"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Wojciechowska w Travel Channel

Od stycznia Martyna Wojciechowska objęła stanowisko dyrektor programowej Travel Channel. Odpowiadać będzie za strategię programową oraz długofalowy rozwój stacji. Należący do Scripps Networks Interactive, kanał Travel Channel dołączył do portfolio Grupy TVN, która odpowiada za jego dystrybucję, sprzedaż reklam i techniczną stronę operacji.

Trudno wyobrazić sobie lepszą osobę na czele tego kanału. Martyna Wojciechowska to prawdziwa osobowość telewizyjna, ale też prawdziwy podróżnik. Jej wieloletnie doświadczenie na czele redakcji podróżniczych, w połączeniu z jakością TVN, gwarantują sukces. Jestem pewien, że programy na antenie Travel Channel, w tym autorski cykl «Martyna Wojciechowska prezentuje», zapewnią widzom prawdziwe emocje” – mówi Maciej Maciejowski, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Nowych Mediów, TVN S.A.

Martyna Wojciechowska jest związana z TVN od 1998 roku. Stworzyła najpopularniejszy obecnie program podróżniczy w Polsce – „Kobieta na krańcu świata” (8 sezonów). Od stycznia pojawi się w ramówce Travel Channel, a od września kanał pokaże premierowe odcinki show. Wcześniej Martyna prowadziła inne kultowe formaty, m.in. autorski „Automaniak”, „Big Brother”, „Dzieciaki z klasą” czy podróżniczy „Misja Martyna”. Zmierzyła się także z produkcją filmów dokumentalnych. Zrealizowała przejmujący obraz o tragicznych losach Albinosów w Tanzanii pt. „Ludzie Duchy”. Film został nagrodzony „Złotą Nimfą” na Międzynarodowym Festiwalu w Monte Carlo. Ostatnie 10 lat pełniła obowiązki redaktor naczelnej National Geographic Polska i National Geographic Traveler. Za swoją działalność zawodową byławielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, m.in. została uznana Kobietą Roku 2009, Osobowością Roku 2011 i 2014 oraz Najbardziej Wpływowa Kobieta roku 2014 w kategorii Media w rankingu Gazety Wyborczej. Teraz przyszła kolej na kolejne duże wyzwanie.

Dziś wyruszam w nową, fascynującą podróż. Moje doświadczenia z wypraw oraz w prowadzeniu redakcji podróżniczych przełożę teraz na język telewizyjny jako dyrektor programowa kanału Travel Channel. Po 10 latach pełnienia obowiązków redaktor naczelnej magazynu National Geographic i National Geographic Traveler postanowiłam całkowicie skupić się na produkcji programów i filmów dokumentalnych – mówi Martyna Wojciechowska, dyrektor programowa Travel Channel. Travel Channel jest jednym z najlepszych kanałów podróżniczych na świecie, teraz stanie się źródłem inspiracji również dla polskich widzów. Chcemy im pokazywać niesamowite miejsca i zachęcić do poznawania różnych kultur. Prace nad nowymi produkcjami już trwają. Na antenie pojawią się jesienią. Zabiorę też widzów na kraniec świata z kolejnym, dziewiątym sezonem mojego programu. Czuję, że to będzie wyjątkowy rok, pełen wyzwań i ciężkiej pracy. I jak przed każdą wyprawą – cieszę się na nowe doświadczenia i spotkania z fascynującymi ludźmi. Podróżowanie to  przecież mój żywioł.” – dodaje Martyna.

Martyna od lat przemierza świat w poszukiwaniu niezwykłych kobiet, ale sama jest równie nietuzinkowa. Ma wiele pasji – od miłości do motoryzacji, przez nurkowanie, po wspinaczkę wysokogórską. Uwielbia też ekstremalne wyzwania. Zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty siedmiu kontynentów, w tym Mount Everest. Jako pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła rajd Dakar. Napisała 11 książek, w tym „Przesunąć Horyzont", „Misja Everest" czy „Kobieta na krańcu świata". Zajmuje się także działalnością charytatywną.

Travel Channel to wiodący kanał podróżniczych na świecie. Dzięki Travel Channel zarówno wirtualni, jak i aktywni podróżnicy mogą codziennie uciec od rzeczywistości, zasmakować innych kultur, ruszyć na ekscytującą wyprawę i przeżyć epicką przygodę, zaszaleć albo odkrywać nowe światy. Stacja powstała w 1987 roku i obecnie dociera do prawie 160 milionów gospodarstw domowych w USA, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Polscy widzowie będą mogli pojechać na krańce świata z Martyną Wojciechowska, zobaczyć cykl „Everest Rescue”, czy wybrać się w „Wyprawę w nieznane – śladami Yeti”. Program „Hotele z lodu”  odkrywa wyjątkowe miejsca, które istnieć mogą tylko w bardzo niskiej temperaturze. Dla tych, którzy wolą cieplejsze klimaty, Travel przygotował wizyty w najciekawszych muzealnych obiektach w serii „ Muzealne tajemnice”.

Kanał Travel Channel pochodzi z biblioteki Scripps Networks Interactive (SNI). To jeden z czołowych producentów i dostawców atrakcyjnych treści lifestyle’owych, dotyczących tematyki wnętrz, kulinariów i podróży, na potrzeby telewizji, Internetu i nowych platform medialnych. Portfolio SNI obejmuje popularne marki telewizyjne i internetowe, takie jak HGTV, DIY Network, Food Network, Cooking Channel, Travel Channel i Great American Country, które co miesiąc angażują łącznie ponad 190 milionów widzów w samych Stanach Zjednoczonych. Na rynku międzynarodowym firma działa poprzez: TVN, wiodącą grupę medialną w Polsce, UKTV, niezależną, komercyjną spółkę joint venture prowadzoną razem z BBC Worldwide, Asian Food Channel, pierwszą ponadregionalną i specjalizującą się w tematyce kulinarnej stację telewizyjną w Azji oraz kanał lifestyle'owy Fine Living Network. Kanały i serwisy internetowe należące do SNI docierają do milionów odbiorców w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Siedziba główna Scripps Networks Interactive mieści się w Knoxville w stanie Tennessee.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się