"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wakacje to nie tylko sezon powtórkowy

TVN Style mimo wakacji nie zwalnia tempa i zaprasza na wakacyjne premiery. W lipcu i sierpniu na antenie stacji będzie można zobaczyć kilkanaście nowych programów - „Tajemnice korporacji”, „Słońce, woda i podejrzliwi rodzice”, „Młodzi doktorzy” oraz liczne dokumenty: „Chiny według Goka”, „Nastoletni zabójcy”, „Kochanki gwiazd Hollywood”.

fot. TVN

Pierwsze wakacje bez rodziców to dla nastolatków niepowtarzalna okazja do szalonych wybryków. Niektórzy opiekunowie są bardzo ciekawi, jak radzą sobie ich pociechy podczas zagranicznych wyjazdów.  W reality show „Słońce, woda i podejrzliwi rodzice” mogą śledzić wyskoki swoich podopiecznych dzięki ukrytym kamerom. Czy rodzice rzeczywiście mają powody do zmartwień? Emisja: 1 lipca o godz. 23.15.

7 lipca o godz. 17.00 TVN Style wyemituje pierwszy odcinek poruszającej serii „Noworodki – walka o życie”. Poród nie zawsze przebiega poprawnie i niestety nie wszystkie dzieci rodzą się zdrowe i pełne sił. W programie poznamy historie maluchów, które przyszły na świat na oddziale intensywnej terapii noworodków. Widzowie muszą przygotować się na niezwykłe przeżycia i wzruszenia. Wiele emocji wywoła także kolejna nowość. „Nastolatki na krawędzi” (premiera: 11 lipca, godz. 21.00) to wstrząsający program o młodych ludziach, którzy pogubili się i nie radzą sobie z własnym życiem. Josh Shipp, doświadczony trener i coach jest dla ich rodziców ostatnią deską ratunku. Czy uda mu się sprowadzić na właściwe tory, nieletnich narkomanów, alkoholików i złodziejaszków? Tego samego dnia na antenie kanału zadebiutuje jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii dokumentalnych ostatnich lat. „Tajemnice korporacji” zdradzające nieuczciwe praktyki największych koncernów na świecie, wywołały już skandal we Francji. Teraz czas na Polskę! Pierwszy odcinek już 11 lipca o godz. 22.30.

TVN Style przygotowała także coś dla fanów „Lekarzy” i „Ostrego dyżuru”. Seria „Młodzi lekarze” śledzi zawodowe perypetie szóstki początkujących doktorów, którzy odbywają swój pierwszy staż w szpitalu. Na początku sierpnia każdego roku, w brytyjskich placówkach medycznych następuje zmiana personelu. Doświadczeni lekarze udają się na urlopy, a ponad 7000 świeżo upieczonych medyków dostaje szansę, żeby spróbować swoich sił w zawodzie. Ciekawe przypadki medyczne, morza wylanych łez, liczne frustracje oraz rodzące się przyjaźnie i romanse. To wszystko już od 19 lipca o godz. 22.30.

Wakacje w TVN Style to także nowe filmy dokumentalne. Gok Wan opowiadający o swoim rodzinnym kraju („Chiny według Goka”, premiera: 4 lipca), „Kochanki gwiazd Hollywood” (premiera: 12 lipca) zdradzające sekrety świata filmowego oraz wstrząsające historie „Nastoletnich zabójców” (premiera: 2 sierpnia), to tylko część niezwykłych dokumentów, które zostaną zaprezentowane na antenie TVN Style.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się