"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

TVN Turbo z dokumentem

Na wiosnę startuje nowe pasmo w TVN Turbo „Po męsku”. Co tydzień, we wtorki, o godzinie 22.45 widzowie będą mogli oglądać zagraniczne filmy dokumentalne, które przedstawią zainteresowania i pasje bliskie mężczyznom. Pierwszym obrazem z cyklu, będzie pokazany 17 lutego dokument „Testy kierowców niedoskonałych”.

Różnorodność pasma pozwoli każdemu mężczyźnie, a może i niejednej kobiecie, znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie tematów poświęconych motoryzacji, militariom czy niebezpiecznym miejscom, gdzie łatwo o wypadek,  a nawet katastrofę.

– „Filmy dokumentalne , które pojawią się w paśmie to starannie dobrane produkcje, które mamy nadzieję przypadną do gustu wszystkim widzom. Stanowią one uzupełnienie naszej oferty programowej skierowanej do widzów, którzy oczekują konkretnej i praktycznej formy przekazu.” - powiedział Przemysław Kwiatkowski, szef TVN Turbo.

Premierowy film „Testy kierowców niedoskonałych” udowodni, że każda decyzja na drodze może mieć wpływ na przyszłe wydarzenia. Jednym z najczęstszych przyczyn wypadków w Wielkiej Brytanii jest błąd kierującego pojazdem. W dokumencie będziemy obserwować dwójkę brytyjskich kierowców, którzy  biorą udział w szkoleniu na symulatorach. Młodzi kierowcy będą musieli reagować na liczne sytuacje drogowe. Zobaczymy jakie skutki mogą wywołać ich błędne decyzje i jak groźne konsekwencje może mieć moment nieuwagi.

Emisja: „Testy kierowców niedoskonałych", 17.01.2014 r., godzina 22.45

Kolejnym filmem dokumentalnym, który pojawi się w paśmie będzie „Guy Martin: Projekt Spitfire” .

Guy Martin w Polsce głównie znany jako kierowca sportowych motocykli, to prawdziwy pasjonat wszelkich mechanicznych urządzeń. Tym razem podejmie się on renowacji zabytkowego myśliwca pamietającego czasy II wojny światowej. Prace nad zrujnowanym Spitfirem odnalezionym na plaży we Francji, trwały blisko dwa lata. Kamery będą śledzić długotrwały proces przywracania samolotu do stanu, który pozwoli mu na ponowne wzbicie się w powietrze. Widzowie poznają także niezwykłą historię pilotów, którzy latali tą maszyną podczas wojny. Po awaryjnym lądowaniu we Francji zostali uwięzieni w Colditz. Po uwolnieniu trafili do transportu powietrznego członków brytyjskiej rodziny królewskiej, z królem Jerzym VI i królową Elżbietą na pokładzie. Piloci znów usiedli za sterami samolotu.

Emisja: „Guy Martin: Projekt Spitfire”, 25.01.2014 r., godzina 22.45

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się