Julia Kamińska - lepsza okazała się gwiazda "BrzydUli". Z kolei finał 12 edycji był równie zaskakujący, co ósmej. Ponownie znaleźli się w nim uczestnicy nie zaliczali do grona faworytów - Paweł Staliński i Monika Pyrek, która wygrała program.

Po 12 edycji zdecydowano się na przerwę. Wiosną 2011 roku w miejscu "Tańca" pojawił się "X Factor" notując podobne wyniki, co taneczny program. Jesienią na anteny powróciła jednak taneczna rywalizacja w mocno zmienionym składzie. Miejsce Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego po 12 edycjach zajęli Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz. Z kolei Katarzynę Skrzynecką zastąpiła Natasza Urbańska, finalistka 10 edycji. Głośno było też za sprawą uczestników - tym razem wśród gwiazd pojawiło się więcej osób z rodzin znanych celebrytów, niż samych gwiazd. Na parkiecie tańczyli między innymi Marta Krupa (siostra Joanny Krupy), Zbigniew Urbański (były mąż Katarzyny Skrzyneckiej), Stanisław Karpiel-Bułecka (bratanek Sebastiana), czy Weronika Maczuk (była żona Cezarego Pazury). Oprócz nich tańczyli też Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikoska oraz Katarzyna Pakosińska. Po raz pierwszy od czasów 5 edycji w finale znalazło się 2 panów - Bilguun Ariunbaatar i Kacper Kuszewski. Lepszy okazał się aktor serialu "M jak miłość". Po zmianie jury zmieniły się też noty - 13 edycja odnotowała rekordowe niskie oceny. Zaledwie 13 punktów w 1 odcinku zdobył Zbigniew Urbański zaliczając przy tym dwie "jedynki". Do jego rezultatu dołączył później dwukrotnie Michał Szpak, którego występ w programie był szeroko komentowany w sieci. 13 edycja zanotowała spadek oglądalności do poziomu 4 mln widzów - mimo to nadal radziła sobie dobrze w swoim paśmie.

Jeszcze przed 13 odsłoną show, w czerwcu w 2011 roku odbył się specjalny odcinek "Taniec konta Dance", gdzie zmierzyli się tancerze "Tańca z gwiazdami" i uczestnicy "You Can Dance". W pojedynku ocenianym przez Michała Piróga, Piotra Galińskiego i Maję Sablewską lepsi okazali się tancerze "Tańca" prowadzenie przez Rafała Maseraka.

TVN zapowiadał, że program powróci na antenę. Jego miejsce rok później zajął jednak "MasterChef". Do powrotu wyraźnie przymierzano się w 2013 roku - wiele gwiazd informowało wtedy o zaproszeniu do programu - wśród nich Agnieszka Szulim, czy Magda Gessler. Nieoczekiwanie z początkiem 2014 roku poinformowano, że 14 edycja "Tańca z gwiazdmai" odbędzie się w Polsacie. Wtedy w programie dokonała się prawdziwa rewolucja. Prowadzącymi zostali Krzysztof Ibisz oraz zwyciężczyni 13 odsłony Anna Głogowska. Do jury powróciła Beata Tyszkiewicz, obok której zasiadła Iwona Pavlović. Do pań dołączyła dwójka nowych jurorów - Andrzej Grabowski i Michał Malitowski, który wcześniej oceniał tancerzy w "Got to Dance. Tylko taniec". Nie zmieniło się jedno - na parkiecie nadal królowały gwiazdy - a tych, bo kilku sezonach przerwy zrobiło się bardzo wiele. W 14 odsłonie wystąpili między innymi Natalia Siwiec, Antoni Królikowski, Piotr Gruszka, Dawid Kwiatkowski, Karolina Szostak, Jacek Rozenek i Rafał Brzozowski. W finale znaleźli się jednak Aneta Zając i Joanna Moro. Finałowe starcie okazało się też dogrywką dla tancerzy. Po raz drugi w historii znaleźli się w nim wspólnie Rafał Maserak i Stefano Terrazzno. Do tego każdy z nich miał na koncie po 2 zwycięstwa. Tym razem lepszy okazał się Stefano wygrywając z gwiazdą "Pierwszej miłości" Anetą Zając. 14 edycja przyniosła też nowości w programie - pojawiły się nowe tańce konkursowe jak charleston, czy swing. Do tego po raz pierwszy w Polsce gwiazdy tańczył fushion - połączenie dwóch stylów tanecznych w jednej choreografii. Mimo przeniesienia pory nadawania na piątek widownia dopisała - program oglądało średnio 3,5 mln widzów.

