"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Udany sezon wiosenny TVN

Telewizja TVN osiągnęła w maju najlepsze wyniki oglądalności spośród wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce. Także w całym sezonie wiosennym TVN uzyskał najlepsze wyniki oglądalności, potwierdzając pozycję lidera w najbardziej pożądanej przez reklamodawców grupie demograficznej 16-49. Dobre wyniki TVN osiągnął również w grupie 4+.

Całodobowy udział TVN w komercyjnej grupie docelowej wyniósł 13,9 proc. w maju i 14,1 proc. w okresie od marca do maja, czyli w całym okresie nadawania wiosennej ramówki, dając telewizji TVN pozycję lidera. W grupie 4+, stacja zanotowała udziały na poziomie 12,41 proc.

Najchętniej oglądanym programem talent-show w ramówce TVN był emitowany w sobotnie wieczory muzyczny „X Factor”, który osiągał komercyjne udziały na średnim poziomie 16,9 proc., dzięki czemu program był liderem swojego pasma. Znakomite wyniki odnotowały również „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler, które również były liderem swojego pasma z udziałami na poziomie 21,7 proc.. Kolejny kulinarny program „Ugotowani” również sprawdził się w wiosennej ramówce TVN zapewniając pozycję lidera przy udziałach na poziomie 18,6 proc. Nowy program modowy „Project Runway” śledziło średnio 18,6 proc. widzów grupy docelowej, a show „Kuba Wojewódzki” 19,2 proc.. „Bitwa o dom” osiągnęła udziały na poziomie 13,3 proc. widzów.

Mimo zmiany pory emisji, widzowie nie zapomnieli o „Lekarzach”. W niedzielne wieczory serial osiągnął średnie udziały na poziomie 17,0 proc. , a „Prawo Agaty” we wtorkowe wieczory miało udziały na poziomie 16,5 proc. Również seriale codzienne dobrze sobie radziły - „Na Wspólnej”, „W11 - Wydział Śledczy” (emitowane są jeszcze nowe odcinki) czy też „Szpital” oglądało nawet ponad 3 mln widzów, a „Ukrytą prawdę” ponad 2 mln widzów, tak samo jak „Samą słodycz”, której sezon jeszcze się nie zakończył.

komercyjnej grupie docelowej (16 – 49). Z kolei widownia emitowanego w TVN od 2006 roku show „Kuba Wojewódzki” liczyła do 1,8 mln widzów, co zapewniło programowi pozycję lidera w jego paśmie nadawania.

Również informacyjny program „Fakty” był najchętniej oglądanym programem informacyjnym w kraju, osiągając udziały na poziomie 26,5 proc. w docelowej grupie widzów („Wydarzenia” - 21,5 proc.; „Wiadomości” - 19,2 proc.). Wśród programów śniadaniowych prym wiedzie „Dzień Dobry TVN”, jednak sezon tych programów jeszcze się nie zakończył. Magazyn interwencyjny „Uwaga” śledziło 3,3 mln widzów.

Jesienią w TVN oglądać będzie można kolejne odsłony show "Mam Talent", "Top Model. Zostań modelką", programów kulinarnych "Kuchenne Rewolucje", "Ugotowani" i "Masterchef", seriali "Na Wspólnej", "Lekarze", "Prawo Agaty", czy też "Szpital", jak i nowych produkcji fabularnych i rozrywkowych jak "Szkoła" czy też "Kto poślubi mojego syna". Więcej szczegółów dotyczących jesiennej ramówki TVN zostanie podanych na konferencji ramówkowej TVN, która odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się