"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

TVN Turbo odpala wiosenną ramówkę

Z początkiem marca startuje nowa ramówka TVN Turbo. Na antenie pojawią się trzy premiery: „Ale jazda”, „Lepszy cwaniak” oraz „Jak z niczego zrobić coś”. Nie zabraknie też kontynuacji znanych i lubianych przez widzów programów.

Pierwsza nowość to seria „Ale jazda”, a w niej dziwne, niebezpieczne i często śmieszne przygody na drodze udokumentowane przy pomocy amatorskich kamer. Materiały filmowe skomentują gwiazdy TVN Turbo (m.in. Adam Kornacki, Emil Rau czy Kuba Bielak, Tomasz Kuchar) oraz celebryci (Monika Pietrasińska, Dominika Wodzianka, Radosław Majdan). „Ale jazda” nadawana będzie w niedziele o 17.30. Premiera 1 marca.

W kwietniu zadebiutują kolejne nowe programy. „Lepszy cwaniak” – w którym widzowie dowiedzą się o wszystkich wymiarach oszczędzania oraz o tym jak poradzić sobie ze skomplikowanymi umowami. Z kolei w „Jak z niczego zrobić coś" prowadzący Mateusz Skulimowski zademonstruje, jak w ciekawy i kreatywny sposób można wykorzystać rzeczy, które nas otaczają.

Z nowymi seriami powracają debiutujące jesienią programy: poświęcony tematyce Urban Exploration -  „Wstęp wzbroniony” (2 marca, poniedziałek, godz.22:15), pełen ekstremalnych i widowiskowych testów „K2 – kierowców dwóch” (na antenie od 7 marca, o godz.17:00. Premiera pierwszego odcinka w niedzielę 1 marca, o godz.8:45) oraz „Absurdy drogowe”, w których prowadzący wyruszają tropem nieprawidłowości spotykanych na polskich drogach (1 marca, niedziela, godz. 12:15). W kwietniu powrócą „Gwiazdy czterech kółek” – czyli Patryk Mikiciuk i Rafał Jemielita, którzy opowiedzą o samochodach znanych z filmów.

TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane. Wśród programów pojawią się m.in. nowe odcinki kultowych produkcji: „Automaniak”, „Zakup kontrolowany”, „Legendy PRL-u”, „Emil łowca fotoradarów”, „Będzie pan zadowolony”. „Samochód marzeń: kup i zrób”, „Nowy gadżet”, „Uwaga! Pirat”. Z nowym sezonem  pojawią się także „Top Wings” oraz „Science show”. Poza tym kontynuacja programów obejmuje produkcje informacyjne „Raport Turbo” i interwencyjne „Turbo kamera”, mecze piłki nożnej oraz  zagraniczne filmy dokumentalne emitowane  w nowym paśmie  „Po męsku”.

TVN Turbo to także nowe programy zagraniczne. Na widzów czekają premierowe serie, m.in.: dedykowane broni „Top guns”, naukowe „Bez tajemnic” oraz motoryzacyjne „Kolekcjonerzy aut”, „Zakup niekontrolowany” i „Ekipa garażowa”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się