"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wiosna w TVN Turbo

Motoryzacja to siła napędowa TVN Turbo. Wiosną na antenie pojawią się nowe produkcje: „Emil łowca fotoradarów”, „Będzie pan zadowolony” i „69 co nas wkurza na drodze”. W ramówce nie zabraknie nowości zagranicznych oraz kontynuacji popularnych serii.

Pierwszą z nowości będzie będzie reality-show „Emil łowca fotoradarów”, którego bohaterem będzie toczący od kilku lat walkę ze strażą miejską – Emil Rau. Rau przy pomocy kamery dokumentuje i ujawnia w sieci nadużycia, takie jak np. nieprawidłowe ustawianie fotoradarów czy umieszczanie ich w miejscach, gdzie nie ma realnego zagrożenia. Program nadawany będzie od 5 marca w środy o godz.22.20.

Na antenie TVN Turbo pojawi się też zupełnie nowy cykl „Będzie pan zadowolony”, w którym widzowie zobaczą, co naprawdę się dzieje w warsztatach samochodowych. Będzie to możliwe dzięki ukrytym kamerom zamontowanym w autach, które trafią do naprawy. W roli prowadzącego program pojawi się Krzysztof Woroniecki, mechanik samochodowy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zweryfikuje on pracę swoich kolegów „po fachu” i doradzi jakich błędów nie popełniać, oddając auto do serwisu. Emisja w środy o godz. 22.55, start od 5 marca.

Wiosną widzowie TVN Turbo będą mogli oglądać również cykl „69 co nas wkurza na drodze” pokazujący najbardziej denerwujące kierowców sytuacje, komentowane przez zaproszonych gości m.in. Włodzimierza Zientarskiego, Jacka Borkowskiego, Kajetana Kajetanowicza.

Wśród nowości zagranicznych znajdą się dokumentalne serie: „Monterzy stalowych konstrukcji” o blaskach i cieniach pracy amerykańskich budowniczych, „Kronika wakacyjnych wypadków” cykl o turystach, którym przyszło znaleźć się w niezwykle niebezpiecznych okolicznościach i „Reel Rivals” seria o ludziach, którzy wyruszają na połowy marlinów. Widzowie zobaczą też kolejne serie takich pozycji jak „Ice Road Truckers” czy „Fachowcy i pechowcy”.

W wiosennej ramówce TVN Turbo powrócą także dobrze znane przez widzów formaty „Nowy gadżet”, „Automaniak”, „Zakup kontrolowany”, „Raport Turbo”, „Uwaga! Pirat”, „Turbo kamera”, „Legendy PRL”, „Jazda Polska”, „Jazda (nie) Polska”, „Polak potrafi”, „Moto-on” czy „Samochód marzeń: kup i zrób”.

Ważną częścią oferty programowej będzie sport. TVN Turbo nadal pokazywać będzie mecze Ligi Europejskiej, poza tym na antenie kanału będą transmitowane mecze piłkarskiego Pucharu Polski, Ligi Europejskiej oraz Enea Ekstraliga. 1 marca o godz.21.00 pokazana zostanie gala MMA Prommac 1.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się