Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

TVN24 BIS

TVN24 BIS - drugi informacyjny kanał Grupy TVN, skupiający informacje międzynarodowe i biznesowe.

1 stycznia 2014 roku równo o północy nadawanie rozpoczęła nowa stacja Grupy TVN, powstała w wyniku przekstałcenia stacji TVN CNBC, która to po ponad 6 latach, zakończyła z końcem 2013 roku nadawanie. Telewizja TVN CNBC (dawniej: TVN CNBC Biznes) skupiała się głównie na informacjach ze świata biznesu. TVN24 BIS (przez pierwsze 2 lata nadawania TVN24 Biznes i Świat) jest z kolei kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej, posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi. Widzowie otrzymują przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy analizują, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków.

Stacja w zakresie nadawania nie współpracuje już z CNBC Europe jak jej poprzednik, czyli TVN CNBC. W doborze informacji ze świata pomaga CNN, z którym TVN24 nawiązało współpracę w 2013 roku. Wśród czołowych twarzy stacji są takie osoby jak Piotr Kraśko, Patrycjusz Wyżga, Mateusz Walczak, Robert Stanilewicz, Jan Niedziałek, Marek Tejchman i Michał Sznajder oraz Ewa Ewart, Katarzyna Werner, Kamila Kalińczak, Katarzyna Karpa-Świderek, Agata Zamęcka i Monika Tomasik. Szefem redakcji biznesowej jest Rafał Wojda, zaś szefem redakcji zagranicznej Jacek Stawiski. Redaktorem naczelnym kanału jest Adam Pieczyński, a jego zastępcą jest Sebastian Podkościelny. Wydawcami anteny są Agata Gorgoń i Łukasz Niewola, producentami anteny Aleksandra Czapska, Magdalena Musialak i Piotr Różycki, a sekretarzem redakcji Katarzyna Siwak.

fot. TVN

Uruchomienie TVN24 Biznes i Świat jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści o tematyce międzynarodowej. Coraz większa grupa widzów dostrzega, jak istotne są nasze powiązania gospodarcze i polityczne z Europą i resztą świata. Jednocześnie na rynku istnieje luka - media elektroniczne oferują bardzo mało relacji z wydarzeń za granicą podawanych z polskiej perspektywy. TVN24 Biznes i Świat będzie dostarczać widzom najnowsze wiadomości i informacje z rynków finansowych, konkurując z kanałami zagranicznymi, stanowiąc wzór na polskim rynku - powiedział redaktor naczelny stacji, Adam Pieczyński.

Studio TVN24 BIS znajduje się na parterze Media Business Center przy ulicy Wiertniczej w Warszawie.

Mateusz Bugajski
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN