Oglądalność (procentowe udziały w rynku) w tygodniu 23.02 - 01.03 - grupa 4+ - TVN - 11,23 (+0,27); TVN7 - 3,50 (+0,24); TVN24 - 2,68 (=0,00); TTV - 1,42 (+0,06). Dane: Nielsen Audience Measurement • Oglądalność (procentowe udziały w rynku) w tygodniu 23.02 - 01.03 - grupa 16-49 - TVN - 12,98 (+0,63); TVN7 - 3,34 (+0,16); TVN24 - 1,96 (-0,17); TTV - 1,69 (+0,06). Dane: Nielsen Audience Measurement • "Piekielny hotel" oraz "Żony Hollywood" od połowy marca w TVN - program Małgorzaty Rozenek premierę będzie mieć 15 marca o godz. 18:00, a "Żony Hollywood" następnego dnia o 22:30 • "Debata Faktów" - jest to nowy program TVN24 prowadzony przez prezenterów "Faktów po Faktach". Emitowany jest w ostatni piątek miesiąca o godz. 19:25 i trwa 1,5 godziny

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Program do PIT 2013
pobierz i wypełnij swój PIT 37
Artykuły dla mam i dzieci - producent
Laktatory, pieluszki, butelki
Hotel ZAMEK RYN****
Legendarna Gościnność
gotowe projekty domów
szeroki wybór najlepszych projektów domów gotowych od architektów
Hotel Natura Residence**** Business&SPA
Zaprasza na Sylwester 2014/2015
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
Nowoczesne meble
Hokery, krzesła, fotele, ściany pikowane oraz meble do hoteli.
Mareo Cigarette
Elektroniczne papierosy, liquidy i akcesoria. Autoryzowany dystrybutor eBull Polska.
Hotel Ventus Natural & Medical SPA **** w Gołdapi
w góry na mazury, czyli ferie dla narciarzy
Park Hotel**** KUR & SPA Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2013 rok

Sekielski odchodzi z TVN24!

Tomasz Sekielski złożył wypowiedzenie i wkrótce rozstanie się z TVN24 - taką informację podał przed chwilą portal rp.pl. Z informacji portalu wynika, że za namową dyrektora TVP1, Piotra Radziszewskiego, Tomasz Sekielski zdecydował się na opuszczenie Grupy TVN, w której pracował od początku jej istnienia. W TVP Sekielski ma poprowadzić własny program.

Tomasz Sekielski spotkał się z zespołem programu "Czarno na białym" i zakomunikował mu koniec współpracy - poinformował portal rp.pl pracownik TVN24. Informację potwierdziły jeszcze dwa niezależne źródła. Według niektórych informacji, po upływie 9-miesięcznego okresu wypowiedzenia, Sekielski ma poprowadzić w TVP własny program publicystyczny.

Sekielski “oddalał się” od TVN…

Piotr Radziszewski - który według informacji medialnych miał negocjować przejście do TVP z Tomaszem Sekielskim - w latach 1997-2005 był szefem informacji w TVN i bliskim współpracownikiem Tomasza Lisa. Lis był z kolei był szefem “Faktów” TVN i przełożonym  Tomasza Sekielskiego. Nazywał wówczas Sekielskiego swoim najlepszym reporterem politycznym.

Wkrótce po tym, jak w 2004 roku ze stacji został wyrzucony Tomasz Lis, również Piotr Radziszewski podjął decyzję o odejściu z TVN. Nieoficjalnie mówiło się wówczas, że grupa najważniejszych reporterów “Faktów” poważnie rozważa odejście z TVN. W tej grupie miał być także Tomasz Sekielski, który jednak w TVN ostatecznie pozostał, ale nie był już reporterem w “Faktach” kierowanych przez Kamila Durczoka.

- Żałuję, że Tomasz Lis musiał odejść z "Faktów". Żałuję mimo to, że gdyby był, to pewnie nie miałbym swojego programu. Tomasz Lis jest urodzony do bycia anchormenem programu informacyjnego. Myślę, że mógł jeszcze wiele wymyślić, osiągnąć, jako prowadzący "Fakty". I żałuję z tego powodu, że go nie ma. Więcej nic nie powiem o tamtych wydarzeniach - mówił Tomasz Sekielski w wywiadzie dla serwisu tvnfakty.pl w grudniu 2010 roku. Dopytywany o szczegóły zdradził: - Byłem gotowy wówczas odejść z "Faktów" (…). Myślę, że następnego dnia po odejściu Lisa większość zespołu była gotowa odejść.

W trakcie tej rozmowy dopytywaliśmy Tomasza Sekielskiego, czy nie stracił wówczas zaufania do władz TVN: - To był bardzo nerwowy okres. Nie mogę więcej powiedzieć.

Biorąc pod uwagę fakt, że Tomasz Sekielski wypowiadał te słowa jeszcze jako gwiazda TVN (prowadził wówczas program “Teraz My”), brak zaprzeczenia na pytanie o nadwyrężone zaufanie do władz stacji, można interpretować jako potwierdzenie tej tezy. Wydaje się, że po wyrzuceniu Tomasza Lisa z TVN, Sekielski nie czuł się już tak samo dobrze w stacji. Przez pewien czas prowadził w TVN24 program “Prześwietlenie”, następnie w TVN “Teraz My”, które mimo późnej pory nadawania miało stosunkowo duże udziały w rynku. Ostatnio Tomasz Sekielski tworzył program “Czarno na białym” nadawany w TVN24 po “Kropce nad i”. Program zyskiwał przychylne opinie widzów. W międzyczasie nagrał także film dokumentalny “Władcy Marionetek”.

W środowisku medialnym nieoficjalnie plotkuje się o tym, że Piotr Radziszewski składał propozycje przejścia do TVP szerszej grupie dziennikarzy TVN. Na razie bezskutecznie.

W górę
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość
Joanna Kryńska

Jak czegoś bardzo chcesz i próbujesz, to nie ma takiej możliwości ...

08.12.2012
Czytaj całość

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się