Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

TVN Style

TVN Style - pierwszy polski kanał telewizyjny z segmentu lifestyle kierowany do kobiecej widowni.

1 sierpnia 2004 roku ruszył kolejny kanał tematyczny, należący do Grupy ITI. TVN Style jest pierwszą polską stacją telewizyjną, kierowaną przede wszystkim do kobiet. Nie oznacza to jednak, że TVN Style nie ma w Polsce konkurencji. Obecnie na rynku kanałów lifestylowych dla kobiet funkcjonują jeszcze Polsat Cafe czy też TLC - dwaj najwięksi konkurenci. Działalnością kobiecego kanału Grupy TVN kieruje obecnie Joanna Tylman, wcześniej zaś była prezenterka "Faktów", Iwona Radziszewska, Yvette Żółtowska-Darska oraz Małgorzata Łupina.

Osobistości stylem TVN Style 

Od samego początku w TVN Style pracę znalazły znane prezenterki. Te mniej popularne są dziś równie znane i równie cenione. Dla TVN Style pracują dziś m.in.: Magda Mołek, Paulina Młynarska, Dorota Wellman, Anna Maruszeczko czy też Katarzyna Bosacka. Ponadto w kobiecej stacji podziwiać możemy Karolinę Korwin-Piotrowską i Tomasza Kina. Wcześniej w TVN Style pracowały także m.in. Iwona Radziszewska, Jolanta Kwaśniewska, Beata Tadla, Joanna Horodyńska, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Marzena Rogalska. 

Widziałaś? 

TVN Style po rozpoczęciu emisji natychmiast przystąpiło do kampanii reklamowej. W telewizji, na bilboardach, w centrach handlowych mogliśmy zobaczyć 2 części spotów reklamowych. Początkowo oglądaliśmy zagadkową reklamę ze szminką narysowaną na lustrze i pytaniem "widziałaś?", później dowiedzieliśmy się, że chodzi o TVN Style - nową telewizję dla kobiet. Pytanie zadane w spotach jest słuszne. Widziałaś? Oferta telewizji dla kobiet jest bardzo bogata i każda pani znajdzie w TVN Style coś interesującego. Warto też zaznaczyć, że coś dla siebie w TVN Style odnaleźć mogą także panowie. 

Kampania przyniosła oczekiwany skutek, ponieważ dzisiaj TVN Style jest jednym z najchętniej oglądanych polskich kanałów tematycznych. Udziały kobiecej stacji siegają nawet powyżej 0,7 proc. Warto mieć na uwadzę, że w porównaniu z rokiem 2011, w 2012 stacja ponad dwukrotnie podwoiła ilość widzów i udziały osiągane w rynku.

Czołowym programem stacji TVN Style jest talk-show "Miasto kobiet". Prowadzące rozmawiają z gośćmi w studiu na najciekawsze tematy, poruszają również męski punkt widzenia. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" to najlepszy program dla wszystkich, którzy szukają informacji na temat tego co jeść i co kupować. Na cotygodniowy przegląd wydarzeń kulturalnych i towarzyskich zapraszają twórcy programów: "Magiel towarzyski" i "Co za tydzień". Coś dla siebie w ramówce TVN Style znajdą także miłośnicy kulinariów. Wybrać mogą programy produkcji TVN Style (np. Pascala Brodnickiego lub Anny Starmach) jak i te zagraniczne np. Nigelli Lawson.

Mateusz Bugajski
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN