"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Stacje  »  TVN Style

Tym razem dla kobiet

1 sierpnia 2004 roku ruszył kolejny kanał tematyczny, należący do Grupy ITI. TVN Style jest pierwszą polską stacją telewizyjną, kierowaną przede wszystkim do kobiet. Nie oznacza to jednak, że TVN Style nie ma w Polsce konkurencji. Obecnie na rynku kanałów lifestylowych dla kobiet funkcjonują jeszcze Polsat Cafe czy też TLC - dwaj najwięksi konkurenci. Działalnością kobiecego kanału Grupy TVN kieruje obecnie Joanna Tylman, wcześniej zaś była prezenterka "Faktów", Iwona Radziszewska, Yvette Żółtowska-Darska oraz Małgorzata Łupina.

Osobistości stylem TVN Style

Od samego początku w TVN Style pracę znalazły znane prezenterki. Te mniej popularne są dziś równie znane i równie cenione. Dla TVN Style pracują dziś m.in.: Magda Mołek, Paulina Młynarska, Dorota Wellman, Anna Maruszeczko czy też Katarzyna Bosacka. Ponadto w kobiecej stacji podziwiać możemy Karolinę Korwin-Piotrowską i Tomasza Kina. Wcześniej w TVN Style pracowały także m.in. Iwona Radziszewska, Jolanta Kwaśniewska, Beata Tadla, Joanna Horodyńska, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Marzena Rogalska. Widziałaś?

TVN Style po rozpoczęciu emisji natychmiast przystąpiło do kampanii reklamowej. W telewizji, na bilboardach, w centrach handlowych mogliśmy zobaczyć 2 części spotów reklamowych. Początkowo oglądaliśmy zagadkową reklamę ze szminką narysowaną na lustrze i pytaniem "widziałaś?", później dowiedzieliśmy się, że chodzi o TVN Style - nową telewizję dla kobiet. Pytanie zadane w spotach jest słuszne. Widziałaś? Oferta telewizji dla kobiet jest bardzo bogata i każda pani znajdzie w TVN Style coś interesującego. Warto też zaznaczyć, że coś dla siebie w TVN Style odnaleźć mogą także panowie.

Kampania przyniosła oczekiwany skutek, ponieważ dzisiaj TVN Style jest jednym z najchętniej oglądanych polskich kanałów tematycznych. Udziały kobiecej stacji siegają nawet powyżej 0,7 proc. Warto mieć na uwadzę, że w porównaniu z rokiem 2011, w 2012 stacja ponad dwukrotnie podwoiła ilość widzów i udziały osiągane w rynku.

Czołowym programem stacji TVN Style jest talk-show "Miasto kobiet". Prowadzące rozmawiają z gośćmi w studiu na najciekawsze tematy, poruszają również męski punkt widzenia. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" to najlepszy program dla wszystkich, którzy szukają informacji na temat tego co jeść i co kupować. Na cotygodniowy przegląd wydarzeń kulturalnych i towarzyskich zapraszają twórcy programów: "Magiel towarzyski" i "Co za tydzień". Coś dla siebie w ramówce TVN Style znajdą także miłośnicy kulinariów. Wybrać mogą programy produkcji TVN Style (np. Pascala Brodnickiego lub Anny Starmach) jak i te zagraniczne np. Nigelli Lawson.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się