"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

TVN z Rajdem Dakar

W tym roku, podobnie jak w poprzednim na antenie TVN od 5 stycznia 2014 roku ujrzymy relacje z Rajdu Dakar. Na starcie tegorocznej edycji stanie aż 18 Polaków. W akcji zobaczymy między innymi Adama Małysza i Krzysztofa Hołowczyca. Relacje z rajdu będzie można oglądać codziennie na antenie TVN, TVN24 oraz TVN Turbo.

fot. Materiały prasowe

Telewizja TVN przez dwa tygodnie będzie przygotowywać relacje z trasy Rajdu Dakar 2014, które będzie można oglądać codziennie m.in. w TVN i w TVN24. Adam Kornacki i Łukasz Byśkiewicz, dziennikarze TVN Turbo, wraz z operatorami będą podążać trasą rajdu, by na bieżąco relacjonować zmagania uczestników.

Rajdowy maraton startuje 5 stycznia 2014 roku w argentyńskim Rosario. Po dwóch tygodniach walki zawodnicy dotrą na metę w chilijskim Valparaiso. Po raz pierwszy w historii trasę dla motocykli i quadów wytyczono po bezdrożach Boliwii. Przyszłoroczny Dakar po raz szósty rozegrany zostanie w Ameryce Południowej.

Silna reprezentacja Polski

Krzysztof Hołowczyc tym razem staje na starcie z nowym pilotem Konstantinem Żilcowem. Mini, którym startują to bez wątpienia maszyna pozwalająca na zwycięstwo w tym morderczym maratonie.

Wielkie emocje towarzyszą kolejnemu startowi legendy skoków narciarskich. Adam Małysz, którego postępy z każdym startem robią coraz większe wrażenie, tym razem celuje w pierwszą dziesiątkę. Orzeł z Wisły pilotowany przez Rafała Martona wyruszy na trasę Toyotą Hilux. Takim samym sprzętem będzie dysponował duet Marek Dąbrowski i Jacek Czachor. Dwaj dakarowi weterani po wielu latach spędzonych na motocyklach tym razem zmierzą się z legendą Dakaru w samochodzie.

Duża odpowiedzialność spoczywa na Kubie Przygońskim, który w Dakarze 2014 będzie jedynym Polakiem startującym w kategorii motocykli. Młody warszawski zawodnik coraz śmielej dobiera się do skóry motocyklowym mistrzom, którzy od lat dominują w pustynnym klasyku. Rafał Sonik, który poprzednią edycję rajdu zakończył na trzecim stopniu podium, jest jedynym quadowcem w biało-czerwonej reprezentacji na Dakar.

Czarnym koniem rajdu może okazać się uczeń Krzysztofa Hołowczyca - Martin Kaczmarski. 23letni rajdowiec już ma na swoim koncie drugie miejsce w rajdzie BAJA Portalegre 500 w 2013. Najmłodszy kierowca z polskiej ekipy, który poprowadzi Mini All4 Racing, nie tylko chce zająć najlepszą pozycję wśród debiutujących w Dakarze, lecz także dojechać do mety w pierwszej piętnastce! Pomoże mu w tym doświadczony pilot Filipe Palmeiro.

Robert Szustkowski, Jarosław Kazberuk i Filip Skrobanek tym razem pojadą Tatrą z numerem 536. Grzegorz Baran, Paweł Grot i Robert Jachacy przygotowali MAN-a z numerem 544.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się