"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wiosna w TVN7

„Reguły gry” – nowy serial polskiej produkcji, na potrzeby TVN7 to najważniejszy punkt wiosennej ramówki stacji. Na antenie nie zabraknie zagranicznych seriali oraz filmów. Oglądać będziemy mogli m.in. „Dwóch i pół”, „Californications”, „Pamiętniki wampirów” czy „Zaklinaczkę dusz”. Na antenie nie zabraknie też nowej telenoweli oraz prawdziwej klasyki – „Ulice San Francisco”.

Serial „Reguły gry” oparty jest o amerykański sitcom “Rules of Engagement”. W serialu zobaczymy różnego rodzaju relacje damsko-męskie widziane oczyma świeżo zaręczonej pary, wieloletniego małżeństwa oraz wiecznego singla. W serialu grają m.in. Julia Kamińska, Maciej Zakościelny i Paweł Wilczak. Emisja serialu począwszy od 16 lutego w każdy czwartek o 20:00. Szefowa TVN7 – Małgorzata Jopek – liczy, że oglądalność serialu będzie plasować się powyżej średniej stacji. Jeżeli wyniki okażą się dobre, to powstanie kolejna seria, a jesienią być może stacja doczeka się kolejnej własnej produkcji. W styczniu br. kanał w grupie 16-49 miał 2,82 proc. udziału, czyli więcej niż jego najwięksi konkurenci - TV 4 i TV Puls – udział stacji wzrósł rok do roku o 0,68 pkt. proc.

Tuż po nowym serialu o 20:30 w TVN7 będzie komediowe pasmo filmowe. Potem, o 22:30 czas muszą sobie zarezerwować fani serialu „Dwóch i pół” – stacja będzie w tym czasie emitować dziewiąty sezon serialu, w którym zamiast Charliego Sheena pojawi się Asthon Kutcher. O 23:00 emitowany będzie trzeci sezon kontrowersyjnego „Californication” z Davidem Duchovnym w roli głównej.

Wiosną stacja kontynuować będzie emisję „Pamiętników wampirów” i „Zaklinaczki dusz”. Drugi sezon „Pamiętników” będzie emitowany w poniedziałki o 22:00, a trzeci czwarty i piąty sezon “Zaklinaczki dusz” emitowane będą w dni powszednie o 18:00. O 19:00 stacja przypomni widzom pierwszy i drugi sezon kultowego “Dr. House'a” (od 28 lutego). W nowej ramówce nie zabraknie miejsca dla telenoweli – licząca 156 odcinków „Teresa” będzie emitowana w dni powszednie o 15:00 od 5 marca.

W kwietniu na antenie „Siódemki” zobaczymy odświeżoną wersję serialu “Ulice San Francisco” z Michaelem Douglasem. Nakręcony w latach 70. serial nadawany będzie w niedziele o 16:55. Codziennie o 20:00 (w czwartki o 20:30) na antenie stacji pojawi się pasmo filmowe. Każdego dnia, będzie inna tematyka filmów:

Poniedziałki:  „True Story” – prawdziwe historie
Wtorki: „Kino sensacyjne”
Środy: „Dobre kino”
Czwartki: komediowy „Sexy czwartek”
Piątki: „Kino oldschoolowe”
Sobota: „Komediowa sobota”
Niedziela: „Kino familijne” oraz „Hity na niedzielę”
W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się