"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

TVN CNBC przechodzi do historii

3 września 2007 roku - startuje nowy kanał Grupy TVN - TVN CNBC Biznes. Kanał pod wodzą Romana Młodkowskiego - telewizja o zarabianiu pieniędzy. Stacja adresowana była do wszystkich widzów, jednak swoje największe grono odbiorców znalazła w specyficznej grupie inwestorów i menadżerów. Stąd też mała widownia stacji, której dziś się kończy historia.

Stacja jak i większość innych projektów miała na osiągnięcie swojej rentowności 2 lata. Nie udało się to w tym okresie, jednak władze TVN widząc potencjał w stacji, przedłużyły ten okres. Udało się po trzech latach, w 2010 roku - roku zmian. Postanowiono wtedy zrezygnować z dopisku „Biznes” i od 30 sierpnia 2010 roku stacja nadawała pod nazwą TVN CNBC. Wtedy na antenie stacji zadebiutowała również nowa oprawa audiowizualna.

W lutym 2013 roku TV Biznes zostało przekształcone w Polsat Biznes i zaczęło notować zdecydowanie lepsze wyniki oglądalności niż TVN CNBC. Władzom TVN musiała zapalić się wtedy czerwona lampka - od maja br. sukcesywnie wprowadzano kolejne oszczędności jak skracanie programu na żywo i redukcję etatów, co doprowadziło również do tego, że wieczorny magazyn „Bilans” produkowała ekipa TVN24. Najbardziej gorąca była końcówka lipca - wtedy ze stacją pożegnało się kierownictwo stacji jak i część dziennikarzy. Wkrótce po tym wiedzieliśmy już, że stacja zostanie przekształcona w nowy kanał - TVN24 Biznes i Świat.

Przez ponad 6 lat nadawania stacji przewinęło się przez nią wiele osobowości - Roman Młodkowski, Marek Wójcicki, Mikołaj Kunica, Robert Stankiewicz, Jolanta Kucharska, Jacek Wic, Błażej Karwowski, Marek Tejchman, Agata Biały-Cholewińska, Katarzyna Karpa-Świderek, Jan Niedziałek, Robert Stanilewicz, Pamela Bem, Rafał Hirsch czy też Patrycjusz Wyżga. Część z tych osób nie jest już związana z Grupą TVN. Wiele z nich jednak dalej pracuje w TVN przy nowym projekcie - TVN24 Biznes i Świat, który startuje równo o północy, 1 stycznia i nowa stacja będzie nadawana w miejsce obecnego TVN CNBC. Tak oto kończy się jedna historia, by na nowo mogła zacząć pisać się kolejna…

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się