"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wiosenny napływ premier

Po zimowej przerwie w TVN znów zobaczymy wysyp filmowych premier. W marcu będą to między innymi "Madagaskar 3", "Iron Man 3", "Sęp", "Last Minute", "Podroż na Tajemniczą Wyspę", "Dziewczyna w czerwonej pelerynie" oraz "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic". Ponad to "Kung Fu Panda 2", "Dziewczyna z tatuażem", "Pożyczony narzeczony", czy "Shrek".

Po raz pierwszy w TVN zobaczymy "Madagaskar 3".  Lew, hipopotam, zebra i żyrafa starają się wrócić do Nowego Jorku przemierzając Europę w przebraniu cyrkowców.
Emisja: piątek, 6 marca, godz. 20:00

Powróci też "Iron Man 3". Tony Stark wyrusza w podróż, by zemścić się na tych, przez których jego świat legł w gruzach.
Występują: Robert Donwy Jr., Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Ben Kingsley, Guy Pearce
Emisja: piątek, 13 marca, godz. 20:00

Tego samego dnia "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic". Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę.
Występują: Jeremy Renner, Gemma Arterton
Emisja: piątek, 13 marca, godz. 22:40

Dla najmłodszych premiera "Podróży na Tajemniczą Wyspę". Sean Anderson wyrusza na tajemniczą wyspę, aby odnaleźć zaginionego dziadka.
Występują: Josh Hutcherson, Vanessa Hudgens, Michael Caine, Dwayne Johnson
Emisja: niedziela, 15 marca, godz. 14:55

Dla widzów lubiących poczuć dreszczyk emocji "Dziewczyna w czerwonej pelerynie". Interpretacja klasycznej baśni. Po latach spokoju wilkołak z Daggerhorn ponownie zaczyna siać postrach. Valerie odkrywa, że z grasującą bestią łączy ją pewna więź.
Występują: Amanda Seyfried, Gary Oldman, Billy Burke
Emisja: piątek, 20 marca, godz. 22:00

Dla fanów polskiej komedii "Last Minute". Matka Tomka, wygrywając wycieczkę do Egiptu, zabiera całą rodzinę ze sobą. Na miejscu dochodzi do wielu niefortunnych zdarzeń.
Występują: Wojciech Mecwaldowski, Klaudia Halejcio, Bartłomiej Świderski
Emisja: sobota, 21 marca, godz. 21:40

Kolejną polską premierą będzie "Sęp". Sęp – policjant o wyjątkowych zdolnościach dedukcyjnych – dostaje zlecenie poprowadzenia dochodzenia w sprawie znikających przestępców.
Występują: Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Andrzej Sewryn, Piotr Fronczewski, Mirosław Baka
Emisja: piątek, 27 marca, godz. 20:00

Tego samego dnia zobaczymy jeszcze "Sucker Punch". Młoda dziewczyna zostaje umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Układa plan, który pomoże jej z niego uciec.
Występują: Emily Browning
Emisja: piątek, 27 marca, godz. 22:55

Najpopularniejsze produkcje pojawią się w piątkowym Superkinie - "Madagaskar 3", "Iron Man 3", "Shrek" oraz "Sęp". W 2 części pasma zobaczymy "Dziewczynę z tatuażem", "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic", "Dziewczynę w czerwonej pelerynie" oraz "Sucker Punch".

Komedie oglądać będzie można w soboty - "Sposób na teściową", "Listy do Julii", "Last Minute" oraz "Pożyczony narzeczony". A w drugiej części pasma "Koszmar z ulicy Wiązów", "Walentynki", "Węże w samolocie" i "Sęp".

Pasmo familijne jak zwykle w niedzielne popołudnia - "Psy i koty", "Naga broń 33 i 1/3", "Kung Fu Panda 2", "Madagaskar 3", "Shrek", "Podróż na Tajemniczą Wyspę" oraz "Maska". O 23:30 z kolei "Green Lantern", "RoboCop", "Iron Man 3", "Last Minute" i "RoboCop 2".

W tygodniu również będzie filmowo. W środy zobaczymy "Podwójne ryzyko", "Sherlock Holmes", "Kod nieśmirtelnośc" i "Kobietę-Kot".

W czwartki polskie komedie - "Pieniądze to nie wszystko", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" i "Chłopaki nie płaczą". Do tego w [oerwsze dwa poniedziałki zobaczymy "Świadka koronnego" i "Kryminalnych: Misję Śląską".

W TVN7 z kolei po raz pierwszy "Justin Bieber: Never Say Never". Opowieść o chłopaku, który stał się jednym z najbardziej znanych piosenkarzy na świecie, dzięki zamieszczonym przez siebie nagraniom w internecie.
Emisja: sobota, 7 marca, godz. 16:56

W marcu w TVN7 pojawią się również hity filmowe ostatnich lat - "Starcie Tytanów", "Wielki Mike", "Zanim odejdą wody", "Wpuszczony w kanał", "Piekielna zemsta", "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia", "Plaga", "Zodiak", "Wyspa tajemnic", "Siedem", "Medium", "Happy Feet: Tupot małych stóp" oraz "Licencja na miłość".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się