"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Odziały Lokalne  »  Warszawa

Główna siedziba TVN - MBC

Główna warszawska siedziba TVN mieści się w biurowcu na rogu ulic Augustówka i Wiertniczej. Ten budynek to MBC, czyli Media Business Centre. Stanowi on centralną siedzibę TVN, jej kanałów tematycznych oraz całej Grupy ITI.

Wnętrze MBC

Na parterze znajduje się główny hol, z którego okazyjnie również realizowane są programy telewizyjne, np. wieczór wyborczy, czy relacje WOŚP. Rozciąga się z niego widok na wszystkie poziomy budynku, które są od wewnątrz przeszklone. Właśnie na parterze swój newsroom ma kanał TVN24 Biznes i Świat.

Na pierwszym piętrze znajduje się główna redakcja TVN24. Przed wejściem do niej, na korytarzu, znajduje się mini newsroom z którego nadawane są programy "15 na żywo", "Strefa Kibica" i "Poranek TVN24". Nowoczesne studio TVN24 i "Faktów" połączone jest z newsroomem, dlatego widzowie oglądający TVN24 mogą podglądać na żywo pracę dziennikarzy. Zajmuje ono aż dwa poziomy. Za szybą, obok newsroomu, znajduje się reżyserka. Ciekawostką newsroomu są schody, prowadzące na antresolę, gdzie pracuje redakcja TVN Meteo Active. Więcej o głównym studiu TVN24 i "Faktów" czytajcie w dziale studio.

Newsroom TVN24 i "Faktów"

Do nagrywania programów wykorzystuje się również tzw. wirtualne studia. Dzięki technologii greenbox, która polega na nanoszeniu wirtualnego tła na zieloną ścianę, można komputerowo zmieniać scenografię. W ramach tej technologii reazlizowane są m.in. "Prosto z Polski", "Kropka nad i", "Piaskiem po oczach", "Czarno na białym", "Uwaga", "Uwaga po Uwadze", "Kawa na ławę", "Szkło kontaktowe", "Blisko ludzi", "Express", czy też "Raport" TVN Turbo i prognozy pogody.

Augustówka 3
Pierwsza siedziba TVN

Pracownicy TVN mogą w MBC skorzystać z restauracji, punktu mBanku, Costa Coffe oraz zrobić zakupy w saloniku prasowym. Do ich dyspozycji jest także siłownia ITI Fitness Club. Swoje samochody zostawiają na podziemnym parkingu. Budynek ma także własny taras.

W sumie MBC to dwie podziemne kondygnacje i aż siedem naziemnych. Powierzchnia biurowca to 31 tys. mkw. Może się on poszczycić nagrodą "Najbardziej inteligentny budynek roku 2003".

MBC nie jest jednak jedynym obiektem, eksploatowanym w Warszawie przez TVN. Naprzeciwko MBC, przy Augustówka 3, znajduje się pierwsza siedziba TVN. Na rogu Hożej i Marszałkowskiej znajduje się redakcja i studio programu "Dzień Dobry TVN".  Z kolei na Kawalerii 5 mieściły się dawne studia TVN Warszawa.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się