"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Stacje  »  Kanały tematyczne ITI Neovision

„Kanały tematyczne to perełka w naszej ofercie programowej. Zainteresowania abonentów, ich pasje i sposoby spędzania wolnego czasu to strategiczny element nc+. Jeżeli możemy pomagać im w rozwijaniu nawet najbardziej nieprawdopodobnych pasji, to znaczy, że naprawdę na nowo definiujemy rozrywkę” – mówi Christian Anting, ówczesny Wiceprezes ds. Programowych nc+.

Polski kanał filmowy, nadający filmy i seriale z całego świata od klasyki, kino kultowe i niezależne po nowości. Prócz tego w stacji pojawiają się reportaże i magazyny dotyczące kinematografii oraz wywiady z aktorami. Nadawanie rozpoczął 16 kwietnia 1999 roku.

Kanał dokumentalny, w którym pokazywane są najlepsze produkcje z całego świata. Kanał rozpoczął nadawanie 4 grudnia 1996 roku i jest nieprzerwalnie nadawany do dziś. Większość filmów emitowanych w PLANETE+ to premiery – filmy i programy, które nie były dotąd pokazywane przez żaden inny kanał telewizyjny w Polsce. 

Pierwszy polski kanał kulinarny, który ruszył 30 września 2006 roku. Jest to prawdziwa gratka dla amatorów i pasjonatów kuchni. Specjalnością stacji są autorskie programy z udziałem ekspertów i entuzjastów gotowania.

Jedyna polska telewizja, która dostarcza inspiracji dla domu i ogrodu. Kanał nadawany jest od 20 września 2008 roku. W licznych autorskich programach i najlepszych produkcjach zagranicznych pokazuje najnowsze trendy branży wnętrzarskiej i architektury, sprawdzone rozwiązania i nowinki.

MiniMini+ to telewizja bezpieczna, wolna od agresji i przemocy - jest to kanał wysoko ceniony przez ekspertów dziecięcych. Prezentuje wartościowe animacje ze światowych wytwórni oraz klasykę polskiej animacji, z których wiele dostępnych jest z tłumaczeniem migowym oraz audiodeskrypcją. Kanał produkuje też własne programy edukacyjne. Nadawanie rozpoczął 20 grudnia 2003 roku.

teleTOON+ to jedyna polska telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje. Kanał rozpoczął nadawanie 1 października 2011 roku.

nSport+ to sportowy kanał, który jako pierwszy w swym gatunku ruszył w technologii HD. Nadaje od 2006 roku. Początkowo był stacją sportowo-publicystyczną. Obecnie jest uzupełnieniem oferty Canal+Sport, z tym, że dostępny w podstawowych pakietach, bez dodatkowych opłat. Więcej o kanale czytaj tutaj.

HYPER+ to blok programowy nadawany od 1 września 2001 roku do 30 czerwca 2014 roku. Blok HYPER+ poświęcony był tematyce gier wideo i nowych technologii. Na jego ramówkę składały się programy autorskie, przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Cyklicznie pojawiały się też najświeższe newsy z branży komputerowej oraz relacje z najważniejszych imprez gier, zawodów, targów etc. Nadawał od 1 września 2001 roku do 30 czerwca 2014 roku, początkowo jako pasmo na kanale MiniMax, potem na kanale ZigZap aż w końcu na kanale teleTOON+. Obecnie programy z dawnego pasma HYPER+ wcielone zostały w stację teleTOON+, gdzie można je teraz oglądać.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się