"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Trzy serialowe premiery wiosną

W marcu na antenie TVN będzie można oglądać aż trzy premierowe transze seriali, które stacja już wcześniej emitowała. Pojawi się ostatnia, IV seria "Przepisu na życie", trzecia odsłona "Prawa Agaty" i drugi sezon jesiennej nowości - serialu "Lekarze". Powrócą też dwa programy talent-show. Co jeszcze zobaczymy wiosną?

Po półrocznej przerwie TVN znów będzie emitować serial na podstawie scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej, "Przepis na życie". Ostatnia, czwarta seria produkcji, której akcja została częściowo przeniesiona do Toskanii, pojawi się w marcu. Nie wiadomo jeszcze, w jakim paśmie będzie pokazywana - w wiosną 2011 roku serial emitowano w niedziele, tuż po "X Factor", następnie przez dwa sezony "Przepis na życie" można było oglądać we wtorkowe wieczory, przed show Kuby Wojewódzkiego. Jesienią to pasmo zajmowało "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant, którego trzecia transza również będzie emitowana od marca, a prace na planie zaczną się na początku grudnia. Na antenę wróci również nowy hit stacji - "Lekarze". Produkcja z Magdaleną Różczką i Pawłem Małaszyńskim będzie nadal emitowana. Zakończono już prace na planie II serii, natomiast obecnie pisany jest scenariusz do trzeciej transzy serialu.

Wiosną będą kontunowane również seriale "Ukryta Prawda" (obecnie emitowane są powtórki) i "Na Wspólnej", który nie będzie miał zimowej przerwy. Nie wiadomo, czy jakiś serial zastąpi "Julię", której ostatni odcinek zostanie wyemitowany 14 grudnia. Prasa spekuluje, że od marca miejsce produkcji z Julią Rosnowską i Krystianem Wieczorkiem zajmie "Danie Dnia" serial, do którego scenariusz napisała Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli.

Wiosną na antenę TVN powróci talent-show "X Factor". Według stacji nie zajdą żadne zmiany w jury (Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil), ale zmieni się prowadzący - Jarosław Kuźniar, który był gospodarzem dwóch pierwszych edycji programu zrezygnował z dalszego udziału w show. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi. Pierwsza edycja "X Factor" była emitowana wiosną 2011 roku, w niedzielne wieczory, zaś druga, rok później, w soboty o 20:00. Po długiej przerwie, spowodowanej wycofaniem głównego sponsora - Procter & Gamble, na antenę wróci "Top Model - Zostań modelką!". III transza show, którego gospodynią jest Joanna Krupa, wystartuje w marcu. Pojawi się nowa jurorka - Karolinę Korwin Piotrowską zastąpi znana w świecie mody producent i choreograf pokazów, Katarzyna Sokołowska.

Od marca pojawią się również kolejne odcinki "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler, program "Kuba Wojewódzki", oraz, poraz pierwszy wiosną, "Ugotowani". Dotychczas program był emitowany jedynie jesienią. W IV serii "Ugotowanych" zobaczymy m.in. uczestników z Londynu. Do ramówki wracają również "Surowi Rodzice". Od marca będzie można oglądać także III sezon "Perfekcyjnej Pani Domu".

Nie wiadomo wciąż czy wiosną pojawi się VIII seria "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Początkowo spekulowano, że produkcja tanecznego show będzie zakończona, później pojawiły się pogłoski, że "YCD" będzie emitowane już wiosną. Póki co, nie ma oficjalnego stanowiska stacji, nie poinformowano również o datach castingów.

Na sezonową przerwę wybiera się jesienna nowość, "MasterChef" oraz "Mam talent!". Oba programy wrócą jesienią 2013 roku.


W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się