"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wiosna TURBO nowości

W zbliżającym się sezonie wiosennym TVN Turbo zaprezentuje kolejne ciekawe propozycje programowe. Będą to między innymi programy „Garaż marzeń”, „Wyburzacze”, „Zawodowi handlarze” i „Najlepsze samochody lat 80”. Na antenę powrócą również kontynuacje znanych programów.

GARAŻ MARZEŃ program, w którym spełniają się męskie marzenia! Ponieważ prawie każdy facet marzy o dobrze wyposażonym garażu, gdzie do dyspozycji będzie miał mnóstwo kluczy francuskich, elektronarzędzi, śrub oraz niezbędnych do napraw części… Każdy facet marzy o garażu, w którym będzie mógł spotkać się z kumplem na piwo i pogadać. Niestety na marzeniach zazwyczaj się kończy, a rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Garaże to najczęściej zagracone miejsca, które niczym nie przypominają męskiej „oazy”, w której można się zrelaksować i dobrze bawić.

W nowym programie TVN Turbo odmieni rzeczywistość oraz garaże Polaków, którzy pragną spełnić swoje marzenia! Z brudnych, zaniedbanych miejsc powstaną prawdziwe męskie azyle!

Druga NOWOŚĆ wiosenna to zupełnie inna bajka. WYBURZACZE to goście,  dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Zniszczyć, wyburzyć, zrównać z ziemią… ekipy budowlane podejmą się najbardziej skomplikowanych rozbiórek i wyburzeń. Walka z czasem i budżetem to codzienność,  jednak w tym fachu nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Kamery TVN Turbo będą towarzyszyć pracom kilku ekip zawodowych burzycieli podczas ich codziennej, ale jednak niezwykłej pracy.

Z kolei ZAWODOWI HANDLARZE pokażą widzom jak wygląda świat handlu samochodami. Czym różni się sprzedaż w dużych komisach, od tej u małych handlarzy? TVN Turbo będzie towarzyszyć kilku ekipom, które żyją z handlu autami. Poruszą wszystkie aspekty związane ze sprzedażą i kupnem aut. Pokażą jak w Polsce zarabia się na motoryzacji!

Ostatnią z NOWOŚCI będzie program NAJLEPSZE SAMOCHODY LAT 80.

Lata 80-te to odrodzenie świata motoryzacji po kryzysie naftowym. Na ulice wyjeżdżają prawdziwe legendy, które stworzone zostały przez potęgi współczesnej motoryzacji. To czasy, w których narodził się napęd Quattro oraz mit o niezawodności Mercedesów. To wtedy na ulice wyjechały małe sportowe hot hatch’e, prawdziwe super samochody czy kultowe terenówki. To wtedy motoryzacja zaczęła cieszyć i fascynować! W programie eksperci TVN Turbo przedstawią 80 najważniejszych modeli lat 80-tych

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się