"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

To był "Wielki mecz"

To było wyjątkowo emocjonujące spotkanie. Było wiele akcji i okazji do strzelenia pięknego gola. Emocji dodał sam premier Donald Tusk, strzelając gola już w drugiej minucie meczu. Arbiter spotkania Magdalena Figura, uznała jednak ten strzał za spalony. Do przerwy wynik meczu się nie zmienił i było 0:0. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Gwiazd TVN.

Jedynego gola dla polityków strzelił Cezary Kucharski. Dla ekipy TVN strzelili Robert Stockinger, syn Tomasza Stockingera  i poseł Matuszewski strzelając gola samobójczego po akcji Rafała Maseraka. Donald Tusk, próbował dwa razy, lecz za każdym razem sędzia uznawała to za spalony.

Mecz komentował Tomasz Zimoch z Programu I Polskiego Radia. Spotkanie prowadziły Patricia Kazadi, Tatiana Okupnik i Omenaa Mensah. W trakcie transmisji w TVN na murawie wystąpiła również Oceana z hitem „Endless Summer” i Tatiana Okupnik z Dawidem Podsiadło w piosence „Tu i teraz”. Nie zabrakło prezes fundacji TVN, Bożeny Walter.

Wśród Gwiazd TVN wystąpili, m.in. kapitan Kamil Durczok, Sergiusz Ryczel, Grzegorz Kajdanowicz, Paweł Łukasik, Billguun Ariunbaatar, Dariusz Prosiecki, Tomek Szczepanik, Paweł Małaszyńki, Tomasz Zubilewicz i wielu, wielu innych.

Politycy wszystkich opcji tym razem nie przeciwko sobie, a razem przeciwko TVN. A byli to m.in. kapitan Donald Tusk, Ryszard Kalisz, Adam Hoffman, Wojciech Olejniczak, Roman Kosecki,  Ireneusz Raś, Tomasz Rząsa i wielu, mniej lub bardziej znanych twarzy.

Na widowni obecni byli m.in. polscy olimpijczycy, gwiazdy seriali, np. Alan Andersz, czy też Monika Olejnik i Olivier Janiak.

Poniżej, prezentujemy małą fotorelację ze spotkania, dzięki uprzejmości użytkownika Dijon z forum tvnfakty.pl i jego kolekcji http://zaptv.minus.com/ 

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się