"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wiosna w kobiecym stylu

Telewizja TVN Style przygotowała dla swoich widzów nową, wiosenną ramówkę. Pojawią się nowości, ale nie zabraknie też znanych i lubianych programów.  Po grudniowym okresie próbnym powróci „Miasto Kobiet”, a programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Doroty Wellman połączą się ze sobą. Z nowymi sezonami powrócą m.in. "Lekcja stylu", "Wiem, co jem" oraz "Magiel Towarzyski".

W każdą środę o 22:30 swoją premierę będzie miało „Miasto Kobiet” – program, w którym gospodynie – Magda Mołek i Dorota Wellman, rozmawiają z gośćmi na różne tematy. Miłość, dzieci, praca, związki, zdrada, seks – tym żyje „Miasto Kobiet”. W programie, w roli gości pojawią się zarówno gwiazdy, jak i zwyczajni Polacy.

Każda kobieta powinna być samodzielna i gospodarna – w dążeniu do tych celów pomoże „Bankier domowy”. Andrzej S. Niedzielski – znany publicysta ekonomiczny doradzi Polkom jak zarządzać pieniędzmi. Premiery w czwartki o 21:45.

Następnym programem z serii „66…” będzie „66 – dobre, bo polskie”. Zmieni się formuła programu – prowadząca, Karolina Korwin-Piotrowska, będzie przepytywać znanych Polaków, z czego są najbardziej dumni. Wystąpią m.in. Maria Czubaszek, Krzysztof Skiba i Agata Młynarska”. Premiery w piątki o 22:15.

Kolejną nowością będzie program, powstały po fuzji autorskich produkcji Doroty Wellman i Karoliny Korwin – Piotrowskiej. „Kino, kanapa, książki” będzie łączyć cechy audycji „Czytam, bo lubię” i „W kinie i na kanapie”. Prowadzące będą recenzowały nowości filmowe – DVD i na ekranach kin i książkowe. Pojawią się również propozycje, które swą premierę miały jakiś czas temu i są dobrze znane. „Kino, kanapa i książki” – piątki, 23:15.

Po zimowej przerwie na antenę wracają znane już pozycje programowe – m.in. III seria programu „Rewolucja na talerzu”, gdzie prowadzące – Olga Kwiecińska i Agata Lewandowska doradzą jak szybko i tanio „odchudzić” schabowego czy ciasto. W II sezonie audycji „Wiem co jem” Katarzyna Bosacka ponownie podda kontroli żywność w naszych sklepach. Od marca pojawią się premierowe odcinki „Magla towarzyskiego”, „Lekcji stylu”, „S.O.S. Uroda” i „Socjety”.

Stacja zaprezentuje również powtórki produkcji TVN – serial „Niania” i talk-show Ewy Drzyzgi „Rozmowy w toku”. Pojawią się również zagraniczne nowości – programy „O seksie z mamą i tatą”, „Ciuchy, mama i ja” oraz „7 kobiet – alkoholizm”. W nowych odcinkach powrócą produkcje – „Korepetycje z seksu”, „Kuchnia Nigelli” oraz reality-show ‘Torri i Dean”.

Kolejne polskie nowości, wystartują na antenie stacji w kwietniu. Będzie to kulinarny show Hanny Lis oraz krajowa wersja show Trinny Woodral i Susannah Constantine – „Trinny & Susannah ubierają Polskę”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się