15 edycja była pewniakiem. Na parkiecie zobaczyliśmy Marcelinę Zawadzką, Martę Wierzbicką, Honoratą Skarbek, Mateusza Banasiuka, Jana Melę, czy Michała Koterskiego. W finale ponownie wygrał Stefano Terrazzino - tym razem w parze z Agnieszką Sienkiewicz pokonując tym samym Annę Wyszkoni i Jana Klimenta. W 15 edycji po raz pierwszy pojawiło się aż tyle zmian - w jednym z odcinków gwiazdy zamieniły się partnerami, w innym podzieliły się na dwie drużyny wykonując wspólne i oceniane tańce. Do tego pojawiły się maratony taneczne, a także nowe tańce jak bollywood, hip hop, czy taniec współczesny, a ostatnio nawet krakowiak i taniec góralski. W półfinale po raz pierwszy odbyła się za to dogrywka. Widownia 15 odsłony była podobna do poprzedniej - finałowy odcinek obejrzało jednak aż 4,5 mln widzów.

10 lat na antenie przyniosło popularność nie tylko gwiazdom, ale i tancerzom. Wiele z nich jest obecnie bardziej znana od swoich partnerów w programie. Sporą popularność zebrała Edyta Herbuś, która tańczyła 2 i 4 edycji (z Kubą Wesołowskim i Marcinem Mroczkiem). Po zakończonej 4 edycji zdecydowała się jednak na udział w konkurencyjnym "Jak Oni Śpiewają" - mimo słabych ocen zajęła tam 4 miejsce. Do tego wystąpiła w kilku polskich serialach - wśród nich "Na Wspólnej" i "Tylko miłość". W późniejszych latach prowadziła "Przebojowe dzieci" w Polsacie, a także zasiadała w jury "Królach densfloru".

Swoją karierę pozataneczną rozwijała też Ewa Szabatin spełniając się jako projektantka mody. Do tego wzięła udział w "Rankingu Gwiazd" Polsatu. Swoje 5 minut u konkurencji przeżyli też Żora Koroliow śpiewając w "Jak Oni Śpiewają", a także Robert Kochanek występując w "Tylko nas dwoje". Z kolei Michał Skawiński wziął udział w "Big Brother Vip".

Z muzyką eksperymentował również Stefano Terrazzino, któremu udało się nawet wydać płytę i nagrać wspólny utwór z Justyną Steczkowską. Do tego można go było oglądać w serialach "Samo życie" i "Na Wspólnej", a także w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W programie kilkukrotnie wystąpili też tancerze już wcześniej znani publiczności. W 7 edycji wzięła udział finalistka 1 edycji "You Can Dance" Anna Bosak, która partnerowała Robertowi Janowskiemu. Z kolei w 12,14 i 16 edycji pojawił się Tomasz Barański, znany z tego samego programu. Sporym zaskoczeniem był natomiast udział w 15 edycji Agnieszki Kaczorowskiej, znanej z serialu "Klan". Wraz z Rafałem Maślakiem zajęła 6 miejsce.

Udział w programie niejednokrotnie był początkiem rozwoju kariery dla wielu gwiazd. Po udziale w "Tańca" niesłabnącą popularnością cieszyła się Aleksandra Kwaśniewska, która przez kilka sezonów prowadziła kulisy programu, a także wystąpiła w show "Ranking Gwiazd". Z kolei Kasia Tusk jest autorką jednego z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce.

