"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wielkie zmiany w programie "X Factor"

Nowy juror, podział grupy 16-24 na dwie drużyny, dojście zespołów instrumentalno-wokalnych. Wydawałoby się, że to jedyne zmiany, które pojawią się w 4 edycji show "X Factor". Twórcy przygotowali jednak jeszcze więcej niespodzianek. Zupełnie nową formę przybiorą bowiem eliminacje podczas Bootcampu.

 Castingi: Tutaj wiele rzeczy się nie zmieni. Jedyną nowością będzie pojawienie się nowego, czwartego jurora. Obok Tatiany Okupnik, Czesława Mozila i Kuby Wojewódzkiego pojawi się Ewa Farna. Program nadal prowadzić będzie Patricia Kazadi. Poszerzona zostanie do tego kategoria zespołów. Od tej edycji na castingi zgłaszać się mogły również zespoły instrumentalno-wokalne.

Bootcamp: Największe zmiany pojawią się w tej części programu. W pierwszej części eliminacji wiele się nie zmieniło - uczestnicy śpiewają wybrane piosenki solo lub w grupach - mogą przejść dalej lub zostać wyeliminowani. Ci, którzy przejdą dalej zmierzą się z nowym wyzwaniem. W show zadebiutują bowiem "Gorące krzesła", czyli nowy sposób eliminacji uczestników wybranych podczas castingów. Na scenie pojawi się 5 krzeseł. Jeśli dany występ uczestnika spodoba się jurorowi danej kategorii i stwierdzi on, że owy uczestnik zasługuje na przejście do etapów na żywo – zostaje poproszony o zajęcie miejsca na krześle. Schody zaczną się, gdy wszystkie pięć krzeseł zostanie zajętych. Jeśli kolejny – szósty – występ będzie zachwycający, juror może zdecydować, że ten uczestnik, który się właśnie zaprezentował – zajmie miejsce kogoś, kto już siedzi na krześle. W ten sposób – do samego końca tej rundy – nie będzie wiadomo, która piątka uczestników każdej kategorii przejdzie do kolejnego etapu.

Domy Jurorskie: Do tego etapu przejdzie w sumie 20 uczestników (15 wokalistów i 5 zespołów). Finalnie zostanie ich jedynie 12 - po 3 podmioty w każdej kategorii.

Koncert Live: Zmiany szykują się także w koncertach na żywo. Od tej edycji na widzów czeka podwójna eliminacja. W pierwszych 4 odcinkach odpadać będą po 2 podmioty. Pierwszym będzie wykonawca lub zespół, który zdobył najmniejszą liczbę głosów od widzów. Drugi wykonawca lub zespół zostanie wybrany przez jury spośród dwóch kolejnych najsłabszych według jury wykonań. Sytuacja zmieni się, gdy w programie zostanie 4 uczestników. Wtedy z show pożegna się jedynie jedna osoba, a w finale zobaczymy najlepszą trójkę.


W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się