Udział w "Tańcu" pozwolił też na występ Isis Gee w Eurowizji. Sympatię jaką zdobyła na parkiecie przełożyła się na wybranie jej jako reprezentantkę  w Europejskim Konkursie.

Ale prawdziwe sukcesy na Eurowizji odnieśli Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem i Marcin Mroczek z Edytą Herbuś. To oni reprezentowali Polskę w dwóch pierwszych i niestety jedynych Konkursach Tanecznej Eurowizji zajmując kolejno 4 i 1 miejsce.

Kariera aktorska po udziale w "Tańcu" rozkwitła zdecydowanie w przypadku Olgi Bołądź, czy Agaty Kuleszy - obie grają obecnie w nagradzanych i chętnie oglądanych produkcjach filmowych jak "Ida", "Służby specjalne", "Róża", "Sala samobójców", czy "Nad życie".

Niejednokrotnie udział w "Tańcu" wiązał się z udziałem w "You Can Dance". Pierwszą prowadzącą "YCD" została zwyciężczyni 4 edycji "Tańca" - Kinga Rusin. Weronika Marczuk zasiadająca wtedy w jury wzięła zaś udzial w 13 odsłonie zajmując 3 miejsce. Z kolei Anna Mucha, zwyciężczyni 10 edycji zastąpiła Marczuk w jury "YCD" w 5 odsłonie. Sezon później jej miejsce zajęła Kinga Rusin, a w roli prowadzącej pojawiła się Patricia Kazadi, która w "Tańcu" zajęła 4 miejsce. .

Zarówno dla Rusin, Kazadi jak i Muchy udział w "Tańcu" okazał się opłacalny. Kazadi oprócz "YCD" prowadziła 2 edycje "X Factora", a także Sylwestra TVN. Anna Mucha zagrała główną rolę w serialu "Prosto w serce", a Kinga Rusin do dziś jest jedną z głównych gwiazd stacji - oprócz "DDTVN" prowadziła między innymi finały "Bitwy o dom", czy "Top Model".

Po udziale w programie swoje autorskie audycje w TVN Style otrzymały Anna Nowak-Ibisz ("Pani Gadżet"), czy Katarzyna Pakosińska ("Pakozetka"). Z kolei Iwona Pavlović i Piotr Gąsowski prowadzili wspólnie w TTV show "Zakręceni", gdzie przypominano znane z programu występy, a także uczono widzów podstawowych kroków tańca. Swoje 5 minut otrzymywały też gwiazdy prowadząc "Kulisy Tańca z gwiazdami" - przez wiele sezonów prowadzącymi byli między innymi Anna Guzik, Aleksandra Kwaśniewska, czy Bilguun Ariunbaatar.

Polacy tańczyli jednak nie tylko w Polsce. Największy sukces osiągnął Marcin Mroczek, który został zwycięzcą 3 edycji ukraińskiego "Tańca z gwiazdami". W aż 10 sezonach amerykańskiej wersji show wystąpiła tancerka Edyta Śliwińska tańcząc między innymi z Jasonem Taylor'em (2 miejsce), George'm Hamiltonem, czy Joey'em Lawrence'm (3 miejsce). Spory sukces osiągnęła też Joanna Krupa, która w 9 edycji amerykańskiej wersji show zajęła wysokie 4 miejsce tańcząc z najbardziej utytułowanym tancerzem w historii programu - Derek'iem Hough'em. (5 wygranych). Na eksport poszli też nasi tancerze - Stefano Terrazzino tańczył w 4, 5 i 6 edycji niemieckiej wersji show - "Let's Dance". Z kolei Jan Kliment zajął 2 miejsce w 3 edycji czeskiej wersji show.

Mimo upływu 10 lat program wciąż ma swoją wierną widownię. Obecnie w emisji jest 16 sezon programu, w którym podziwiać można między innymi Tatianę Okupnik, Ewę Kasprzyk, czy też Adę Fijał. My życzymy więc sukcesu kolejnych edycji.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się